Жената Водолей - завръщаме се!

  • 36 277
  • 187
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 750
Най-големите егоисти по принцип са Кози рог (подвластни на само на Сатурн).Вторите сме ние -Водолеите.Само,че нашият егоизъм е някак си колективен ,ако направим нещо за себе си,то нямаме нищо против и други да се възползват от това. PeaceА,това,че не вървим с тълпата отдавна е известно!Все пак някой трябва на прави революции,за да има напредък! Grinning

# 106
  • зад кестените
  • Мнения: 798
А,това,че не вървим с тълпата отдавна е известно!Все пак някой трябва на прави революции,за да има напредък! Grinning

Правилно! Heart EyesНе съм забелязала да са егоисти!Цитирам приятел Водолей ,,Чуждото не искам,но пък и моето няма да си го дам без бой" Няма да си оставя магарето в калта",,Мразя да ме правят на глупак"Обичам водолеите за тяхната откровеност, макар и стигаща до моменти до грубост;С тях поне си наясно, не те ли харесват, не те харесват но обичат ли те ще влязат в огъна за теб!

# 107
  • Мнения: 4 954
Водолеите не с егоисти. Просто сме... индивидуалисти. На някое колективно животно може и да му е егоизъм всички да искат на ресторант, примерно, пък Водолеят да се отцепи, щото му се гледа кино, и дори да отиде сам, представяш ли си.  hahaha Това не е егоизъм. Просто можем без останалия свят и искаме и те да се оправят сами по възможност. Но нищо не искаме от другите. Това е моята дефиниция за егоизъм - да искаш, да очакваш и да мислиш само за себе си. Водолеят света ще обърне за непознат, камо ли за приятел. Напротив, ние сме най-алтруистичната зодия от всички.

# 108
  • Мнения: 536
Егоисти са всички зодии по свой си начин.
Само не разбрах - Карината, защо питаш само за лошите неща в темата за водолеи? Не че нещо, но ти не си водолей и някак не видях едно положително нещо да напишеш (освен за цялото село - да, не се водим по тълпата, факт).
Всяка зодия си има чепатии - Рак, Скорпион, Телец... но имат и хубави неща. Водолей да е егоист... може да се изтъква, но реално много по-малко от един Овен, да речем Simple Smile Ти каква зодия си? Че леко тролски го даваш.

# 109
  • Мнения: 400
аз съм ЛЪВ

# 110
  • Мнения: 4 954
ИзЯсни се картинката..  Joy

# 111
  • зад кестените
  • Мнения: 798
ИзЯсни се картинката..  Joy
newsm78 Стана ми интересно Simple Smile защото имам  нагледен пример за железен съюз между водолейка и  лъв.Заедно са близо 50 години, минали са през какво ли не ,може и да си имат търкания помеждуси  ама я посмей да кажеш нещо на госпожа Водолейка против неиния Лъвчо ще ти издере очите! Grinning

# 112
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ами мен до сега май само са ме използвали, аз не си спомням някой да ми е помогнал за нещо в живота, но виж аз да помогна, са ме търсели много. Сега това да не го приемеш като доказателство за тезата си, че обичаме да се изтъкваме, каринатаLaughing
Ех, Титания много хубаво го е казала... просто нямам какво да добавя.  Peace
А с лъвовете имаме изгаряща връзка, изпепеляваща направо. Добре, че с един мой Ай Лъв Ю спряхме навреме да не се овъглим.  Laughing

# 113
  • Мнения: 319
Мили дами, и аз да се включа. Водолей с асцендент Дева.
Мъжът до мен е Лъв. Това е моят човек.

Искам да ви попитам вие параноични ли сте? Правите ли от мухата слон? Аз ако нещо леко се обърка и в главата ми вече са се разиграли 100 различни сценария с един от друг по-драматични развръзки. Хората около мен ми казват, че прекалено много ги мисля и анализирам нещата...

Това само при мен ли е?

p.s. искам да уточня, че съм си такава във всички отношения и сфери. В личен план, на работното място...аз все мисля, пресмятам, анализирам...Вечен монолог със себе си.

Последна редакция: вт, 12 юли 2016, 22:21 от KaтастроФа

# 114
  • Мнения: 4 954
Ами Водолей <-> Лъв е комбинация на противоположности. Или ще стане нещо прекрасно, или няма да могат да се дишат. Имам една лъвица приятелка. Много ѝ се възхищавам, но тя е пълна противоположност на моя милост и е въпрос на стечение на обстоятелствата (т.е. че не се налага да работим или живеем заедно), че се понасяме.

# 115
  • Мнения: 2 169
Мили дами, и аз да се включа. Водолей с асцендент Дева.
Мъжът до мен е Лъв. Това е моят човек.

Искам да ви попитам вие параноични ли сте? Правите ли от мухата слон? Аз ако нещо леко се обърка и в главата ми вече са се разиграли 100 различни сценария с един от друг по-драматични развръзки. Хората около мен ми казват, че прекалено много ги мисля и анализирам нещата...

Това само при мен ли е?

p.s. искам да уточня, че съм си такава във всички отношения и сфери. В личен план, на работното място...аз все мисля, пресмятам, анализирам...Вечен монолог със себе си.

Катастрофа, и аз съм така, едно към едно  Peace

# 116
  • Мнения: 1 750
И аз съм доказателство за семеен съюз Водолейка /Лъв -аз съм Водолей с Ас Лъв,човекът с мен е Лъв с
Ас Риби,вече годините не ги броя -над 30 са Grinning.

# 117
  • София
  • Мнения: 1 676
Аз Водолей, а ММ Риба. Плуваме си прекрасно заедно. newsm76

# 118
  • Мнения: 536
Подкрепям - с мъж Лъв става доста страстна комбинация! Всъщност голямо привличане и разбирателство. Може би защото сме наистина противоположни в зодиака.
Жените лъвици (като цяло) харесвам, защото са дейни, за разлика от по-аналитичните водолейки като мен.

# 119
  • Мнения: 6 617
привет и от мен. аз съм водолей с ас в скорпион, а мм е лъв. страхотно се допълваме, добре ме балансира в параноите.  Laughing
аз съм на мнение, че малко параноя не вреди. прави ме мнителна и предпазлива и винаги имам резервен план и за най-лошия сценарий.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт