Жената Водолей - завръщаме се!

  • 36 274
  • 187
  •   1
Отговори
# 90
  • ES
  • Мнения: 2 172
Титания  bouquet

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Това с къщата... задължително ли е?!?  Crazy

# 92
  • Варна
  • Мнения: 41
Здравейте , Водолейчета  Simple Smile Аз и мъжът ми сме родени на 29.01  Sunglasses Моят асцедент е Козирог , а неговият е Водолей  Grinning Относно търпеливостта мога да кажа ,че не съм от търпеливите , много съм припряна   Laughing

# 93
  • Мнения: 1 750
Две Водолейчета - на едно място,сигурно е много интересно Grinning bouquet!!!

# 94
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Да се разпиша и аз - водолей, сестра ми също е водолей. Родени сме на една дата с пет години разлика  Mr. Green
Племенник водолей, който е роден два дни преди нашата дата. Щях да се радвам и синът ми да е водолей, но се размина за няколко дни и е козирог Mr. Green Принципно съм на мнение, че зодиите не са нещо определящо за черти на характера, съдбата на човека и т.н., но пък съм си пристрастна към водолея.
Скрит текст:
Синът ми пък се роди на датата на баща ми, не беше планирано  Laughing

# 95
  • Мнения: 536
Здравейте , Водолейчета  Simple Smile Аз и мъжът ми сме родени на 29.01  Sunglasses Моят асцедент е Козирог , а неговият е Водолей  Grinning Относно търпеливостта мога да кажа ,че не съм от търпеливите , много съм припряна   Laughing
O и синът ми е на 29 януари Simple Smile Аз съм на 25.
Какво ти търпение Simple Smile, няма такова нещо, освен ако не се вдълбочим в нещо интересно само за нас, което май важи за всички водолеи.  bouquet

# 96
  • Мнения: 536
Да се разпиша и аз - водолей, сестра ми също е водолей. Родени сме на една дата с пет години разлика  Mr. Green
Племенник водолей, който е роден два дни преди нашата дата. Щях да се радвам и синът ми да е водолей, но се размина за няколко дни и е козирог Mr. Green Принципно съм на мнение, че зодиите не са нещо определящо за черти на характера, съдбата на човека и т.н., но пък съм си пристрастна към водолея.
Скрит текст:
Синът ми пък се роди на датата на баща ми, не беше планирано  Laughing

О, това със на една и съща дата през години е супер! Имам приятелка водолей, която роди и двете си деца - водолейчета - на една и съща дата през 3 години Simple Smile

# 97
  • Варна
  • Мнения: 41
Две Водолейчета - на едно място,сигурно е много интересно Grinning bouquet!!!

Много е интересно ,даже не е скучно . На моменти се допълваме , колкото и да си приличаме по характер , толкова се  и различаваме .  hahaha Joy

# 98
  • Мнения: 2 169
Здравейте от още едно водолейче  Wink Мм е везни, та с него сме въздух под налягане общо взето. Добре, че децата са по - земни зодии, та да има баланс  hahaha

# 99
  • Мнения: 400
има позната водолей ,просто отвратителен характер ,на 42г стара мома  и е просто ужас ,да не ти е в къщата!

# 100
  • Мнения: 400
а какви са слабите страни на жената Водолей,каква е ахилесовата пета?

# 101
  • Мнения: 4 954
Запис от една нуарска Водолейка.
Карината, не знам какво питаш, кое ни наранява и ни прави уязвими или кои са ни лошите черти? Или какво ни вбесява? За мен лошите страни на водолейката са, че се отнася към всички еднакво и често мъжът до нея, близките ѝ приятели и семейството не разбират защо поставя тях и напълно непознат наравно. Хората са хора, няма пол, възраст, роднински отношения... Мразим лъжата и да не ни изслушват.

# 102
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Спец съм но водолей , водолейки и водолейчета HugЦял живот съм заобиколена от водолейчета  HugНай- прекрасните хора!Верни приятели, добри любовници,душа дават за теб!Но до момента който усетят че ги манипулират и  ако ги излъжат! Е тогава Цунамито е нищо в сравнение на гнева на  един разерен водолей.Друго което мразят е някой да клюкарства за тях, навремето приятелка водолейка беше била една ,,сладкодумница" Mr. GreenТова май са им отрицателните черти!

# 103
  • ES
  • Мнения: 2 172
Водолеите сме големи идеалисти, чак до наивност и в приятелството сме така.

# 104
  • Мнения: 400
моите наблюдения са ,че са егоисти своето си го търсят на всяка цена ,не пропускат да се самоизтъкнат какво са направили за другите ,общо взето имат изключително чепат характер ,цяло село като тръгне нагоре ,те са надолу най образно казано. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт