Необвързани жени и къде може да ги намерим?

  • 48 423
  • 159
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Ех, жалко, малко си ми далече - в София. Аз от Пловдив не мърдам. Mr. Green

Аз пък съм родом от Пловдив и си ходя доста често. Така че при добро желание всичко е възможно  Wink

# 91
  • София
  • Мнения: 4 349

Ех, жалко, малко си ми далече - в София. Аз от Пловдив не мърдам. Mr. Green

Аз пък съм родом от Пловдив и си ходя доста често. Така че при добро желание всичко е възможно  Wink


Еми ето сватосахме ви, хайде сега хонорара си чакаме ....  Mr. Green Mr. Green То не било толкова трудно  Mr. Green Mr. Green

 

# 92
  • Мнения: 1 127
Ех, жалко, малко си ми далече - в София. Аз от Пловдив не мърдам. Mr. Green

Аз пък съм родом от Пловдив и си ходя доста често. Така че при добро желание всичко е възможно  Wink

 thumbsup  fingerscrossed / без `хонорар` Wink/

# 93
  • София
  • Мнения: 4 349
Е как така без хонорар  Mr. Green Mr. Green на нас каква ни е изгодата тогава  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Точно си мислех, че открих начин за допълнителни доходи, а вие - без, та без  Mr. Green Mr. Green Поне едно Браво и една добра дума, че са се хванат на хорото и други  Mr. Green Mr. Green

# 94
  • Мнения: 7 947
"Истината, приятелю, е съвсем различна..." уникално пасва в темата  Peace

Предполагам си наясно, Мечо, че тук пишат що годе сносно интелигентни дами. И при едно описание, което даде за себе си - излизаш перфектният партньор, визия, образование, доход + сериозни намерения. ОБАЧЕ явно има нещо, което премълчаваш. Иначе здрав, прав и млад мъж на 30 да тръгне да  си пуска теми в майчински форум за съвети за запознанства...звучат абсурдно.

Приятели? Среда? Характер?
Тия неща мисля са от значение...
Сподели поне какъв е проблема реално.

# 95
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Вилико, това като едно време в мирка запознанствата - "аз съм 170 висока, с чашка F, зелени очи и черна коса" - представяш си УАУ мацката, а се оказва, че е спестила факта, че освен 170 см е и 170 кг, има ужасно много пъпки и освен това е пълна комплексарка  Mr. Green
Мечо, не се обиждай, не е това целта  Peace Просто си звучи странно цялата тая работа, а тука не е като да не сме подозрителни  Laughing

# 96
  • Мнения: 7 947
Абе то и днес се среща, просто подбираш снимките, които постваш...което не изключва възможността на живо да си доста по-така... Wink
Но Мечо първо да земе да пусне фиша дет се казва - после да чака брак - тоест - има доста вървежни сайтове - да си направи профили поне...

# 97
  • София
  • Мнения: 4 349
Ама вие много свойски понахте - мечо това, мечо онова,  Mr. Green Mr. Green и хайде на гилотината  Mr. Green Mr. Green какво не ти е наред

# 98
  • Мнения: 7 947
Е, да, права си - съвсем нормално е на 30 да търсиш връзка в бг-мама  Joy

# 99
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Е, чакай де, той човека търси цаки и пинизи за сваляне на мадами, не си търси жена от форума  Mr. Green

# 100
  • София
  • Мнения: 4 349
Е, чакай де, той човека търси цаки и пинизи за сваляне на мадами, не си търси жена от форума  Mr. Green

Ааааааааааа обучението се заплаща.  Mr. Green Mr. Green Абе всичко вече е платено, че трябва да търсим нови източници на доходи, че Мони току виж измислил нов данък  Mr. Green Mr. Green

# 101
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Е, чакай де, той човека търси цаки и пинизи за сваляне на мадами, не си търси жена от форума  Mr. Green

Ааааааааааа обучението се заплаща.  Mr. Green Mr. Green Абе всичко вече е платено, че трябва да търсим нови източници на доходи, че Мони току виж измислил нов данък  Mr. Green Mr. Green
Ще, ще... Въпрос на време е. Иначе сега се сещам, че преди години бях чувала за курсове (май в София бяха) за свалки  hahaha Намерил е някой бизнес в това, не се съмнявай  Laughing Няма да сме първите, дето да се сетят за това  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 7 947
Оо, Кобилкина прави такива – как забравих – прави и срещи за запознанства и тн – трябваше първо там да го пратя!  Peace

Е, чакай де, той човека търси цаки и пинизи за сваляне на мадами, не си търси жена от форума  Mr. Green

Загваието е КЪДЕ, не как  Sunglasses

# 103
  • Мнения: 0
Еми дами какво да ви кажа аз съм перфектен Simple Smile  Laughing  Sunglasses

Едва ли! Имам си много камъни за дялане, но като цяло не мисля, че имам някакви непоносими пороци. Просто докато другите в училище около мене наблягаха на свалките и мацките аз учех. Когато в университета хората ходеха на купони, аз пък работех... и в един момент се оказа, че живота си минава и съм пропуснал да науча някои важни социални умения, като това как да сваляш мадами...
И така на 30, неочаквано за мене, се оказа, че ще трябва да мина ускорен курс по това:)

Та да се върнем на въпроса къде се срещат тия необвързани девойки? Simple Smile

# 104
  • Мнения: 81
Мечо, необвързани мадами много и навсякъде.
Въпросът при теб май е как да върже...

Общи условия

Активация на акаунт