Необвързани жени и къде може да ги намерим?

  • 48 295
  • 159
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 127
...
И така на 30, неочаквано за мене, се оказа, че ще трябва да мина ускорен курс по това:)

Та да се върнем на въпроса къде се срещат тия необвързани девойки? Simple Smile

За ускорения `курс`, специално можеш да намериш доста `лекторки`.  Whistling   Wink

# 106
  • София
  • Мнения: 4 349
...
И така на 30, неочаквано за мене, се оказа, че ще трябва да мина ускорен курс по това:)

Та да се върнем на въпроса къде се срещат тия необвързани девойки? Simple Smile

За ускорения `курс`, специално можеш да намериш доста `лекторки`.  Whistling   Wink

Хайде пак заплащане, значи 10 % за нас сейрджиите   Mr. Green Mr. Green

# 107
  • Мнения: 130
Мечо слагай в джоба 50еврака и ти гарантирам че
можеш да се обзаведеш даже и с Обвърлзана.... Joy

Сега сериозно .Мили дами помогнете на момчето
Когато Бебето Кроасон се чудеше как да Прасне съседа
съвети много а сега мълчите като мушнати гайди
Па земете се У ръце най-накрая бре Mr. Green Mr. Green

# 108
  • Мнения: 3 784
50 еврака? Много евтина ще е тая обвързана, много. По-добре някоя елитна компаньонка да забърше.

# 109
  • Мнения: 755
 td, ми ний сме си вси мушнати гайди.. ти кво мислиш?! Какви съвети ... дали са му. Да иде да се разкърши и да стане от компа. Ако пък не му стиска фул контакта да се регне в "гепи ме" или "елмаз" и да се
Скрит текст:
пичкосва
с наличното, докато отсее някоя. После среща да и "назначи" и да се ориентира. Просто е. Седнал да пита... моля ви се.[/i]

# 110
  • Мнения: 135

50 еврака? Много евтина ще е тая обвързана, много. По-добре някоя елитна компаньонка да забърше.

Най добре да прежали една овца за шведска тройка!!!!  Joy

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1200242

# 111
  • Мнения: 7 947
Ми да ви разкажа пък аз, след като от месеци получавам покани за регистрация в Twoo – най-сетне викам айде. Направих профил, рових се, писаха ми разни там...ама гадно е някак, ми не е същото...чувствам се като изпаднала няква, дето е длъжна да чати с непознати само щото няма с кого другиго...та не бих търсила там сто на сто партньор! За убиване на време става, но не и нещо повече...

# 112
  • София
  • Мнения: 4 349
Ми да ви разкажа пък аз, след като от месеци получавам покани за регистрация в Twoo – най-сетне викам айде. Направих профил, рових се, писаха ми разни там...ама гадно е някак, ми не е същото...чувствам се като изпаднала няква, дето е длъжна да чати с непознати само щото няма с кого другиго...та не бих търсила там сто на сто партньор! За убиване на време става, но не и нещо повече...

това twoo сайт за запознанства ли е, а ас мислех, че е нещо като фейса  newsm78 newsm78

# 113
  • Мнения: 86
До преди да почне да ме тормози, се карахме много. Заяждаше се за най-малкото и така трудно се работи, а съм от 3 месеца във фирмата. В един момент крещи в друг идва и ме пипа уж ми обяснява нещо. Веднъж ми се наложи да мъкнем нещо с колегите и свалих тениската си и в същия ден почна да ми говори неща от сорта колко ме харесвала гол пред всички директно и сега почна още по видно да се натиска. Не искам да стават скандали, че ще ме изкарат скандалджия, а скараме ли се с нея крещи, че се не трае. Пък и да стане нещо, което не мисля да става, ще знаят всички там. А знам, че има и друга колежка която иска, но с нея не бързам, а предпочитам ако става нещо да е с нея. Просто искам обаче да съм сигурен, защото до сега иска само на дискотеки да ходим, но не ща пиянски секс. По добре да ми е чиста репутацията.
Аз имах един такъв колега причакваше ме на спирката, уж случайно. Накрая стигнах до там, че да се крия. Laughing Накрая му спретнах един скандал и го игнорирах. Лошото е, че съм му шеф ама карай, всяка жаба да си знае гьола.


# 114
  • Мнения: 755
Ми да ви разкажа пък аз, след като от месеци получавам покани за регистрация в Twoo – най-сетне викам айде. Направих профил, рових се, писаха ми разни там...ама гадно е някак, ми не е същото...чувствам се като изпаднала няква, дето е длъжна да чати с непознати само щото няма с кого другиго...та не бих търсила там сто на сто партньор! За убиване на време става, но не и нещо повече...

Ти времето ли убиваш или все пак търсиш, ако нещо падне?! Нещо напоследък направо ме плашиш. Laughing

# 115
  • Мнения: 7 947
 Joy Ма аз ако знаех всички отговори ...Нямаше да се регвам там, дет не ми е работа  Twisted Evil

# 116
  • Мнения: 755
Joy Ма аз ако знаех всички отговори ...Нямаше да се регвам там, дет не ми е работа  Twisted Evil

Търсиш значи... е, успех!

# 117
  • Мнения: 55
Човека иска бърз секс бе дами  Grinning Скъсва със старата и скача на новата.. ахахах  детска му работа !

# 118
  • Мнения: 135

Аз имах един такъв колега причакваше ме на спирката, уж случайно. Накрая стигнах до там, че да се крия. Laughing Накрая му спретнах един скандал и го игнорирах. Лошото е, че съм му шеф ама карай, всяка жаба да си знае гьола.

Ами криза е... човека е искал по голяма заплата.  Laughing

# 119
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033

Аз имах един такъв колега причакваше ме на спирката, уж случайно. Накрая стигнах до там, че да се крия. Laughing Накрая му спретнах един скандал и го игнорирах. Лошото е, че съм му шеф ама карай, всяка жаба да си знае гьола.

Ами криза е... човека е искал по голяма заплата.  Laughing
Искал, ама... Не е ли чувал "Там, където си вадиш хляба, не си вади оная работа! Или ако си я вадиш, не си я развявай!!!" Пък той преди да го извади още си го е развял, така ли се прави, ех....

Общи условия

Активация на акаунт