На ДЕКЕМВРИйче вече взе да отеснява в коремчето на мама!

  • 30 363
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 277
И аз нищо не съм подготвила и ми става малко притеснено, въпреки че терминът ми е втората половина на декември, но тази седмица ще се пазарува.  Иначе има мами, които вече са във деветия месец и могат да си родят вече. Някои, които ще раждат нормално, правят ли упражнения за дишане, че аз нищо не правя, а е доста важно .
Аз нищо не правя,то не че знам какво трябва да правя де ,ама....  newsm78 Whistling

# 736
  • Мнения: 768
Хълцат ли вашите бебета, момичета?

# 737
  • Мнения: 239
То е в реда на нещата да си хълцат, усеща се едно ритмично помръдване. Обаче аз чувам едно като пукване на малко балонче идващо от корема, четах че това не е хълцане, но така и не разбрах какво е.р

# 738
  • Мнения: 68
И моят бебок хълца често. А това с пукането като балонче и на мен ми се случи веднъж и си помисилх, че ми се е пукнал мехура  Laughing

За багажа за болница - аз не съм стегнала нищо. Само съм си изпрала 2те нощници, които си купих и това е. Утре става 1 месец до термина ми, но си мисля, че има време. Вчера обаче ММ сглоби леглото,  че му беше тръпка, днес изпрах чаршафите на бебето и калъфа за матрак. В момента леглото се охранява от един плюшен бухал  Laughing

# 739
  • Мнения: 6
Отчет   bouquet

# 740
  • Мнения: 1 298
Doichinova, не знам това за косата вярно ли е  Grinning, тя и моята коса е доста, ама като бебе не съм имала, ще я видим нашата госпожица като се роди  Simple Smile
Аз нямам и месец, пък не се знае дали ще дочакам датичката  Simple Smile
Bonbonska, хълца, хълца  Laughing Laughing вчера 2 пъти по половин час, единия път беше в 4ч сутринта  Grinning
Ноеми, браво за леглото, нашето вътре има много обитатели, но най-големият е един оранжев котарак  Laughing Laughing плюшен де.

# 741
  • Мнения: 44
Момичета може ли да напишете какво сте си приготвили или какво смятате да приготвяте за болницата, че толкова списъци гледах, но искам да знам от вас.

# 742
  • Мнения: 277
моето и да хълца-не съм разбрала  newsm78
Относно багажа-аз съм приготвила това,което изискват от болницата,но накратко:
-тоалетни принадлежности
-2бр нощници за кърмачки
-кърпа за баня + кърпа за лице
-пантофи
-1 пакет лиглин и 1 пакет превръзки за родилки
- еднократни гащи за родилки и 2бр подложки за легло
-дрешки за бебето
-1 пакет памперси + 1 пакет мокри кърпички + крем против подсичане + олио за тяло
-кърпа за баня за бебето
-2бр шишета + 1бр биберон залъгалка
Общо взето е това,което на мен ми искат и съм приготвила,може и да пропускам да напиша нещо,но мисля че това е всичко

# 743
  • Мнения: 1
И нашето беб4е много хулца. Онзи ден цяла нощ и днес ве4е джа пъту хехе  Laughing
За багажа и аз нищичко не съм приготвила но ве4е от днес не съм пове4е на работа и ще се стягам усилено. Хареса ми списъка на Станислава, мисля и аз нещо такова да взема само без шишетата защото предния път бях взела и биберон и шишета и така си и  останаха неизползвани ( никога).
Само на кърма се надявам да си бъдем. Вси4ко останало ще взема и аз, благодаря!!  Hug
Исках също много да ви благодаря за отговорите, съветите и подкрепата с проблема с баткото.  HugНаистина е мног добро и оби4ливо дете и ще направя вси4ко по силите си за да го преживее възможно наи лесно!
Лека ве4ер!



# 744
  • Мнения: 58
Момичета, ето новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=746768.msg26568662#msg26568662

Поради кофти услуги от интернет доставчика ми са ми останали корекции по оформлението за утре, които ще изпипам! Wink

# 745
  • Мнения: 227
малко остава  ylinfant 1stroller stork-girl

Общи условия

Активация на акаунт