Жената Водолей - завръщаме се!

  • 36 235
  • 187
  •   1
Отговори
  • Мнения: 536
Здравейте!

Понеже четох, четох и не видях активна тема за жените водолеи, ето я!
Няма какво да обсъждаме какви сме, защото определено можем да бъдем всякакви, просто Добър ден!

# 1
  • Мнения: 536
Добре-добре, да обсъждаме какви сме!

 Wink

# 2
  • Мнения: 17
Хей,Василена,и аз се казвам Василена и съм Водолейче Simple Smile)))  Hug

# 3
  • Мнения: 536
О! Супер!
 Hug kaffeetrmker_2
Ние сме двама водолея в семейството - аз и синът ми. Знаех си, че някой ще се появи най-накрая!
Но чак толкова ефектно не съм очаквала Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 626
Добро утрооооо.....Водолейки!
Записвам се и аз и мъжа ми! Двама Водолей в една къща-разкош... Hug
На всичкото отгоре сме родени и на една дата,само с две годин разлика  Laughing
Усмихнат ден от мен!  bouquet

# 5
  • Мнения: 371
.....На всичкото отгоре сме родени и на една дата,само с две годин разлика  Laughing... bouquet
Ехееее....е, как се намерихте така ???

# 6
  • Мнения: 17
Ахх,завиждам ви момичета,моят приятел е Козирог,и никак не е лесно с него  Confused Някоя от вас има ли опит с козирози,дори и минимален?  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 32
Опа и аз тука Simple Smile  Вкъщи само аз съм Водолейка.

 УсмивкаZ  мойто мъж е Козирог и ми е съвсем ясно какво имаш предвид.
 Аз се справям с много търпение обожание и любов, както казваше баба ми - с памук душа се вади.
 Теб какво точно те тормози?

# 8
  • Мнения: 17
О ,ами,не са много нещата,но нали знаеш,че понякога е важно качеството ,а не количеството...
Чака все аз да взимам решенията,инфантилен ми се вижда,ГОЛЯМА връзка с майка си...На моменти скучен,,в началото на връзката всичко беше розово и уж голям ентусиазъм,обич завинаги и така нататък,а сега след година и 7 месеца близо,ми се струва,че е загубил интерес...и колкото ставам ''уж''безразлична,за да възбудя интереса му,той става все по- студен  Confused Чудя се как да се държа,най-тежкото,което някак си не мога да преживея е работата му..винаги е на първо място и вече изнемогвам,когато имам нужда от него ,никога го няма,а съм си доста чувствителна и винаги искам внимание ,понякога ми се струва,че в мен е вината и че аз съм някакво странно момиче,което все търси внимание и се обърквам.Както и да е ,да не говорим за козирози тук, Heart Eyes
Между другото и аз съм имала връзка с Водолей и е приказна комбинацията!

# 9
  • Мнения: 7
Ох Здравейте Simple Smile))Водолейчетата - душа хора, подчертавам на това, че са душици, сърцати и благородони!  а аз така се разстроих като разбрах, че асцедента и луната са ми в Козирог, язък за хубавата ми зодия Simple Smile)))

# 10
  • Мнения: 7
Ахх,завиждам ви момичета,моят приятел е Козирог,и никак не е лесно с него  Confused Някоя от вас има ли опит с козирози,дори и минимален?  newsm78


Не е толкова фатално, колкото Водолей жена и рак мъж!мой наблюдения! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 21
Ахх,завиждам ви момичета,моят приятел е Козирог,и никак не е лесно с него  Confused Някоя от вас има ли опит с козирози,дори и минимален?  newsm78


Не е толкова фатално, колкото Водолей жена и рак мъж!мой наблюдения! Simple Smile

...или Скорпион и Риби...

Здравейте и от още една Водолейка!  Hug
Аз не съм от най-хвърчащите представители на зодията, защото асцедентът ми е Овен. Мъжът ми също е Овен и много се допълваме и си пасваме.

# 12
  • Мнения: X
Здравейте и аз да се запиша тук Simple Smile

Ами аз май съм "най-голямата водолейка" от всички присъстващи Mr. Green- аз съм и с асцедент Водолей - и три от водещите планети в зодиака- Слънце, Луна и Уран са ми също във Водолей Mr. Green Много рядко срещана комбинация, според астролози.

# 13
  • София
  • Мнения: 32
О ,ами,не са много нещата,но нали знаеш,че понякога е важно качеството ,а не количеството...
Чака все аз да взимам решенията,инфантилен ми се вижда,ГОЛЯМА връзка с майка си...На моменти скучен,,в началото на връзката всичко беше розово и уж голям ентусиазъм,обич завинаги и така нататък,а сега след година и 7 месеца близо,ми се струва,че е загубил интерес...и колкото ставам ''уж''безразлична,за да възбудя интереса му,той става все по- студен  Confused Чудя се как да се държа,най-тежкото,което някак си не мога да преживея е работата му..винаги е на първо място и вече изнемогвам,когато имам нужда от него ,никога го няма,а съм си доста чувствителна и винаги искам внимание ,понякога ми се струва,че в мен е вината и че аз съм някакво странно момиче,което все търси внимание и се обърквам.Както и да е ,да не говорим за козирози тук, Heart Eyes
Между другото и аз съм имала връзка с Водолей и е приказна комбинацията!

Да ти кажа това не звучи въобще като моето Козирог, то си е и до характер  Hug

Я да ви питам ви търпеливи натури ли сте? Защото на мен май това ми е основна слабост - тоталната липса на търпение  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 21

Я да ви питам ви търпеливи натури ли сте? Защото на мен май това ми е основна слабост - тоталната липса на търпение  Mr. Green
[/quote]

В някои случаи - да. В повечето - изобщо. Много съм припряна, обичам да правя, организирам и знам нещата предварително, не обичам изненади. По отношение на търпението към хората, пак не съм. Абе нещо като не ми е наред, то ме човърка отвътре, изписва се на лицето ми и в даден момент избухвам.  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 120

Я да ви питам ви търпеливи натури ли сте? Защото на мен май това ми е основна слабост - тоталната липса на търпение  Mr. Green
В някои случаи - да. В повечето - изобщо. Много съм припряна, обичам да правя, организирам и знам нещата предварително, не обичам изненади. По отношение на търпението към хората, пак не съм. Абе нещо като не ми е наред, то ме човърка отвътре, изписва се на лицето ми и в даден момент избухвам.  Mr. Green
Хоп и аз тука при Водолейките! smile3525
 Това за търпението сякаш за мене е писано  Crazy Crazy Crazy
А отностно комбинациите - мъжо е Везни и много често ми се налага  afwitch af afwitch

# 16
  • Кортина д'Ампецо, Италия-България-Велико Търново
  • Мнения: 204
Хоп и аз при вас, заедно с мъжът. Аз съм на 13, а той на 15. Майка ми е на 10.

# 17
  • София
  • Мнения: 626
.....На всичкото отгоре сме родени и на една дата,само с две годин разлика  Laughing... bouquet
Ехееее....е, как се намерихте така ???

Ми....някой от горе преди 18г.ни събра  Grinning

# 18
  • Милано
  • Мнения: 952
Хоп,и аз при водолейките!Аз Водолей с акцендент Близнаци,мъжо Скорпион с акцендент Риби....на моменти и аз  smile3511 smile3511 afwitch 

# 19
  • Мнения: 32
Привет , водолейки и аз съм Водолейче 9/02/1989 .... търпения ми липсва определно , в четвъртък съм родена , което засилва този НЕдостатък  Confused луна в овен , асцендент лъв , като цялоо каквото си наума трябва да го направа   smile3508

# 20
  • Мнения: 17
Леле ,Дами,вие доста си разбирате от астрология,а аз никак  Embarassed Но в търпението хич ме няма,ухх. Cry

# 21
  • София
  • Мнения: 182
Хопп още една водолейка. Асцендент Козирог, родена в събота. За търпение, никой от нашия знак го няма. Избухваме на мига(поне аз). Мъжът ми и той водолей с асцендент рак.....
В къщи е страхотно просто. Той е по-търпелив, а аз съм ината и огъня. Онзи от горе си знае работата.

# 22
  • Мнения: 403
Здравейте , от поредната водолейка .За мен - нямам никво търпение и лошото е ,че  много лесно ми омръзват нещата Grinning ( сигурно ви е  познато) , но пък сме много оригинални , креативни и забавни Simple Smile
Моя асцедент е скорпион и ако някой знае нещо за тази комбинация нека сподели Simple Smile
Всичките ми сериозно връзки до сега все са били с телци  и има обяснение , една астроложка ми каза , че марс ми е в телец  и затова се привличаме така  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 182
Аз пък имам склонност към мъже лъвове. С тях ми е било най-добре, макар че мъжът ми е водолей като мен. За малко и детето да се роди водолей, но уви, появи се риба.

# 24
  • Мнения: 12
Здравейте, Лейки Simple Smile
Аз като една въздухарка от класа няма как да не цопна при посестрените си!Аз съм Лейка,асцедент Близнаци и луна в Близнаци. Общо взето положението е - вятър ме вее на кон (и бял, и черен).

Не знам дали сме търпеливи, обаче знам, че сме големи инати! На мен лично никоя друга зодия не е успяла да ми надвие ината.
Трудно ми е разбирателството с Козирог и Деви - и от двата пола.

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 18:11 от hulia

# 25
  • София
  • Мнения: 182
Аз с дева нямам проблем, но не понасям мъже и жени раци. Надушвам ги още със сядането им на масата. Някак не може да мелим на едно с тях. Изглеждат ми двулични и комплексари.
Разбирам се отлично с мъже и жени лъвове.
При вас как е?

# 26
  • Мнения: 12
Раците обикновено  не са хора с принципи, а ние сме идеалисти.
Най са ми любими овнетата! Много сходни характери - палим им огъня от раз и те ни се вързват....без право на обжалване! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 46
ОПА, още една Воделейка, с мъж Водолей и една страхотна любов и разбирателство, асцендент Козирок и сестра Козирок, михихихихих като цяло сме луда комбинация....с годините и правилния подход ще се научите на търпение, вярвайте ми аз успях хихихи, някак стана
Ама няма по-яки от нас значи   bouquet Stop Mr. Green Joy

# 28
  • Мнения: 3 453
   Хайде и аз да се впиша Joy Водолейка с асцендент Стрелец Laughing Мъж Лъв.
 Много качества имам, търпението обаче не е от тях Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2
Здравейте. Да се отчета и аз - Водолей, асцендент Водолей, луна в Скорпион. Приятеля ми е Овне с асцендент Стрелец и луна в Лъв. Направо е взривоопасно при нас, но в добрия смисъл. Просто емоциите са на макс почти винаги.
Относно търпението - не съм изобщо търпелива, въпреки че с времето се научих да не го показвам на другите. Играя го спокойна и търпелива много често, нооо отвътре треска ме тресе Crazy  Незнам защо винаги са ме привличали мъже риби, раци и скорпиони и в 100% от случайте нещата завършиха драматично и трагично(за тях Twisted Evil ). Най-после намерих Овен дето ми пасна идеааално.
Иначе, много си я обичам зодията, но много ми пречи тази отнесеност. Вярвате ли, че след няколко месеца чак в новата ми квартира, забелязах че в банята имам лунички, а не лампа.  Shocked Останах шокирана  Grinning Не ги бях виждала никога  Grinning И други неща.. просто не ги забелязвам докато си мисля нещо и си витая някъде.

# 30
  • Мнения: 32
Grinning Определено с  овните имам привличане, докато  не решат да ми създават  свои закони и  порядки , а това не го търпя  ако ще да  е  Брат Пит  Twisted Evil почне ли някой да ми налага  мнение , му давам един игнор, вътрешно и дори да комуникирам , пак се личи студенина  #Crazy   

# 31
  • Мнения: 33
Хайде още един водолей с асцендент близнаци и луна в лъв. Някой ще ми обясни ли какво е значението на луната в зодията? newsm78

# 32
  • Мнения: 536
  bouquet

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 17:45 от vasilenae

# 33
  • София
  • Мнения: 182
Лунният знак е много важен. Той показва как изразяваме емоциите си. Лунният знак се проявява, когато човек е угрижен или в опасност /физическа или емоционална/. Затова има значение къде се намира Луната в рождения хороскоп. Луната е  основата, която  представлява сърцето на нашата психика- мястото, където крием нашите демони и страхове. Това е и мястото на подсъзнателното, нашите мечти, тайни сексуални желания, както и нашите добри и лоши спомени.

# 34
  • Мнения: 403
А какво означава ,че луната ми е в телец  newsm78

# 35
  • Мнения: 536
Aз пък знам, че от това зависела интуицията. Общо взето в кой знак е Луната си представям така - какви сме, когато се отпуснем.
Какво е в Телец не знам... Може би, че реагираш в тази сфера с присъщите на зодия Телец черти. Кхм?

# 36
  • Мнения: 536
Ехооо!
Взех книжка!  bowuu

# 37
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте, водолейки-блейки (гальовно, да не се обиди някой). И аз съм една от вас с акцедент Стрелец и малко от Риби, последно това ми казаха като ми правиха хороскоп.
Четете ли хороскопите, които публикуват по сайтовете, на кой астролог вярвате най-много? При кой сте си правили хороскоп?

# 38
  • Мнения: 33
Аз личен хороскоп не съм си правила,обаче въобще не харесвам това,което казва Алена по повод водолейските хороскопи (дневен,годишен...).  Имам усещането,че ако не каже нещо лошо,което да скапе хубавата част,просто няма да е тя.  Laughing 

Я кажете къде вие си четете хороскопа и сте доволни?

# 39
  • Мнения: 536
Grinning
Aз пък не вярвам на тези, които се четат.
За мен Алена е много добра, а може би слага и негативните неща, за да не ги спестява Wink
Самата тя е водолей. Личният хороскоп е хубаво нещо Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 182
Аз от години ходя при Даниела. Тя е астролог и смея да кажа, че това, което ми казва става!

# 41
  • Мнения: 403
Аз знам за една Даниела , която е астролог ( но това ни е основаната професия ) и съм чувала хубави отазиви .. телефона случайно да  и завършва на 771??

# 42
  • София
  • Мнения: 182
Аз знам за една Даниела , която е астролог ( но това ни е основаната професия ) и съм чувала хубави отазиви .. телефона случайно да  и завършва на 771??

Да на 771 е. Уникален човек. Ходи ако си за тези неща. Всичко ми позна до този момент, но имай предвид, че записва с около 2м напред защото няма часове. Моя приятелка и звъня началото на месеца, а часът й е за 23 декември!

# 43
  • ES
  • Мнения: 2 172
Точно тя ми изготви скоро хороскоп. За нея случайно разбрах от интернет, хареса ми това, че в блока си има секция за безплатни въпроси и отговори. Бях питала за мъжа ми кога ще започне работа и тя позна. Тогава й се доверих и си поръчах хороскоп, но тъй като не знаех точния си час на раждане се наложи да го доуточняваме. Та тя ми каза за това, че акцедентът ми е стрелец, но има и от риби. Сега ми е казала нещо, че ще ми се случи до 4 месеца да видим дали е познала. Но в хороскопа, който ми направи наистина все е дно е писано за мен, но аз съм си истински водолей, така, че...

# 44
  • Мнения: 403
А може ли да ми дадете линк към блога
Мерсиии предварително Simple Smile

# 45
  • София
  • Мнения: 182
Точно тя ми изготви скоро хороскоп. За нея случайно разбрах от интернет, хареса ми това, че в блока си има секция за безплатни въпроси и отговори. Бях питала за мъжа ми кога ще започне работа и тя позна. Тогава й се доверих и си поръчах хороскоп, но тъй като не знаех точния си час на раждане се наложи да го доуточняваме. Та тя ми каза за това, че акцедентът ми е стрелец, но има и от риби. Сега ми е казала нещо, че ще ми се случи до 4 месеца да видим дали е познала. Но в хороскопа, който ми направи наистина все е дно е писано за мен, но аз съм си истински водолей, така, че...

Дай линк към блга й. Аз ходя директно при нея. Никога не съм знаела, че има и онлайн блог. Колко пари ти взе за изготвяне на хороскоп?

# 46
  • ES
  • Мнения: 2 172
http://kaballa.wordpress.com/ Това е блога й
За цялостен хороскоп с прогноза за близката година-две ми взе 50 лв. В Испания съм и няма как да ходя при нея лично, а и в България да бях пак ми е далеч, мисля, че живее в Русе.
С какво викате се занимава отделно от астрологията?

# 47
  • София
  • Мнения: 182
Не живее в Русе, а в София. Само с това се занимава Даниела. Иначе е завършила химия. Тя е била състудентка на моя колежка, но още от тогава се е занимавала с астрология.


Този блог на Даниела актовен ли е все още, защото гледам коментари от 2008г?

# 48
  • ES
  • Мнения: 2 172
Знаете ли, може и да не е тя, телефонът й на тази не завършва на 771, както пишете вие, а на  767. Пише, в блога си, че е от Русе, и за това може би съм останала с това впечатление. А в секцията за въпроси и отговори има актуални такива, даже при всеки отговор получавам известие по мейла.

# 49
  • София
  • Мнения: 182
Аааа значи е друга може би. Няма значение.

# 50
  • ES
  • Мнения: 2 172
А тази Даниела, която говорите, само с лични срещи ли работи, по е-мейла или слабо не може?

# 51
  • София
  • Мнения: 182
Не мога да кажа дали само с лични срещи се занимава. Тя работи от 13ч до 17ч и е последния час. Аз само така съм ходила при нея и никога не съм се интересувала дали прави онлайн хороскопи и тн. Тези дни ще й звънна за да си запиша час за догодина януари. Ще я попитам като ходя при нея дали има блог или нещо такова. Предполагам, че няма много свободно време и блог да поддържа.

# 52
  • Мнения: 536
Хе, щом има интерес, ще намеря координатите на една астроложка от София. Тя ми прави преди 8 години хороскоп.

# 53
  • София
  • Мнения: 182
Аз се чух с Даниела преди няколко дни. Имам час при средата на февруари. Вече стават все повече хора и тя записва с 2 месеца напред. Последния път като бях при нея ми се наложи да отменя часа - той беше март и нямах възможност да отида. После ме записа за края на май месец.
Който е добър има работа!

# 54
  • Мнения: 33
А да ви попитам, в интернет доверявате ли се на някой дневен/месечен/годишен хороскоп? Дайте линк към някой сайт с добри хороскопи и зодиакални характеристики. Simple Smile

# 55
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Хоп, да раздвижа темата и да се включа като поредния представител на зодията Simple Smile Асцедентът ми е във Везни, Луната във Водолей Simple Smile Някой ще каже ли как се изчислява къде е Уран, че ми стана интересно? ММ е Близнаци. И бебе Близнаци чакаме Simple Smile
Дайте координати на тази Даниела. Аз никога не съм си правила личен хороскоп. Малко съм на мнението, че не искам да предизвиквам съдбата, знаейки какво ще ми се случи Simple Smile А вие като представители на зодия Водолей интересувате ли се от нумерология?

# 56
  • Мнения: 3 272
Здравейте, аз също съм водолей с момиченце близнаци Simple Smile  Да, интересувам се от астрология, но не съм особено компетентна.

# 57
  • ES
  • Мнения: 2 172
Питахте ли тази Даниела от София дали изготвя онлайн хороскопи?

# 58
  • Мнения: 5
Здравейте, Водолейки! Аз също съм водолей и за мен това е най-умната зодия. Много сме отвеяни, но знаем какво се случва около нас  Naughty Никога не подценявам представител от тази зодия, никона не се знае какво му се върти в главата  Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 182
Еййй аз забравих да я питам. Бях при нея началото на март и тя записваше часове за средата на април. Направи ми впечатление, че каза, че пътува от далече. Значи може би да не живее в София......Може би на есен пак ще ходя и ако не забравя ще я питам за тия хороскопи дали прави!

# 60
  • Мнения: 265
Пу да се запиша и аз-водолей с асцедент-водолей. Първия ми съпруг беше риби,втория-между рак и лъв.Имам две момчета-рак и едно бебе овне,изпитание за отслабналата ми и без това нервна система.На времето бях съвършено описание на зодията-абсолютна въздухарка и идеалистка,готова да влезе и в огъня за "приятелите" си. Но след няколко неприятни случки малко се окопитих и слязох на земята. Сега имам много високи изисквания относно обкръжението ми.И само да усетя някой да ми лицемерничи и върти интриги-веднага е аут. Но това,което не се е променило е, че все още искам да спася целия свят,много съм жалостлива-котенца,кученца...и т.н.Разбирам се добре с лъв,дразнят ме дева и риби. Laughing

# 61
  • Мнения: 29
Не знам, но аз доста често си представям и то супер подробно бъдещи конкретни ситуации, и по-специално да речем разговори и то в голяма детайлност. Ама голяма. Та се зачудих дали само при мен е така?

# 62
  • Мнения: 403
И аз съм така , направо филми си разигравам в главата , с голямо въображение сме явно  Grinning а и постоянно мисля и края планове , хич не се оставям на течението  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 403
Justme12  на 12 февруари ли си родена Simple Smile

# 64
  • Мнения: 29
На 12 февруари се пръкнах Simple Smile

# 65
  • Мнения: 403
И аз и аз  в 1:45 през нощта  , а ти коя година си  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 2 410
Като гледам Grinning много сме тихи водолейките

# 67
  • Мнения: 1 209
Привет от още един водолей.  bouquet

Асцендент в Рак.

Ето и един хороскоп за новата седмица:
Скрит текст:
Новолунието за вас отново акцентира върху информационният поток, общуване с хора от близкото ви обкръжение и не само. Вероятно и благодарение на тази тенденция, вие ще сте в изключително динамична и променяща се обстановка. В добър вариант- възползвате се от креативността и прозорливостта ви, така че действате гъвкаво и според моментните предизвикателства, благодарение на отличния си изказ- превъртате вид негативи в позитиви. В друг случай- отговаряте достатъчно крайно и рязко на случващото се в близкото ви обкръжение и то се трансформира бързо, неконтролируемо и окончателно до края на октомври.

Някой Водолеи могат да бъдат въвлечени в спорове, включително и юридически. Това може да им даде шанс да спечелят нещо, да се доберат до чужди ресурси, да разчитат на хора стоящи далеч от тях, дори и зад граница /понякога и в метафоричен смисъл/. Търсете алтернативи в този смисъл и извън познатото- в подобно направление получавате „зелена светлина”.

Чувствата на повечето от вас са охладнели или са в някаква критична фаза на сериозни преоценки, особено за родените през първи деканат, но и всички останали в различна степен. Все пак- разделяте се с илюзии, а преценките ви може и да са хладни, но много точни и ясни. Основно и императивно условие сега за вас е да повишите доходите си. Защото финансовото ви състояние е дестабилизирано или по-несигурно, защото дори партньорските ви връзки се филтрират, определят от подобни въпроси.

В понеделник и вторник интересни, важни новини и изненади. В сряда и четвъртък- събитията имат широко отражение върху бъдещите ви перспективи- бъдете активни и дайте най-доброто от себе си. В петък, събота и неделя- заздравявате някой връзки, а други могат да отпаднат от живота ви.

Източник : http://astrohoroscope.info

# 68
  • Мнения: 33
Няма да съм аз ако не вляза в кашата с водолейчета,бройте и мен,за да понапълним лудницата  Crazy Да се представя накратко:Зодия-Водолей;Асцендент-Рак;Луна-Близнаци
Изключително нетърпелива(понякога успявам да не го показвам),лесно избухлива,не обичам някой да ме спъва когато съм си наумила нещо да стане по определен начин и за определено време,до кървава болка държа на доверието,когато някой ме предаде и ме разочарова нека си върви с мир,но реши ли да се върне ако не си издейства прошката ми господ да му е на помощ.Не търся отмъщение,но който заслужава му сипвам с големия черпак.Винаги насреща за хората на които държа.На друг мога да помогна,но не и да ми се качва на главата.Понякога наивна до глупост  Embarassed Обичам да се разбирам с всички,но са малко тези докоснали сърцето ми.Обичам нещо да се случва в живота ми,а скуката е мой смъртен враг.Та кажете водолейки приличаме ли си  bouquet

# 69
  • Мнения: 1 209
Чувала съм ,че представителките на тази зодия много лесно се привързват към хората?Дали това е така.

Още малко за водолейките:

http://dama.bg/article/7-istini-za-vruzkata-s-zhenata-vodolej-pr … -ot-vodolej/6583/

Нещо вярно намирате ли?

# 70
  • Мнения: 33
Ох тая привързаност...да много вярно и много ми е кофти когато някой си тръгва от живота ми  Cry

# 71
  • Мнения: 1 209
Да,гадно е!

И нещо любопитно:

ВОДОЛЕЙ

ДЕВИЗ : АЗ ЗНАМ

Планета : Уран

Управлява 11 дом : Неподвижен , Въздушен , Мъжки

Общи приказки - За кво говорехме ? . . . - извинявай

Водолея е много добродушен, оригинален, отвеян и общителен знак. Новатор. Притежава разум в излишък и бързо схваща много неща особено ако са грандиозни щуротии. Ексцентричен. Необикновен и странен. Винаги е готов за приключения и веселби. Хубаво тяло и уникално излъчване. Шемет. Демократ и либерал. Кефи го всичко ново и авангардно. Страхотен инат. Чувството за хумор е много над средното ниво и е доста чудато понякога. Чувства се много приятно сред тълпата. Лесно завързва приятелства, а също така - големи каши ...........

Добри черти - Кой ти каза ? . . . В зодиака Водолеите са противоположни по позиция на Лъва. Въпреки това те му скачат по егоцентризъм и дори го задминават, но това си качество го използуват за да веселят другите и за да им правят безплатно шоу, докато Лъва изисква подчинение и уважение. Водолея е много весел, дружелюбен и либерално настроен човек. Има обаяние което излъчва дори когато не е на кеф. Най странния знак в зодиака е и най оригиналния. Изпитва удоволствие от дейности като изобретяване на нещо невиждано до момента, което ще ти подари или ще го използувате за взаимни забавления. Хуманист и алтруист. За него е много важно да става майтап. Верен и всеотдаен приятел. Споделя всичко, което представлява интерес за теб. Гениален.......

Лоши черти - Аз ли ? - Нещо за мен ли . ? ! Водолеите имат доста под средното ниво и в повечето случаи лошите черти в характера им вредят на тях самите. Отнесени от вихъра. Адски несериозни, вятърничави и плямпала. Надувки. Ако обещаят нещо вероятността да го изпълнят е минимална. Не случайно в политиката гъмжи от тези. Дразнители. Студени. Ината им е пословичен и само Телеца е способен да оказва сериозна конкуренция в тази област. Упорити до опасни нива. Рядко се съобразяват с чувствата ти, които при тях са в оскъдица и са им малко познати. Не допускат никой прекалено близко до себе си. Винаги се дистанцират и създават изкуствена преграда в отношенията. Говорят много и преувеличават до размерите на Годзила че и нагоре. За да ти привлекат вниманието вършат чудеса, но в повечето случаи много опасни и необмислени ......

Партньорство - Ае чао - ного бързам . . . Най се кльопа с другите два въздушни знака Близнаци и Везни Водолеите се разбират и с другите неживотинските знаци, които имат достатъчно ораторски способности, демократичност и най вече общителност. Тук има място и за Девата и за Стрелеца. По принцип приятелството е запазена марка на Водолеите и в тази област са на висота. С Близнаците са толкова сладкодумни и склонни към преувеличаване, че по добра партия за разтягане на локуми и фантазиране от тези двамата е трудно да се намери. Надлъгват се взаимно, но предимно за развлечение. За сериозна работа не ги търси. Водолеите имат много силна обща черта с Везните и Стрелците. При тях ревността почти не съществува, а демокрацията е издигната в култ. Не гледат сериозно на любовните похождения, когато знаят че никой няма да разбере и следователно никой няма да се почувства зле, да се сърди, да копа и да прави разни сценки. Водолеите се кльопат отчасти и с Девата, но не могат да свикнат с непрестанните и забележки, а поводи за такива има предостатъчно. Със Стрелеца е малко по добре, защото двамата са най свободолюбивите и независими в зодиака. Либерали по природа и майтапчии. Позволяват си свободи от които средностатистическия пуритан би подскочил до облаците. В лудориите и големите издънки са ненадминати в тандем. Обожават спорта. Веселите и шумни компании са рай за тези двамата. Не рядко Водолейчовците сключват брак с Лъв или влизат в удачно бизнеспартньорство, където Лъва обикновено доминира, но идеите, нововъведенията и успеха се дължат на Водолея. Много добра комбинация е Водолей - Водолей. Могат да си правят компромиси, да си дърдорят с часове за спорт и музика. Да си мечтаят и фантазират. И най важното е че не си пречат...... С останалите не е добре, защото са ревниви, а Водолея е прекалено свободолюбив.

Секс , Любов и Свалки - Здрасти - как ти беше името ? . . . МЪЖ - ( Маркуч ) Водолея е много странен тип и благодарение на това че е по различен от другите, печели с лекота женското внимание. Харесва му да бъде в центъра на събитията и често се оказва там по един наистина впечатляващ и оригинален начин. Има спортно, понякога перфектно тяло и е доста пъргав, сръчен и жив. Лесно влиза в контакт и когато дойде момента за любов отново проявява своята оригиналност, но понякога не на място и в най неподходящия момент. Странното при него е, че когато реши да забоде някоя мадама и съществува друг претендент, става адски ревнив и с голяма упоритост и плам преследва до край своята цел. Веднъж спечелил я обаче изведнъж става съвсем друг човек и такива лигавщини като - цветя, обичам те скъпа, мое съкровище и .т. н. направо биват забравени, а от ревността няма и помен. Шоколада и цветята са заменени с предмети издавайки неземен произход и с абсолютно неизвестно предназначение. В леглото е истински дзвер. Неуморим. То луд умора, по принцип нема. Енергията му е направо за завиждане. Лошото е че бързо я изразходва и все още млад започва да скрибуца. Неговия начин да поддържа мъжкото си достойнство изправено е оригинален както винаги. В секса навлизат аксесоари и всякакви играчки и принадлежности. Когато и те не стигат може да навлезе и жив човек или цяла весела компания. Интелектуалците и хората на изкуството са за предпочитане. Водолея е предразположен и към бисексуалност. Воайор. Харесва му да гледа как друг змей чука жена му. Това го възбужда адски много.. - И внимание, ето той се включва, засилва се, .. - изважда го и .. - о не, забожда го право в гъза на мъжа ........ - Тоя пак ни изненада .......

ЖЕНА - ( Лейка ) Страхотни са тези дами. Здрави, грациозни, гъвкави тела. Хубави очи. Убийствен чар и неустоим поглед. Излъчването им е по особено и будещо заслужен интерес. Необикновенни и оригинални. Изненадата е тяхното оръжие. Непредсказуеми. Косите им са топли и нежни. Печелят мъжките сърца с финес, интелигентност и нестандартен подход. Омагьосва те с няколко думи и движения. Придава си недостъпен вид и буди мъжкото любопитство и амбицира покорителя на женски сърца до краен предел. За да бъде впечатлена трябва да притежаваш смело сърце, силен и независим дух, а силното тяло и чувството за хумор са неоценим плюс. Либералите и демократите са на особена почит. Най важното е да си различен и да се откроиш от тълпата със нещо чудато и оригинално. Обичат съвременните джаджи и подарък от рода на GSM, цифров фотоапарат или MP3 player са връх на сладоледа. Ако не можеш да си позволиш скъпи играчки опитай сам да направиш или преправиш по подходящ начин нещо. За разлика от Телеца, чиито представителки предпочитат скъп подарък пък било то и не от сърце. Макар и скромно като стойност, ще предизвикаш възхищение и луда радост у тази красавица. Водолейките са много честни, искрени и говорят без излишни заобикалки. Не се срамуват от нищо и са много смели. Може да се оригне и дори да се изпърди много шумно само и само да стане повод за смях. Някои се съревновават наравно с мъжете и често може да ги видиш да се занимават с чисто мъжки и екстремни професии или спорт. В леглото са големи резачки. Имат особен подход и в тази област. Може да те изкриви от секс, да те понесе из цялата стая и да пробвате навсякъде където е възможно. Следващия път може да се прави на света вода ненапита. Ще лежи като талпа, а ти си ръгай там прави си квото ти скимне - тя ъ - ъ, изведнъж обаче скача взима си вибратора и ти заявява, колко интересно и забавно ще е само - ако ти го завре отзад.......

Съвети и Молби Водолеите не приемат съвети защото са инати - световни : Опитай се да бъдеш по сериозен и отговорен. - Защо по дяволите пак си разглобил пералнята. Не разбра ли че няма да я накараш да простира сама, камо ли да полети. Кога за последен път си казал на човек - Обичам те! за компютъра знам! С него си казвате всичко и много интимничите. Кога ще ми обясниш за какво точно се използува онзи предмет, който ми подари миналата година - разбирам че си го сглобил от руски чайник, джанта от стария Москвич на баща ти и радиоантена. Така си и знаех. Щях да се учудя ако помнеше. Не ми се излиза, но ти отиди щом митинга е протест срещу избиването на домашните хлебарки по особено жесток начин......... И накрая - не забравяй, че съществуват 144 вида Водолейчовци според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намирт - се получава, освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер, който е възможно въобще да не отговаря на описанието за Водолей...

Ех - Защо звездите са ви създали толкова оригинални ?


Нещо общо?

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Започва нашият месец, Водолейки!

# 73
  • Мнения: 1
Здравейте .искам да ви помоля да ми дадете координати на Даниела .отдавна искам да се свържа с нея и се зарадвах че някой от вас имат нейни координати.Благодаря ви предварително

# 74
  • Мнения: 536
Започва нашият месец, Водолейки!
Дааа и още е!
Аз бях на 25, синът е на 29 януари.  Grinning

# 75
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен водолейки!
Аз съм родена на 12 февруари.
Имам близначка, а родителите ми също са водолеи! Направо да не ви описвам какво беше вкъщи преди да се изнесем да живеем с любимия  Whistling

# 76
  • Мнения: 403
Малеее много Водолейчета
И аз съм на 12-ти Wink ти коя година си

# 77
  • Мнения: 1 750
Да се внедря и аз Grinning.На 23.01.Докато Слънцето е в Близнаци да мислим за щастие,късмет в хазарта,хоби  и развлечения.Близнаци е нашият 5-ти дом.

# 78
# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 559
И аз тук
02.02-лична дата Mr. Green
Ъмм,къде си гледате асценденти и т.н.?😄

# 80
  • ES
  • Мнения: 2 172
Асцендентът в според часа на раждане

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Да-да,знам  Peace
Сега ще потърся,аз направо скачам и питам  Laughing Извинявам се  Blush
П.П. Моят май беше Лъв
Да,проверих-Лъв е Grinning

# 82
  • Мнения: 3
Айде и аз се включвам!! Водолейка, асцендент Близнаци, луна Скорпион. (на 12 февруари съм)  Laughing Hug

# 83
  • Мнения: 1 750
Здравей Роза!Добре дошла bouquet!Заедно да се порадваме на приятелите днес и утре,защото Луната е в нашето 11-то астрополе.Днес също можем да правим и планове за бъдещето,които ще се
осъществят,макар и по-трудно (не е лесно с тези квадратури на небето,но за Водолеите са по-скоро
подтикващи към действие,отколкото възпиращи).

# 84
  • Мнения: 3
  Интересно, не бе лъжа за мен де Whistling  Rolling Eyes И аз да разбирах толкова от астрология... ще ви следя та да понауча и аз нещо!  Embarassed Laughing

# 85
  • Мнения: 1 750
Днес и утре ,мили Водолейки,си пазете тайните!Или пък може да намерите местенце където да се усамотите .

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Може ли по-подробно моля Hug

# 87
  • ES
  • Мнения: 2 172
Последният път като ми правиха хороскоп ми казаха, че няма зодии, такива, каквито ги знаем и им пише общата прогноза по вестници и списания. Всеки човек абсолютно индивидуална личност в зависимост не само от датата на раждане, но и часа и мястото. Така, че такива общи прогнози по зодии били неверни.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 410
Или почваш да четеш само хубавите работи Wink и да се настройвате на положителна вълна Grinning
Затова ги ползва аз хороскопите

# 89
  • Мнения: 1 750
Честито Водолейки - Луната днес и утре е в нашия знак . Ще имаме лично Новолуние - да мислим
позитивно и да планираме разни неща,но да ги започваме,когато Луната влезе в Овен.Някои астролози
тълкуват негативно проявленията на Луната в съответния знак,но аз считам обратно - Луната активира Слънцето (особено във Водолей,където е в заточение).Та така,днес,Водолейки трябва да се погрижим
за себе си,за творческите си идеи и планове,да покажем дори егото си по добър начин (да не забравяме,че Марс ни гледа "лошо"от Скорпиона) ,да покажем обичта си към близките и сигурно да си
изчистим къщата Simple Smile.

# 90
  • ES
  • Мнения: 2 172
Титания  bouquet

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Това с къщата... задължително ли е?!?  Crazy

# 92
  • Варна
  • Мнения: 41
Здравейте , Водолейчета  Simple Smile Аз и мъжът ми сме родени на 29.01  Sunglasses Моят асцедент е Козирог , а неговият е Водолей  Grinning Относно търпеливостта мога да кажа ,че не съм от търпеливите , много съм припряна   Laughing

# 93
  • Мнения: 1 750
Две Водолейчета - на едно място,сигурно е много интересно Grinning bouquet!!!

# 94
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Да се разпиша и аз - водолей, сестра ми също е водолей. Родени сме на една дата с пет години разлика  Mr. Green
Племенник водолей, който е роден два дни преди нашата дата. Щях да се радвам и синът ми да е водолей, но се размина за няколко дни и е козирог Mr. Green Принципно съм на мнение, че зодиите не са нещо определящо за черти на характера, съдбата на човека и т.н., но пък съм си пристрастна към водолея.
Скрит текст:
Синът ми пък се роди на датата на баща ми, не беше планирано  Laughing

# 95
  • Мнения: 536
Здравейте , Водолейчета  Simple Smile Аз и мъжът ми сме родени на 29.01  Sunglasses Моят асцедент е Козирог , а неговият е Водолей  Grinning Относно търпеливостта мога да кажа ,че не съм от търпеливите , много съм припряна   Laughing
O и синът ми е на 29 януари Simple Smile Аз съм на 25.
Какво ти търпение Simple Smile, няма такова нещо, освен ако не се вдълбочим в нещо интересно само за нас, което май важи за всички водолеи.  bouquet

# 96
  • Мнения: 536
Да се разпиша и аз - водолей, сестра ми също е водолей. Родени сме на една дата с пет години разлика  Mr. Green
Племенник водолей, който е роден два дни преди нашата дата. Щях да се радвам и синът ми да е водолей, но се размина за няколко дни и е козирог Mr. Green Принципно съм на мнение, че зодиите не са нещо определящо за черти на характера, съдбата на човека и т.н., но пък съм си пристрастна към водолея.
Скрит текст:
Синът ми пък се роди на датата на баща ми, не беше планирано  Laughing

О, това със на една и съща дата през години е супер! Имам приятелка водолей, която роди и двете си деца - водолейчета - на една и съща дата през 3 години Simple Smile

# 97
  • Варна
  • Мнения: 41
Две Водолейчета - на едно място,сигурно е много интересно Grinning bouquet!!!

Много е интересно ,даже не е скучно . На моменти се допълваме , колкото и да си приличаме по характер , толкова се  и различаваме .  hahaha Joy

# 98
  • Мнения: 2 169
Здравейте от още едно водолейче  Wink Мм е везни, та с него сме въздух под налягане общо взето. Добре, че децата са по - земни зодии, та да има баланс  hahaha

# 99
  • Мнения: 400
има позната водолей ,просто отвратителен характер ,на 42г стара мома  и е просто ужас ,да не ти е в къщата!

# 100
  • Мнения: 400
а какви са слабите страни на жената Водолей,каква е ахилесовата пета?

# 101
  • Мнения: 4 954
Запис от една нуарска Водолейка.
Карината, не знам какво питаш, кое ни наранява и ни прави уязвими или кои са ни лошите черти? Или какво ни вбесява? За мен лошите страни на водолейката са, че се отнася към всички еднакво и често мъжът до нея, близките ѝ приятели и семейството не разбират защо поставя тях и напълно непознат наравно. Хората са хора, няма пол, възраст, роднински отношения... Мразим лъжата и да не ни изслушват.

# 102
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Спец съм но водолей , водолейки и водолейчета HugЦял живот съм заобиколена от водолейчета  HugНай- прекрасните хора!Верни приятели, добри любовници,душа дават за теб!Но до момента който усетят че ги манипулират и  ако ги излъжат! Е тогава Цунамито е нищо в сравнение на гнева на  един разерен водолей.Друго което мразят е някой да клюкарства за тях, навремето приятелка водолейка беше била една ,,сладкодумница" Mr. GreenТова май са им отрицателните черти!

# 103
  • ES
  • Мнения: 2 172
Водолеите сме големи идеалисти, чак до наивност и в приятелството сме така.

# 104
  • Мнения: 400
моите наблюдения са ,че са егоисти своето си го търсят на всяка цена ,не пропускат да се самоизтъкнат какво са направили за другите ,общо взето имат изключително чепат характер ,цяло село като тръгне нагоре ,те са надолу най образно казано. Crazy

# 105
  • Мнения: 1 750
Най-големите егоисти по принцип са Кози рог (подвластни на само на Сатурн).Вторите сме ние -Водолеите.Само,че нашият егоизъм е някак си колективен ,ако направим нещо за себе си,то нямаме нищо против и други да се възползват от това. PeaceА,това,че не вървим с тълпата отдавна е известно!Все пак някой трябва на прави революции,за да има напредък! Grinning

# 106
  • зад кестените
  • Мнения: 795
А,това,че не вървим с тълпата отдавна е известно!Все пак някой трябва на прави революции,за да има напредък! Grinning

Правилно! Heart EyesНе съм забелязала да са егоисти!Цитирам приятел Водолей ,,Чуждото не искам,но пък и моето няма да си го дам без бой" Няма да си оставя магарето в калта",,Мразя да ме правят на глупак"Обичам водолеите за тяхната откровеност, макар и стигаща до моменти до грубост;С тях поне си наясно, не те ли харесват, не те харесват но обичат ли те ще влязат в огъна за теб!

# 107
  • Мнения: 4 954
Водолеите не с егоисти. Просто сме... индивидуалисти. На някое колективно животно може и да му е егоизъм всички да искат на ресторант, примерно, пък Водолеят да се отцепи, щото му се гледа кино, и дори да отиде сам, представяш ли си.  hahaha Това не е егоизъм. Просто можем без останалия свят и искаме и те да се оправят сами по възможност. Но нищо не искаме от другите. Това е моята дефиниция за егоизъм - да искаш, да очакваш и да мислиш само за себе си. Водолеят света ще обърне за непознат, камо ли за приятел. Напротив, ние сме най-алтруистичната зодия от всички.

# 108
  • Мнения: 536
Егоисти са всички зодии по свой си начин.
Само не разбрах - Карината, защо питаш само за лошите неща в темата за водолеи? Не че нещо, но ти не си водолей и някак не видях едно положително нещо да напишеш (освен за цялото село - да, не се водим по тълпата, факт).
Всяка зодия си има чепатии - Рак, Скорпион, Телец... но имат и хубави неща. Водолей да е егоист... може да се изтъква, но реално много по-малко от един Овен, да речем Simple Smile Ти каква зодия си? Че леко тролски го даваш.

# 109
  • Мнения: 400
аз съм ЛЪВ

# 110
  • Мнения: 4 954
ИзЯсни се картинката..  Joy

# 111
  • зад кестените
  • Мнения: 795
ИзЯсни се картинката..  Joy
newsm78 Стана ми интересно Simple Smile защото имам  нагледен пример за железен съюз между водолейка и  лъв.Заедно са близо 50 години, минали са през какво ли не ,може и да си имат търкания помеждуси  ама я посмей да кажеш нещо на госпожа Водолейка против неиния Лъвчо ще ти издере очите! Grinning

# 112
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ами мен до сега май само са ме използвали, аз не си спомням някой да ми е помогнал за нещо в живота, но виж аз да помогна, са ме търсели много. Сега това да не го приемеш като доказателство за тезата си, че обичаме да се изтъкваме, каринатаLaughing
Ех, Титания много хубаво го е казала... просто нямам какво да добавя.  Peace
А с лъвовете имаме изгаряща връзка, изпепеляваща направо. Добре, че с един мой Ай Лъв Ю спряхме навреме да не се овъглим.  Laughing

# 113
  • Мнения: 319
Мили дами, и аз да се включа. Водолей с асцендент Дева.
Мъжът до мен е Лъв. Това е моят човек.

Искам да ви попитам вие параноични ли сте? Правите ли от мухата слон? Аз ако нещо леко се обърка и в главата ми вече са се разиграли 100 различни сценария с един от друг по-драматични развръзки. Хората около мен ми казват, че прекалено много ги мисля и анализирам нещата...

Това само при мен ли е?

p.s. искам да уточня, че съм си такава във всички отношения и сфери. В личен план, на работното място...аз все мисля, пресмятам, анализирам...Вечен монолог със себе си.

Последна редакция: вт, 12 юли 2016, 22:21 от KaтастроФа

# 114
  • Мнения: 4 954
Ами Водолей <-> Лъв е комбинация на противоположности. Или ще стане нещо прекрасно, или няма да могат да се дишат. Имам една лъвица приятелка. Много ѝ се възхищавам, но тя е пълна противоположност на моя милост и е въпрос на стечение на обстоятелствата (т.е. че не се налага да работим или живеем заедно), че се понасяме.

# 115
  • Мнения: 2 169
Мили дами, и аз да се включа. Водолей с асцендент Дева.
Мъжът до мен е Лъв. Това е моят човек.

Искам да ви попитам вие параноични ли сте? Правите ли от мухата слон? Аз ако нещо леко се обърка и в главата ми вече са се разиграли 100 различни сценария с един от друг по-драматични развръзки. Хората около мен ми казват, че прекалено много ги мисля и анализирам нещата...

Това само при мен ли е?

p.s. искам да уточня, че съм си такава във всички отношения и сфери. В личен план, на работното място...аз все мисля, пресмятам, анализирам...Вечен монолог със себе си.

Катастрофа, и аз съм така, едно към едно  Peace

# 116
  • Мнения: 1 750
И аз съм доказателство за семеен съюз Водолейка /Лъв -аз съм Водолей с Ас Лъв,човекът с мен е Лъв с
Ас Риби,вече годините не ги броя -над 30 са Grinning.

# 117
  • София
  • Мнения: 1 676
Аз Водолей, а ММ Риба. Плуваме си прекрасно заедно. newsm76

# 118
  • Мнения: 536
Подкрепям - с мъж Лъв става доста страстна комбинация! Всъщност голямо привличане и разбирателство. Може би защото сме наистина противоположни в зодиака.
Жените лъвици (като цяло) харесвам, защото са дейни, за разлика от по-аналитичните водолейки като мен.

# 119
  • Мнения: 6 563
привет и от мен. аз съм водолей с ас в скорпион, а мм е лъв. страхотно се допълваме, добре ме балансира в параноите.  Laughing
аз съм на мнение, че малко параноя не вреди. прави ме мнителна и предпазлива и винаги имам резервен план и за най-лошия сценарий.  Peace

# 120
  • Мнения: 1 750
По принцип най-дълготрайни съюзи са при двойки със Слънца в съседни зодиакални знаци,следващите
са тези - в противоположни знаци ,след това - на тригон и т.н.Като най-нетрайни са съюзите със Слънца в знаци на квинконкс :напр.Водолей с Рак или Дева.

# 121
  • Мнения: 4 954
Ще го кажа на мъжа ми, който е Козирог и още не може да се примири с факта, че си взе Водолей за жена.

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Ще го кажа на мъжа ми, който е Козирог и още не може да се примири с факта, че си взе Водолей за жена.

И аз съм Водолей с мъж Козирог.  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 2 169
По принцип най-дълготрайни съюзи са при двойки със Слънца в съседни зодиакални знаци,следващите
са тези - в противоположни знаци ,след това - на тригон и т.н.Като най-нетрайни са съюзите със Слънца в знаци на квинконкс :напр.Водолей с Рак или Дева.
Стига де, най - хубавата връзка преди мм ми беше с Дева. Но може би има резон в думите ти - беше хубава, но пък наистина - нетрайна..... Thinking

# 124
  • Мнения: 1 750
Мили Водолейки,за нас настъпват по-енергични дни (в меката форма го казвам).Докато има транзитни
планети в Лъв ще сме подложени на "атака" с меката ръкавица,т.е. ще се подчиняваме на партньорите
си (и в къщи и на работа),но пък може да си намерим нови такива или пък допълнителни такива (ама,
умната,де) Simple Smile.Но за нас има един огромен плюс - транзитните планети в Лъв ще правят тригони с нашите управители - първо със Сатурн в Стрелец,а после и с Уран от Овен,което ще ни размърда и докато другите почиват,ние сигурно ще поработим.Само и Марс да излезе от Скорпион,за да не ни ядосва повече  Simple Smile,което ще стане след 02.08.т.г.

# 125
  • Мнения: 536
Мили Водолейки,за нас настъпват по-енергични дни (в меката форма го казвам).Докато има транзитни
планети в Лъв ще сме подложени на "атака" с меката ръкавица,т.е. ще се подчиняваме на партньорите
си (и в къщи и на работа),но пък може да си намерим нови такива или пък допълнителни такива (ама,
умната,де) Simple Smile.Но за нас има един огромен плюс - транзитните планети в Лъв ще правят тригони с нашите управители - първо със Сатурн в Стрелец,а после и с Уран от Овен,което ще ни размърда и докато другите почиват,ние сигурно ще поработим.Само и Марс да излезе от Скорпион,за да не ни ядосва повече  Simple Smile,което ще стане след 02.08.т.г.
О, това е хубаво! Всичкото Simple Smile

# 126
  • Мнения: 319
Не знам за вас дами, но при мен тази седмица беше направо да си го кажем неуспешна...доста неприятни ситуации ми се случиха.
Първо в понеделник един от клиентите ми във фирмата, която работя, установи проблем с един проект, който аз ръководя, и този проблем може да им струва доста пари. Вината, ако има такава е и в двете страни, но това не е утеха, при положение, че аз отговарям за проекта.
В сряда пък предложила на една колежка работата, за която аз мечтая. Не, че не си харесвам сегажната работа, напротив, ама другата ми е мечтата.
А днес ни анулираха почивката до Турция, която планираме и чакаме с нетърпение от януари насам.

Опитвам се да търся положително и в трите ситуации, да си извлека поуките и т.н., ама понякога е трудно...

Та това определено не ми беше добра седмица.
Надявам се сега да се оправят нещата, както титания писа, очакват ни хубави дни...

Повтарям си: най-хубавото тепърва предстои!!! bouquet

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 4 577

Повтарям си: най-хубавото тепърва предстои!!! bouquet

Ето това е много характерно за Водолеите, мисля аз - липса на черногледство!

# 128
  • Мнения: 1 750
Защото бързо се справяме с всякакви ситуации - Уран ни дава тази възможност. Simple Smile

# 129
  • Мнения: 2 213
Цитат
Цунамито е нищо в сравнение на гнева на  един разерен водолей.
Цитат
А,това,че не вървим с тълпата отдавна е известно!
+1 Mr. Green Mr. Green

Здравейте, Водолейчета. Simple Smile
Аз не съм Водолей, но имам Сатурн във Водолей и чувството ми за справедливост е силно изразено! bouquet
Скрит текст:
Вие сте амбициозен , старателен , и безпристрастен. Вашето отношение към хората и взаимоотношенията е отговорно и сте предан приятел. Работите добре в групи и организации дотолкова ,доколкото съумявате да запазите чувството си на свобода и независимост във всичко , което правите. Обществените взаимоотношения са важни за вас , но другите могат да разберат погрешно вашия здравомислещ маниер и да го възприемат като твърде хладен и безпристрастен.
С риск да прозвучи леко самопохвално, но това съм аз.: ) Каквото и да правя, с каквото и да се захвана, никога не следвам даден модел, нечий пример или начин на работа. Имам си собствено мнение за това как трябва да изглежда дадено нещо и няма сила на земята, която може да пречупи тази моя черта от характера ми! "Лошото" е, че това го практикувам и в работата си - не харесвам някой да ми дава "съвети", да ме поучава.. пък било то и по-висшестоящ от мен! Аз зная как да си върша работата и благодарение на перфекционизма, вроден от слънчевия ми знак - Дева съм, с ръка на сърцето мога да кажа, че няма нещо, с което да съм се захванала и да не дам всичко от себе си, НО винаги с доза въображение от моя страна и поглед, пречупен през собствената ми призма. Simple Smile

# 130
  • Мнения: 1 750
Мили Водолейки,
Отново настават хубави месеци,дори цяла година,за нас (както и за " изтормозените" Близначки),защо-
то Юпитер влезе най-сетне във въздушните Везни и прави тригон със Слънцата ни.Тригонът е Юпитеров
аспект и дава възможно най-добрата енергия ( лека,с най-малкото съпротивление,почти по течението).
Така,че ако искаме красота,приятни и ползотворни връзки както в личен,така и в служебен план,равно-
весие,правота и други качества на Везните,имаме една цяла година за осъществяване.Ще имаме успех,
ако предприемем пътуване в чужбина или някакви начинания,свързани с чужденци,също висше образо-
вание или духовни учения, при съдебни дела,някакъв щур,неочакван късмет (да не забраняме,че и двата ни управителя са в хармонични аспекти спрямо Слънцата ни и сега Юпитер ще ги подкрепя ).
Юпитер отговаря за талантите ни и джобните ни пари,както и за приятелствата и осъществените пла-
нове.Дерзайте момичета! bouquet

# 131
  • ES
  • Мнения: 2 172
 newsm44
 Титания, newsm51

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Ееее, Титания! Така ме надъха! Отивам да запиша второ висше, най-добре в чужбина!

# 133
  • Мнения: 1 750
Ееее, Титания! Така ме надъха! Отивам да запиша второ висше, най-добре в чужбина!
Ако наистина си го замислила - сега е моментът.Може и чрез Нета..,пак в чужбина.

# 134
  • Мнения: 1 750
Водолейки, иде "любовното " ни време - на 07.12.2016г. в16 ч и 52 мин  Венера влиза в нашия знак и
ще ни предостави цялата радост и любов на света ( ние и без това сме си космополитни Simple Smile ) !!! bouquet
Ще сме ухажвани,обгрижвани и богоизбрани Grinning!Ще си пускаме любовните стрели свободно,безгрижно
до 04.01 2017г. Марс също ни е на гости ( до 20.12.2016г),така,че темите за любов,мъже,пари,здраве,работа,спорт,изкуство,мода,ремонти,обзавеждане и др.ще са ни водещи.

# 135
  • Мнения: 4 954
Моята Венера ще се е объркала явно. Точно тогава си мятах стрели с мъжа си, ама далеч не любовни.

# 136
  • София
  • Мнения: 58
Днес ми попадна ето това:



Водолей:

Възвишени
Обобщаващи
Дръзки
Отличителни
Либерални
Екстравагантни
Анти-Йерархични

-> Още илюстрации и характеристики за другите зодии

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 137
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Аз съм нова в сайта.  Embarassed И това е първата тема, в която се включвам Hug
Аз съм Водолей, асцедент Водолей и Луна във Водолей Laughing

# 138
  • Мнения: 1 750
Добре дошла,Троен Водолей!!! bouquet

# 139
  • Мнения: 372
Здравейте и от мен.  bouquet
Водолей, с асцендент Козирог, Луна в Скорпион...каквото и да означава това..  Laughing
Някой няма ли да каже, какво ни чака, и какво да не чакаме през 2017 г.?   Mr. Green

Последна редакция: чт, 12 яну 2017, 15:41 от Cersei

# 140
  • Мнения: 1 750
Принципно ще е добра година за Водолеите,защото двата ни управителя ,Уран и Сатурн са в добър аспект помежду си (в тригон),а Юпитер - големия благодетел ,е във Везни,също въздушен знак и прави
тригон към нашите Слънца.Добре ще са и Близнаци и Лъв.А в какви неща ще ни върви,зависи от натала
на всеки,т.е в кои натални домове се намират горепосочените планети.

# 141
  • Мнения: 5
Добро утро! Sunglasses

Титания, благодаря за милото отношение!  Hug
И аз също на доста места четох, че годината ще бъде успешна! В тази връзка.... за сключване на брак, също ли?  Grinning Grinning Grinning

# 142
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен записвам се да следя Simple Smile
Асцендент - Риби    
Луна- Лъв
ПС. Водолейки, не знам обсъждано ли е някъде, но от коя зодия е вашата голяма любов (независимо дали още сте заедно или не)?  Simple Smile newsm78

# 143
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Здравейте и от мен! Аз съм нова в сайта.  Embarassed И това е първата тема, в която се включвам Hug
Аз съм Водолей, асцедент Водолей и Луна във Водолей Laughing
И аз съм така:) И Меркурий ми е във Водолей.
Отговарям почти на 100% на зодията си.
До скоро бях силно скептична относно зодиите, но по стечение на обстоятелствата прочетох за някои зодии и останах изумена от точността на описанията (включително и моя личен хороскоп).

# 144
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен записвам се да следя Simple Smile
Асцендент - Риби    
Луна- Лъв
ПС. Водолейки, не знам обсъждано ли е някъде, но от коя зодия е вашата голяма любов (независимо дали още сте заедно или не)?  Simple Smile newsm78

Цвети, отговарям за себе си - БЛИЗНАЦИ! И да, все още сме заедно  Heart Eyes Hug

# 145
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте и от мен записвам се да следя Simple Smile
Асцендент - Риби    
Луна- Лъв
ПС. Водолейки, не знам обсъждано ли е някъде, но от коя зодия е вашата голяма любов (независимо дали още сте заедно или не)?  Simple Smile newsm78
Мисля, че това зависи от асцендента на всеки

# 146
  • Мнения: 536
Здравейте  Grinning

Случайно някоя от Вас да има опит, а ако може и успешен, във връзка с мъж зодия скорпион?
Ухажва ме един и би било добре да стане нещо хубаво.

# 147
  • Мнения: 5
Здравейте  Grinning

Случайно някоя от Вас да има опит, а ако може и успешен, във връзка с мъж зодия скорпион?
Ухажва ме един и би било добре да стане нещо хубаво.


Щастие, аз имах 3 годишна връзка (даже към 3 и половина) със скорпион. Мислех, че ще се омъжа за него  Laughing Laughing Laughing и слава Богу, че не се случи. Като цяло......тежка връзка. Значи, за иху-аху, първи, приятели, компании, не се спирахме. Беше, предполагам все още е, човек на момента, сменя настроението си на половин час, решенията си също. Разделяхме се и се събирахме многократно. Винаги инициативата беше негова. След 1-2 седмици, а веднъж след 3 месеца, довтасваше като кученце, да се моли, как объркал, как оценил, разбрал и.т.н. Събирахме се и така до следващият път. Окончателното "разделяне" беше по мое желание. Честно казано ми беше писнало да се занимавам с толкова неуравновесено същество. Той се кефеше, че всичко приключвало, че ще го оставя на мира и след 3-4 месеца, без да сме се виждали, чували, писали, една нощ звънна на звънеца с пръстен  Laughing Laughing Laughing Сълзи, сополи, на колене, да сме се женели, такава жена бил изпуснал...... Казах му, че не проявявам интерес на направеното предложение и затворих вратата. Известно време звънеше, пишеше. От тогава минаха 8 (приблизително). Нито съм го виждала, нито съм го чувала. Като единствен плюс - сексът (раздаваше се)  Laughing Laughing Laughing

# 148
  • Мнения: 536
Здравейте  Grinning

Случайно някоя от Вас да има опит, а ако може и успешен, във връзка с мъж зодия скорпион?
Ухажва ме един и би било добре да стане нещо хубаво.


Щастие, аз имах 3 годишна връзка (даже към 3 и половина) със скорпион. Мислех, че ще се омъжа за него  Laughing Laughing Laughing и слава Богу, че не се случи. Като цяло......тежка връзка. Значи, за иху-аху, първи, приятели, компании, не се спирахме. Беше, предполагам все още е, човек на момента, сменя настроението си на половин час, решенията си също. Разделяхме се и се събирахме многократно. Винаги инициативата беше негова. След 1-2 седмици, а веднъж след 3 месеца, довтасваше като кученце, да се моли, как объркал, как оценил, разбрал и.т.н. Събирахме се и така до следващият път. Окончателното "разделяне" беше по мое желание. Честно казано ми беше писнало да се занимавам с толкова неуравновесено същество. Той се кефеше, че всичко приключвало, че ще го оставя на мира и след 3-4 месеца, без да сме се виждали, чували, писали, една нощ звънна на звънеца с пръстен  Laughing Laughing Laughing Сълзи, сополи, на колене, да сме се женели, такава жена бил изпуснал...... Казах му, че не проявявам интерес на направеното предложение и затворих вратата. Известно време звънеше, пишеше. От тогава минаха 8 (приблизително). Нито съм го виждала, нито съм го чувала. Като единствен плюс - сексът (раздаваше се)  Laughing Laughing Laughing


Хм...
Аз май не знам дали искам да съм с този човек. Привлича ме физически и е мил, но ми идва леко несериозен тип - точно парти, веселби и т.н.
Аз съм с дете на 9 години. На друга вълна съм. Вчера ми беше на гости и дойде една позната, която цяла нощ правеше шоу - тя не може да не е в центъра на вниманието. Накрая се почувствах ужасно, а за капак тя го изнуди да си тръгне с нея, за да й помагал. Май е по-добре да не мисля сериозно за връзка с него - не мога да си позволя драми.
Жалко за секса  Laughing Laughing Laughing

# 149
  • Мнения: 17
Мили водолейки  bouquet
И аз се присъединявам към вас  Hug
Зодия водолей, асцедент дева, луна скорпион....успокоявам се, че можеше и по-зле да бъде.

Иначе половинката също е водолей и като четох назад темата ми направи впечатление, че има доста такива двойки. Явно се напасваме добре Simple Smile

# 150
  • Мнения: 71
Аз се разбирам добре и с мъже, и с жени Водолеи. Знам, че не само слънчевият знак определя характера, но съвсем обобщено ще разкажа моето лично наблюдение. Жените Водолеи са едни от най-близките мои приятелки. Много бъбриви - но винаги на смислени и дълбоки теми, а не някакви повърхностни простотии. Забавни, с особено, доста често перверзно чувство за хумор. Иначе не са егоисти, много дават и помагат. Не са двулични (за разлика от представителите на другите две въздушни зодии, които съм срещала). Определено любимият ми въздушен знак. Недостатък и предимство им е, че са като отнесени от вихъра. И често са в крайностите що се отнася до хорското мнение - или е много важно за тях, или изобщо не им пука. Та това е общо взето. Познавам доста двойки жена Водолей/мъж Телец. Пример за известна такава са Кубрат Пулев и Андреа  Laughing Уж са несъвместими, ама съм забелязала, че мъжете Телци са привлечени от Водолеите и някак си се балансират. От друга страна, мъж Водолей/жена Скорпион също ми изглежда като добро комбо в живота, за разлика от обратното. И разбира се, Водолей/Водолей.  Peace И все пак - всеки, според мен, може да е съвместим с всеки, стига да има разбирателство, обич и взаимно уважение.

Аз съм Стрелец иначе, но нетипичен ♐

# 151
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 76
Здравейте  Grinning

Случайно някоя от Вас да има опит, а ако може и успешен, във връзка с мъж зодия скорпион?
Ухажва ме един и би било добре да стане нещо хубаво.



Щастие, от 8 години съм със скорпион, догодина ни предстои сватба. Simple Smile Изключително много си пасваме във всичко (не че не ме ядосва понякога, де! хаха), още съм влюбена като през първите месеци, както усещам и той, голяма тръпка сме си (и любов де хаха). Изключително привързани сме, например аз се прибирам една идея по - рано от работа,  и той милия се счупва от бързане да си дойдел да ме гушка  Crazy  Страшно много  държи на семейството, в началото беше болезнено ревнив, сега по - умерено, и то не в смисъл, че аз нещо ще направя, ами по - скоро как може някой друг да си позволява примерно да ме заговори/пише/ като вижда, че съм обвързана. Но ако трябва да съм честна не е типичен скорпион, роден е на 23.10. и по някои хороскопи го дават Везни... ама знам ли, и Везни не е хаха. Аз се бъзикам, че е единствения човек без зодия. Laughing

# 152
  • Мнения: 177
Та какво стана с онази Даниела? Не разбрах нито кординатите и за контакт, нито нищо

# 153
  • Милано
  • Мнения: 952
Здравейте  Grinning

Случайно някоя от Вас да има опит, а ако може и успешен, във връзка с мъж зодия скорпион?
Ухажва ме един и би било добре да стане нещо хубаво.



Щастие, от 8 години съм със скорпион, догодина ни предстои сватба. Simple Smile Изключително много си пасваме във всичко (не че не ме ядосва понякога, де! хаха), още съм влюбена като през първите месеци, както усещам и той, голяма тръпка сме си (и любов де хаха). Изключително привързани сме, например аз се прибирам една идея по - рано от работа,  и той милия се счупва от бързане да си дойдел да ме гушка  Crazy  Страшно много  държи на семейството, в началото беше болезнено ревнив, сега по - умерено, и то не в смисъл, че аз нещо ще направя, ами по - скоро как може някой друг да си позволява примерно да ме заговори/пише/ като вижда, че съм обвързана. Но ако трябва да съм честна не е типичен скорпион, роден е на 23.10. и по някои хороскопи го дават Везни... ама знам ли, и Везни не е хаха. Аз се бъзикам, че е единствения човек без зодия. Laughing
Моят мъж е Скорпион  (25.10).Семейни сме от 8 години...понякога ме ядосва..е и аз него,но се обичаме повече и повече 😘😘😘

# 154
  • Мнения: 1 750
Здравейте мили Водолейки,
Ако се чувствате не съвсем в кондиция,изморени,дезориентирани,малко извън строя и други леки  ( или по--тежки)
неразположения,то е защото до преди три дни транзитното Слънце светеше директно срещу вас ( нас Grinning: ) от
знака на Лъва и от 23.08 ще "тормози " Рибките от знака на Девата.При нас,водолейките, има и още една причина -
и двата ни управителя ,Уран и Сатурн , се движат много бавно - Уран се спря и тръгна в обратна посока,а Сатурн направи същото ,но тръгна в права.Така,че можем да очакваме благоприятно стечение на обстоятелствата във връзка с работа и професионален растеж,да се оправят нещата,там,където са били объркани последните 4 месеца,но и да чувстваме колебание,теглене назад ,към минали неща.Кой като нас,уредили сме се с два тежки управителя на рождено Слънце и добре,че тази година са в добър аспект помежду си ( имаме още една година).

# 155
  • софия
  • Мнения: 2 913
Здравейте мили Водолейки,
Ако се чувствате не съвсем в кондиция,изморени,дезориентирани,малко извън строя и други леки  ( или по--тежки)
неразположения,то е защото до преди три дни транзитното Слънце светеше директно срещу вас ( нас Grinning: ) от
знака на Лъва и от 23.08 ще "тормози " Рибките от знака на Девата.При нас,водолейките, има и още една причина -
и двата ни управителя ,Уран и Сатурн , се движат много бавно - Уран се спря и тръгна в обратна посока,а Сатурн направи същото ,но тръгна в права.Така,че можем да очакваме благоприятно стечение на обстоятелствата във връзка с работа и професионален растеж,да се оправят нещата,там,където са били объркани последните 4 месеца,но и да чувстваме колебание,теглене назад ,към минали неща.Кой като нас,уредили сме се с два тежки управителя на рождено Слънце и добре,че тази година са в добър аспект помежду си ( имаме още една година).



Чувствам се точно както го описваш.

# 156
  • Мнения: 1 750
Да, и аз съм така.Марс ,докато е в Лъв (до 06.09) ще ни кара да вземаме бързи,необмислени решения,както и да ни
среща с магнетични мъже.Венера,която  премина в Лъв от Рак също ще ни подтиква към силни чувства и желания.
Точно в такива периоди можем да започнем силни връзки  или да приключим такива ( зависи от рождения хороскоп).Но каквото и да е ,когато имаме транзитни планети в Лъв,ние ,мили водолейки изживяваме най-запомнящите се срещи с хора,които дори могат да променят хода на живота ни.

# 157
  • Мнения: 668
Какво точно да се надявам да не прихвана от водолея в качеството му на асцендент към овена ми Smiley

# 158
  • Мнения: 1 750
Какво точно да се надявам да не прихвана от водолея в качеството му на асцендент към овена ми Smiley
Зависи от взаимното разположение на Сатурн,Уран и Марс в натала.

# 159
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Какво точно да се надявам да не прихвана от водолея в качеството му на асцендент към овена ми Smiley
Зависи от взаимното разположение на Сатурн,Уран и Марс в натала.

Какво е натал ?

# 160
  • Мнения: 1 750
Какво точно да се надявам да не прихвана от водолея в качеството му на асцендент към овена ми Smiley
Зависи от взаимното разположение на Сатурн,Уран и Марс в натала.

Какво е натал ?
Рождената астрологична карта,която показва разположението на планетите в зодиакалния кръг в момента на Вашето раждане.

# 161
  • Мнения: 668
Какво точно да се надявам да не прихвана от водолея в качеството му на асцендент към овена ми Smiley
Зависи от взаимното разположение на Сатурн,Уран и Марс в натала.

Това ли?

Planetary positions
planet   sign   degree      motion
Sun           Aries   11°01'16   in house 2   direct
Moon   Cancer   9°18'53   in house 5   direct
Mercury   Aries   0°23'19   in house 1   direct
Venus   Aquarius   24°35'11   in house 1   direct
Mars   Libra   10°07'02   in house 8   retrograde
Jupiter   Scorpio   8°24'42   end of house 8   retrograde
Saturn   Libra   19°31'59   in house 8   retrograde
Uranus   Sagittarius   4°24'39   in house 10   retrograde
Neptune   Sagittarius   27°02'32   in house 11   stationary (R)
Pluto   Libra   25°57'36   in house 8   retrograde
True Node   Cancer   18°37'38   in house 6   retrograde
Planets at the end of a house are interpreted in the next house.

# 162
  • Мнения: 668
Някой ще помогне ли за разчитането? Simple Smile

# 163
  • Мнения: 2 214
записвам се да ви следя- водолейка съм

# 164
  • Мнения: 1 750
Отново сме тук,мили Водолейки! От днес!

# 165
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Хора, как от днес?! Аз знам, че сме от 21ви.
Синът ми е днес и го гледам като козле.
Та, някаква промяна ли има?

# 166
  • Мнения: 1 750
Днес, 20.01.2019г., точно в 11 ч Слънцето навлезе във зодиакален знак Водолей.В дните ,когато Слънцето сменя знак е важен часът на раждане. Щом като Вашият син е Козирог,той ще си остане такъв Simple Smile!

# 167
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Благодаря 🙂✌️

# 168
  • Мнения: 1 750
Който има днес Рожден ден да е весел, щастлив и много много късмет!!!
Защото аз имам Grinning Grinning Grinning !!!

# 169
  • Мнения: 68
Бъди жива и здрава Титания, и все хубави прогнози да пишеш.

# 170
  • Мнения: 2 214
SmileSmileSmile   хайде да ни върви по вода вече

# 171
  • Мнения: 2 214
Честит празник Титания! Дай някоя прогноза, отдавна не си писала.

# 172
  • Мнения: 1 750
Честит празник Титания! Дай някоя прогноза, отдавна не си писала.
Ще чакам и Меркурий да премине във Водолей и ще напиша нещичко.Сега е важно за Водолеите,че нямаме негативни аспекти към знака.От 06.03 т.г. обаче,нашият управител Уран  /единия ни управител,другия е Сатурн/ ще премине окончателно в Телец и ще направи квадрат към планетите във Водолей и Лъв. Така,че ще има за какво да се борим и да преодоляваме трудности - най-вече  промяна в характера,а също и по темата дом и семейство.Но всичко зависи от рождената карта на всеки Водолей.

# 173
  • Мнения: 4
Здравейте, аз съм мъж козирог и имах 4 годишна връзка със жена водолей до преди седмица когато внезапно ми каза че всичко е свършило, събра си нещата и си тръгна.. каза че иска да е по свободна (аз винаги съм я пускал навсякъде, дори беше 3 дни с приятелки в друг град и като се върна ме заряза), аз имам мой принципи и исках да и покажа кое е правилно и кое не, но тя ми повтаряше че само ги налагам и постоянно се опитвам да я уча и променям (тук сериозно сгреших но сега го осъзнавам) няколко дни говорих с нея плакахме правих и подаръци (цветя,стихотворение за нея и малки стихове в който и казвам защо я обичам) говорих с нейни приятелки с майка и но отговорът е един и същ... тя ми казва че е много подтисната и разочарована от мен и че не може да говори за нейните неща вече. Сигурна е че не мога да се поправя и променя колкото и да се разкайвам пред нея. От един ден не я търся и искам да я оставя малко на свобода колкото и да не ми се иска.
Моля дайте ми съвет (водолейче ако може) какво да направя...

# 174
  • Мнения: 1 750
Вие вече сте го направили - пуснали сте я да "отлети"  /нали е въздух,обича да е на свобода от време на време/.
Нали казват,че,ако нещо си е твое то пак ще си  дойде при теб.

# 175
  • Мнения: 4
Колко ли  време ще е тази свобода защото ме убива, страх ме е да не намери друг заради които да не се върне.
Лошо ли е ако и оставям малки подаръчета, ако не си говорим не и пиша и т.н.

# 176
  • Мнения: 1 750
Ако един водолей иска да "забрави" нещо,то е защото иска да се дистанцира съвсем.Така,че малките жестове от Ваша страна само ще нажежат положението.

# 177
  • Мнения: 4
Разбирам, искам след няколко дни да говоря с нея, но не за връзката ни, а като приятели защото тя каза че иска да сме приятели и си мисля че с поведение мога да и покажа че се променям или трябва да изчакам докато тя не ме потърси, което може да е никога ..

# 178
  • Мнения: 2 214
Здравейте, аз съм мъж козирог и имах 4 годишна връзка със жена водолей до преди седмица когато внезапно ми каза че всичко е свършило, събра си нещата и си тръгна.. каза че иска да е по свободна (аз винаги съм я пускал навсякъде, дори беше 3 дни с приятелки в друг град и като се върна ме заряза), аз имам мой принципи и исках да и покажа кое е правилно и кое не, но тя ми повтаряше че само ги налагам и постоянно се опитвам да я уча и променям (тук сериозно сгреших но сега го осъзнавам) няколко дни говорих с нея плакахме правих и подаръци (цветя,стихотворение за нея и малки стихове в който и казвам защо я обичам) говорих с нейни приятелки с майка и но отговорът е един и същ... тя ми казва че е много подтисната и разочарована от мен и че не може да говори за нейните неща вече. Сигурна е че не мога да се поправя и променя колкото и да се разкайвам пред нея. От един ден не я търся и искам да я оставя малко на свобода колкото и да не ми се иска.
Моля дайте ми съвет (водолейче ако може) какво да направя...
Мисля, че не те обича вече или има друг .Водолеите сме непостоянни, а козирозите са скучни партньори за нас. Съжалявам.

# 179
  • Мнения: 1 750
След 06.03. всички Водолейки,Лъвици, Скорпионки и Телец - ки  / Телкини/ще сме подложени на влиянието на Уран - главния управител на Водолей.За Водолейките тази енергия е позната,но ще действа по-агресивно,по-настоятелно. Да му мислят останалите Grinning.Уран е планета на висшия космически интелект и дава свобода,ексценричност,изобщо някаква различност от сивата маса.Повече за Влиянието на Уран може да прочетете в моя сайт след 06.03.

# 180
  • Мнения: 2 214
Може ли линк към твоя сайт?Heart

# 181
  • Мнения: 1 750
Не съм сигурна дали е позволено,но ще го напиша така: astro-titania.com

# 182
  • Мнения: 992
И аз съм водолей, родена съм на 20ти януари в 17.00
Харесвам си зодията.
И аз имах 4 годишна връзка с козирог и не можахме да се разберем. Прекалено ме ограничаваше, изобщо мисленето беше напълно противоположно на моето.
Лошото е, че не знам ММ коя зодия е, също е роден на 20.01, но свеки не помни в 9 сутринта или в 15.00 е роден, той има и сестра и никой не помни нищо..

# 183
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Астролог може да изчисли в колко часа е роден. Казва се Ректификация.
Също може в общината или по район да се провери, но от 81 година до 89 година липсват даните.

Аз съм водолей с асцендент скорпион. Мъжът ми е козирог. Вече 16 години сме заедно. Не е лесно. Но пък за толкова години никога не съм изпитвала онова усещане на еднообразие.

# 184
  • Мнения: 1 750
Здравейте отново Водолейки ! Настана нашето време ,макар,че Уран,нашият управител,намиращ се сега  в Телец ни гледа "накриво". Още по-добре -  ще ни активира допълнително. Grinning

# 185
  • Мнения: 1 750
Хайде ,рожденички,покажете се! Започвам аз ,ЧРД -то ми мина на 23.01 и се чувствам като нова Grinning ! Освен това тази нощ беше и Новолунието във Водолей заедно с китайската нова година. Днес се пишат желания,които трябва да се изпълнят до един месец.

# 186
  • софия
  • Мнения: 2 913
Аз имах вчера на 24.01.Какво е това с желанията?

# 187
  • Мнения: 1 750
Принципно на всяко Новолуние ,а те са 13 броя за една година ,се пишат желания,които могат да се изпълнят до следващото Новолуние.Това е начин в астрологията за привличане на космическата енергия,т.е искаш от  вселената помощ. Тези желания се пишат в деня на Новолунието или най-късно на следващия.

Общи условия

Активация на акаунт