Препоръчайте ми гинеколог в София

  • 3 171
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 585
Здравейте, посещавала съм вече доста лекари гинеколози в София, вече няколко години без резултат. Имам вагинално течение всеки месец. От около три-четири месеца болка по време на полов акт. Оказа се, че имам инсулинова резистентност / тежа около 50 килограма/, завишен пролактин. Възрастта ми е около 30 г. Яйчниковия резерв е ОК, както и всички останали хормони, включително тези за щитовидната жлеза. Имам ектопия на шийката на матката, която едни ме съветват да горя, други да оперирам, третия в никакъв случай да не пипам.
Нямам половопредавани болести - хламидия, гонорея и т.н. изследвала съм всички, а цитонамазката ми е обикновено винаги е била 2ра група, последните два пъти е дори 1ва.
Опитите за бебе обаче до момента са неуспешни. С всички течения и болки и секскуалните контакти са разредени.
Търся добър специалист в София. Благодаря предварително! Simple Smile

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 09:14 от bubanka

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте, посещавала съм вече доста лекари гинеколози в София, вече няколко години без резултат. Имам вагинално течение всеки месец. От около три-четири месеца болка по време на полов акт. Оказа се, че имам инсулинова резистентност / тежа около 50 килограма/, завишен пролактин. Възрастта ми е около 30 г. Яйчниковия резерв е ОК, както и всички останали хормони, включително тези за щитовидната жлеза. Имам ектопия на шийката на матката, която едни ме съветват да горя, други да оперирам, третия в никакъв случай да не пипам.
Нямам половопредавани болести - хламидия, гонорея и т.н. изследвала съм всички, а цитонамазката ми е обикновено винаги е била 2ра група, последните два пъти е дори 1ва.
Опитите за бебе обаче до момента са неуспешни. С всички течения и болки и секскуалните контакти са разредени.
Търся добър специалист в София. Благодаря предварително! Simple Smile
Препоръчвама тази лекарка. Мила е и си разбира от ряботата. Не е репродуктивен и не е в голяма клиника. Потърси в гугъл или супердок и ще я откриеш. Успех!

# 2
  • Мнения: 449
Доктор Иван Вецев най добрия лекар благодарение на него родих дъщеричката си 🥰въпреки проблемите си

# 3
  • Мнения: 212
Здравейте, Соня!

Не бих се наела да препоръчам лекар за вашия случай. Иска ми се обаче да ви кажа или по-скоро попитам дали сте си правили PCR тест за полово-предавани инфекции. Той дава доста данни за влагалищния и цервикален бактериален състав.

# 4
  • Мнения: 2 585
Здравейте, Соня!

Не бих се наела да препоръчам лекар за вашия случай. Иска ми се обаче да ви кажа или по-скоро попитам дали сте си правили PCR тест за полово-предавани инфекции. Той дава доста данни за влагалищния и цервикален бактериален състав.
Правила съм и проблем няма.
До момента дори гъбичка не е излизало да имам, а теченията са посъоянни.

# 5
  • Мнения: 18 562
Доц. Елиза Тюфекчиева на Витошка преглежда. Иначе е завждаща отделение в МД. Много се чака, обадете се за час. Невероятен специалист, много внимателна, от цялата страна ходят при нея. От години ходя при нея, много съм доволна. В интернет има координати.
Тя е строго специализирана точно за такива геникологични проблеми.
Силно ви препоръчвам да отидете за една консултация при нея.
Тв ще ви посъветва какво да предприемете нататък.
Успех!

# 6
  • Мнения: 100
Здравейте! Ще Ви препоръчам др Дойчиновски. Работи във Вита база 1,и дкц Асцендент. Изключително мил, добър, внимателен специалист. Ако нещо не е за него, ще Ви препрати към негов колега.

# 7
  • София
  • Мнения: 262
Здравейте,

Посещавала съм много гинеколози в София за различни неща, но мога да препоръчам за теб Др. Иван Димитров от Люлин Мед и Др. Магунска от Щерев. И двамата са ме лекували, много са внимателни, обясняват и можеш да си сигурна, че си в добри ръце. (:

За Щерев резервации се правят през сайта/по телефона, а за др. Димитров може за най-лесно през superdoc.bg

# 8
  • Мнения: 30
Доц. Елиза Тюфекчиева на Витошка преглежда. Иначе е завждаща отделение в МД. Много се чака, обадете се за час. Невероятен специалист, много внимателна, от цялата страна ходят при нея. От години ходя при нея, много съм доволна. В интернет има координати.
Тя е строго специализирана точно за такива геникологични проблеми.
Силно ви препоръчвам да отидете за една консултация при нея.
Тв ще ви посъветва какво да предприемете нататък.
Успех!

Здравейте
Извинявам се за късното питане, но си записах час при доц. Елиза Тюфекчиева в частния АГ кабинет. Разбрах че лекарката не работи с НЗОК. Ако можете да ми кажете какви са цените, за да съм подготвена като отида. Не съм от София и специално отивам при нея, за да ми помогне с гинекологичен проблем.
Благодаря!

# 9
  • Мнения: 162
Д-р Иван Димитров -Адела клиник.Много внимателен и професионалист.

Общи условия

Активация на акаунт