Жената Водолей - завръщаме се!

  • 36 201
  • 187
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 182
Точно тя ми изготви скоро хороскоп. За нея случайно разбрах от интернет, хареса ми това, че в блока си има секция за безплатни въпроси и отговори. Бях питала за мъжа ми кога ще започне работа и тя позна. Тогава й се доверих и си поръчах хороскоп, но тъй като не знаех точния си час на раждане се наложи да го доуточняваме. Та тя ми каза за това, че акцедентът ми е стрелец, но има и от риби. Сега ми е казала нещо, че ще ми се случи до 4 месеца да видим дали е познала. Но в хороскопа, който ми направи наистина все е дно е писано за мен, но аз съм си истински водолей, така, че...

Дай линк към блга й. Аз ходя директно при нея. Никога не съм знаела, че има и онлайн блог. Колко пари ти взе за изготвяне на хороскоп?

# 46
  • ES
  • Мнения: 2 172
http://kaballa.wordpress.com/ Това е блога й
За цялостен хороскоп с прогноза за близката година-две ми взе 50 лв. В Испания съм и няма как да ходя при нея лично, а и в България да бях пак ми е далеч, мисля, че живее в Русе.
С какво викате се занимава отделно от астрологията?

# 47
  • София
  • Мнения: 182
Не живее в Русе, а в София. Само с това се занимава Даниела. Иначе е завършила химия. Тя е била състудентка на моя колежка, но още от тогава се е занимавала с астрология.


Този блог на Даниела актовен ли е все още, защото гледам коментари от 2008г?

# 48
  • ES
  • Мнения: 2 172
Знаете ли, може и да не е тя, телефонът й на тази не завършва на 771, както пишете вие, а на  767. Пише, в блога си, че е от Русе, и за това може би съм останала с това впечатление. А в секцията за въпроси и отговори има актуални такива, даже при всеки отговор получавам известие по мейла.

# 49
  • София
  • Мнения: 182
Аааа значи е друга може би. Няма значение.

# 50
  • ES
  • Мнения: 2 172
А тази Даниела, която говорите, само с лични срещи ли работи, по е-мейла или слабо не може?

# 51
  • София
  • Мнения: 182
Не мога да кажа дали само с лични срещи се занимава. Тя работи от 13ч до 17ч и е последния час. Аз само така съм ходила при нея и никога не съм се интересувала дали прави онлайн хороскопи и тн. Тези дни ще й звънна за да си запиша час за догодина януари. Ще я попитам като ходя при нея дали има блог или нещо такова. Предполагам, че няма много свободно време и блог да поддържа.

# 52
  • Мнения: 536
Хе, щом има интерес, ще намеря координатите на една астроложка от София. Тя ми прави преди 8 години хороскоп.

# 53
  • София
  • Мнения: 182
Аз се чух с Даниела преди няколко дни. Имам час при средата на февруари. Вече стават все повече хора и тя записва с 2 месеца напред. Последния път като бях при нея ми се наложи да отменя часа - той беше март и нямах възможност да отида. После ме записа за края на май месец.
Който е добър има работа!

# 54
  • Мнения: 33
А да ви попитам, в интернет доверявате ли се на някой дневен/месечен/годишен хороскоп? Дайте линк към някой сайт с добри хороскопи и зодиакални характеристики. Simple Smile

# 55
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Хоп, да раздвижа темата и да се включа като поредния представител на зодията Simple Smile Асцедентът ми е във Везни, Луната във Водолей Simple Smile Някой ще каже ли как се изчислява къде е Уран, че ми стана интересно? ММ е Близнаци. И бебе Близнаци чакаме Simple Smile
Дайте координати на тази Даниела. Аз никога не съм си правила личен хороскоп. Малко съм на мнението, че не искам да предизвиквам съдбата, знаейки какво ще ми се случи Simple Smile А вие като представители на зодия Водолей интересувате ли се от нумерология?

# 56
  • Мнения: 3 266
Здравейте, аз също съм водолей с момиченце близнаци Simple Smile  Да, интересувам се от астрология, но не съм особено компетентна.

# 57
  • ES
  • Мнения: 2 172
Питахте ли тази Даниела от София дали изготвя онлайн хороскопи?

# 58
  • Мнения: 5
Здравейте, Водолейки! Аз също съм водолей и за мен това е най-умната зодия. Много сме отвеяни, но знаем какво се случва около нас  Naughty Никога не подценявам представител от тази зодия, никона не се знае какво му се върти в главата  Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 182
Еййй аз забравих да я питам. Бях при нея началото на март и тя записваше часове за средата на април. Направи ми впечатление, че каза, че пътува от далече. Значи може би да не живее в София......Може би на есен пак ще ходя и ако не забравя ще я питам за тия хороскопи дали прави!

Общи условия

Активация на акаунт