На ДЕКЕМВРИйче вече взе да отеснява в коремчето на мама!

  • 30 364
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
kadrova4kata хубаво е да имаш разнообразни занимания през деня и да минава времето по-бързо. Завиждам ти благородно, аз съм си сама по цял ден и няма къде и с кого да изляза нанякъде. Иначе и аз съм с автобусите, ако се наложи да ида до София или другаде, не е много приятно, но какво да се прави...
_matilda_ разделиха ни шефовете от работата ми  #Cussing out. Аз бях две години в дългосрочна командировка в Австрия, прибирах се в бг само по веднъж в месеца за по 2-3 дни. А ММ е германец и той също е в командировка в Австрия, работехме на едно и също място, та там се запознахме и живеехме заедно почти две години. При последното ми прибиране в бг преди около месец, шефовете ми съобщиха решението им че повече няма да летя до Австрия и че трябвало да продължа да работя от България, защото пътуването било много рисково, и това при положение че до този момент не съм имала никакви проблеми с бременността. И ей така, от днес за утре, въпреки че имах самолетни билети за следващия месец и се предполагаше че съм командирована до края на годината, съвсем неочаквано. А знаеха от самото начало, че съм бременна, знаят че и таткото е там. Можеше по-рано да ми съобщят, поне да имам време да се подготвя психически.
В последствие си взех за пръв път болничен, защото ми беше невъзможно да работя в офиса в София, нямаше къде да живея там. Понеже до този момент нямах нужда от жилище в София и като се прибирах в бг отсядах при родителите ми, на 70 км от София.
Та сега си стоя вкъщи при нашите. ММ ще дойде в началото на декември за един месец, да бъде до мен, но не знам как ще издържа дотогава...
Вилхелм Тел, аз също не бих звъняла на АГ-то и на мен ми е неудобно, но е друго да знаеш че ако се наложи може да разчиташ на съвет. А я сменям най-вече не заради парите, аз съм доволна че ги давам за да съм сигурна в здравето на бебето и не са ми проблем двете ехографии на месец, даже ги очаквам всеки път с нетърпение, а по-скоро защото вече ще ми е много сложно да пътувам до София всеки път за преглед.
Ellendil, разбирам те напълно за забравянето. И аз днес забравих че съм сложила във фурната яденето да се готви, та добре че не подпалих къщата Simple Smile

# 31
  • Мнения: 243
Здравейтееее, честита нова тема  Simple Smile
След като две седмици се покривам и чупя пръсти, днеска отидох със свито сърце при докито да видим как е главичката на бебка! Оказва се че е пораснала саръзмерно, т.е пак сме с една седмица назад, просто си вървим с малка тиквичка! Разсмя ме докито защото каза,че ехографа бил френски и главите на французите били по големи  newsm78
Така,че спокойна съм вече и идвам да ви досаждам  Grinning
И аз мисля, че приключих с покупките за бебка,майка ми ми донесе три торби с мои неща, с етикетите, жената ги пази 28 години......но са хубави и ще вършат работа!
Многооооо ви целувам всички  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 199
Вилхелм Тел, не ми пречат, но реално сякаш няма такива хора.  Wink Се тая, няма да си налагам мнението и без това и аз не съм от най-редовните, та все ми е тая.  Wink

# 33
# 34
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен, момичета Simple Smile Не съм писала няколко дена и сега ми е трудно да хвана всички нови теми  Laughing
Firenelly, Kadrova4kata  Hug много е неприятно това с блъскането с колите. Дано вече ви е минал стреса. И аз така в 5тия месец се возих в такси и един ни засече, без дори да ни удари, но много се уплаших, ревове и т.н.
Ellendil, desi - g  Hug и за вас и се надявам да се успокоят нещата с майките

хаха а за кръвоснабдяването на мозъка, което си е отишло за сметка на това в корема- напълно съм съгласна. И аз ходя със списък, а и плюс това наистина ми е едно отнесено на главата, не ми стига въздух, сякаш вярно няма нито кръв, нито кислород  Laughing


pile_5415 много, много сладко комплектче си харесала за малката  Grinning

Лиленце, супер, че бебката е съразмерна. А това с главите на французите ме разсмя  Laughing

Аз да ви се похваля, че най-накрая купих 6 бодита и ръкавички против драскане, един лигавник и едни чорапки.. да се отчета и аз, че ми беше станало терсене, че не съм купила нищо лично аз. Иначе имаме комплект за изписване, който не съм виждала на живо, купен от едната баба. Купих си и от Карфур една нощница за болницата, струваше 10 лв, но няма никакви копчета. Според вас за самото раждане и следващите няколко дни трябва ли ми нощница с копчета?

Да ви питам също - има ли мами от София, които ще раждат в Тина Киркова?Ще избирате ли екип, ходите ли на тонове вече? Аз май последно натам се ориентирам, защото ми е единствената позната болница - лежала съм там в патологията, а и лекарката, която ми води ЖК, работи там.

# 35
  • Мнения: 0
Запис и от мен Simple Smile Не съм писала от много време,но има какво да споделя.Бяхме на ЖК, беба вече е 1400гр.+ и нямам търпение да си я нагушкам и нацелувам.Аз съм от Бургас,но живеем с ММ във Варна,тази седмица отидохме до моя любим град на покупки до АИКО.Успяхме да напазарим почти всичко,останаха мноооого дребни нещица,беше страхотнооооо. Simple SmileОстана да вземем кошарата,която ще ни даде братовчедката на ММ и количката,която пък сме избрали,но чакаме да подновят цветовата гама.
   Поздрави на всички и се пазете!   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 298
Момчета получава вече над 5 контракции за 30 минути  Rolling Eyes, не знам какво става досега съм имала най-много 5 на ден  Rolling Eyes, започвам да се чудя да ги засичам ли да не става нещо, ама ми е рано  Shocked
Sweet dreams, много гадно наистина, а не можете ли да живеете заедно в Австрия
Лиленце, радвам се, че всичко е наред  Hug
Вече станаха 7 контракциите

# 37
  • Мнения: 199
7 за половин час.  Shocked Не знам, мила, болят ли те?

# 38
  • Мнения: 107
Лелееее страшни сте..Като отвързани пред компютрите  Laughing Laughing Joy

ТДИ  Благодарско за новата тема...Чудя се края на декември кой ще я прави. newsm78

да се отчета: Днес бяхме с ММ на лекцията за епидуралната..Доста жени бяхме..И доста на моита възраст  Whistling. Но на мен нпма да ми я разрешат..Имам татуировка на кръста,точно между 4 и 3 прешлен.Отделно припадаците и акушерската ръка..Така че...Но ме успокоиха ,че имало друг вид упоика,която за сега се прилагала само в Англия..А тук е влезнала от 1 месец,и за сега добре се понася..Азотен оксид .Които се вдишва.Но на изчезва болката както при епидуралната а само я намалява.

Блазя ви на вас с честите ехофрафии..Кво да кажа аз,1 на 2 месеца... bowuu

Направих урино култура да видим бактериите какви и откаде са,Но при личната ми.Да видим тя какво ще каже,че съм бясна на онзи 20 %....

Добре дошли на новите мами   bouquet

# 39
  • Мнения: 2 169
Кадроваче, добре ли си? Пиши като можеш  Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 1 298
Да, болят, почнах да засичам на таймера, по минута и нещо са, но не на точен интервал, не съм сигурна де, понеже почнах да засичам от последните три, хора, ако раждам на колко трябва да са като интервал

# 41
  • Мнения: 2 169
Кадроваче, смао не се шашкай, мила, всичко ще е наред. Ако е дошло време за раждане, няма какво да направиш, освен да запазиш спокойствие  Hug Обади се ако можеш на АГ - то си, или бягайте в Спешна помощ да те види някой.

# 42
  • Мнения: 68
kadrova4e, спокойно. Легни си и се успокой. На мен ми се случи същото нещо преди 2 седмици и после спряха.  Hug Нали не те боли кръста и не те напъва отвътре ниско долу?

# 43
  • Мнения: 15
ТДИ,благодаря за новата тема  Hug
Кадроваче,дано всичко при теб е добре.Направо ми се разтуптя сърцето.Дръж ни в течение.

# 44
  • Мнения: 1 298
Кръста не, обаче остава някаква болка долу в ляво, утре сутрин съм на ЖК и ми се ще сега да е фалшива тревога, а отида ли в болницата, кой знае колко дни ще ме държат дори и да ми няма нищо. Ама ако продължи ще трябва, че не мога да раждам естествено нали е опасно и трябва секцио, стискайте палци да спрат  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт