Жената Водолей - завръщаме се!

  • 36 208
  • 187
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120

Я да ви питам ви търпеливи натури ли сте? Защото на мен май това ми е основна слабост - тоталната липса на търпение  Mr. Green
В някои случаи - да. В повечето - изобщо. Много съм припряна, обичам да правя, организирам и знам нещата предварително, не обичам изненади. По отношение на търпението към хората, пак не съм. Абе нещо като не ми е наред, то ме човърка отвътре, изписва се на лицето ми и в даден момент избухвам.  Mr. Green
Хоп и аз тука при Водолейките! smile3525
 Това за търпението сякаш за мене е писано  Crazy Crazy Crazy
А отностно комбинациите - мъжо е Везни и много често ми се налага  afwitch af afwitch

# 16
  • Кортина д'Ампецо, Италия-България-Велико Търново
  • Мнения: 204
Хоп и аз при вас, заедно с мъжът. Аз съм на 13, а той на 15. Майка ми е на 10.

# 17
  • София
  • Мнения: 626
.....На всичкото отгоре сме родени и на една дата,само с две годин разлика  Laughing... bouquet
Ехееее....е, как се намерихте така ???

Ми....някой от горе преди 18г.ни събра  Grinning

# 18
  • Милано
  • Мнения: 947
Хоп,и аз при водолейките!Аз Водолей с акцендент Близнаци,мъжо Скорпион с акцендент Риби....на моменти и аз  smile3511 smile3511 afwitch 

# 19
  • Мнения: 32
Привет , водолейки и аз съм Водолейче 9/02/1989 .... търпения ми липсва определно , в четвъртък съм родена , което засилва този НЕдостатък  Confused луна в овен , асцендент лъв , като цялоо каквото си наума трябва да го направа   smile3508

# 20
  • Мнения: 17
Леле ,Дами,вие доста си разбирате от астрология,а аз никак  Embarassed Но в търпението хич ме няма,ухх. Cry

# 21
  • София
  • Мнения: 182
Хопп още една водолейка. Асцендент Козирог, родена в събота. За търпение, никой от нашия знак го няма. Избухваме на мига(поне аз). Мъжът ми и той водолей с асцендент рак.....
В къщи е страхотно просто. Той е по-търпелив, а аз съм ината и огъня. Онзи от горе си знае работата.

# 22
  • Мнения: 403
Здравейте , от поредната водолейка .За мен - нямам никво търпение и лошото е ,че  много лесно ми омръзват нещата Grinning ( сигурно ви е  познато) , но пък сме много оригинални , креативни и забавни Simple Smile
Моя асцедент е скорпион и ако някой знае нещо за тази комбинация нека сподели Simple Smile
Всичките ми сериозно връзки до сега все са били с телци  и има обяснение , една астроложка ми каза , че марс ми е в телец  и затова се привличаме така  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 182
Аз пък имам склонност към мъже лъвове. С тях ми е било най-добре, макар че мъжът ми е водолей като мен. За малко и детето да се роди водолей, но уви, появи се риба.

# 24
  • Мнения: 12
Здравейте, Лейки Simple Smile
Аз като една въздухарка от класа няма как да не цопна при посестрените си!Аз съм Лейка,асцедент Близнаци и луна в Близнаци. Общо взето положението е - вятър ме вее на кон (и бял, и черен).

Не знам дали сме търпеливи, обаче знам, че сме големи инати! На мен лично никоя друга зодия не е успяла да ми надвие ината.
Трудно ми е разбирателството с Козирог и Деви - и от двата пола.

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 18:11 от hulia

# 25
  • София
  • Мнения: 182
Аз с дева нямам проблем, но не понасям мъже и жени раци. Надушвам ги още със сядането им на масата. Някак не може да мелим на едно с тях. Изглеждат ми двулични и комплексари.
Разбирам се отлично с мъже и жени лъвове.
При вас как е?

# 26
  • Мнения: 12
Раците обикновено  не са хора с принципи, а ние сме идеалисти.
Най са ми любими овнетата! Много сходни характери - палим им огъня от раз и те ни се вързват....без право на обжалване! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 46
ОПА, още една Воделейка, с мъж Водолей и една страхотна любов и разбирателство, асцендент Козирок и сестра Козирок, михихихихих като цяло сме луда комбинация....с годините и правилния подход ще се научите на търпение, вярвайте ми аз успях хихихи, някак стана
Ама няма по-яки от нас значи   bouquet Stop Mr. Green Joy

# 28
  • Мнения: 3 453
   Хайде и аз да се впиша Joy Водолейка с асцендент Стрелец Laughing Мъж Лъв.
 Много качества имам, търпението обаче не е от тях Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2
Здравейте. Да се отчета и аз - Водолей, асцендент Водолей, луна в Скорпион. Приятеля ми е Овне с асцендент Стрелец и луна в Лъв. Направо е взривоопасно при нас, но в добрия смисъл. Просто емоциите са на макс почти винаги.
Относно търпението - не съм изобщо търпелива, въпреки че с времето се научих да не го показвам на другите. Играя го спокойна и търпелива много често, нооо отвътре треска ме тресе Crazy  Незнам защо винаги са ме привличали мъже риби, раци и скорпиони и в 100% от случайте нещата завършиха драматично и трагично(за тях Twisted Evil ). Най-после намерих Овен дето ми пасна идеааално.
Иначе, много си я обичам зодията, но много ми пречи тази отнесеност. Вярвате ли, че след няколко месеца чак в новата ми квартира, забелязах че в банята имам лунички, а не лампа.  Shocked Останах шокирана  Grinning Не ги бях виждала никога  Grinning И други неща.. просто не ги забелязвам докато си мисля нещо и си витая някъде.

Общи условия

Активация на акаунт