Необвързани жени и къде може да ги намерим?

  • 48 280
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,

Днеска приключих връзка и търся място в София, където могат да се намерят необвързани млади жени на около 25-35 години.
Една позната ми каза, че е чувала за разни клубове, където клиентелата била предимно така наречените "стари" моми/ергени.

Някой знаели за такива места?




# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И тук ги има.

# 2
  • Мнения: X
По питането ти не мога да помогна, но никът ти ме върна години назад.....    Laughing    това беше любимото филмче на мъжа ми.     Joy

# 3
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Днеска приключих връзка ...........

Ама баш за днесКА ли ти трябва или може да почакаш..... newsm78


Не го слушай, тукашните ги зарежи- трудни са! Peace И не обичат такива нетърпеливи.

# 4
  • Мнения: 4 569
... и с такъв детски ник.

# 5
  • София
  • Мнения: 817
Всъщност свободни жени има навсякъде - във всяка дискотека, в службата ако щеш, в университета, може да я срещнеш дори в супермаркета, на плажа, дори на опашка пред гише на държавна администрация.  Laughing

Няма рецепта - иди там и там, много свободни жени има, ще си намериш... човек никога не знае къде и кога ще намери евентуалната си половинка. Казваш, че си приключил връзка - еми случват се такива неща, безоблачното щастие не е гарантирано на никого, освен може би на ССФ.  Mr. Green Но дай си време, отърси се изцяло от миналото и тогава започни на чисто, в крайна сметка никой човек, бил той мъж или жена, не заслужава да се бори с призраци от миналото.

Желая ти успех, късмет и много щастие Simple Smile

# 6
  • Мнения: 98
Днеска приключих връзка ...........

Ама баш за днесКА ли ти трябва или може да почакаш..... newsm78



Ако е толкова спешно , потърси в сайтовете за запознанства - напоследък те много са сменили предназначението си  hahaha hahaha hahaha

# 7
  • Мнения: 8 806
"Днеска" приключваш връзка и вече търсиш къде да срещнеш новата. Нищо ли не влагате в тия връзки, бе, оххх... За отношения иде реч, мисля, не за връзки за обувки. Ако съм сбъркала, пардон Praynig

П.П. Мечето Ръкспин и мен ме кефеше навремето Laughing

# 8
  • Мнения: 8 883
Е, ако е само за разнообразие и еднократни забивки, можеш да срещнеш навсякъде такива жени.
Пълно е и не излизат скъпо, казват мои познати  Laughing
Но за връзка съм се убедила, че колкото повече човек търси целенасочено, толкова нищо не се получава. Така че давай го леко и лежерно  Peace

# 9
  • Мнения: 135

Една позната ми каза, че е чувала за разни клубове, където клиентелата била предимно така наречените "стари" моми/ергени.

Някой знаели за такива места?

Що ти трябват стари моми бре пич... пък и чак по клубове да ги търсиш, по добре се пробвай в "Гепи ме"... само глей некоя траверса да не те отнесе че и такива има там.  Laughing

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
В интернет. Аз последните десетина години почти не познавам двойки, които са се запознали на друго място. Изключвам тези дето са гаджета от училище/университета.

# 11
  • Мнения: 60
На обществено място, разбира се.

# 12
  • Мнения: 191
Имам колежка  стара мома  , само  кажи и ще ти дам координати .

# 13
  • Мнения: 57
,,Стари моми''-още съществувало това нарицателно.... Joy Joy Joy Joy
Иначе,не омъжените ми приятелки са адвокатки,съдийки,пиарки.....а и хирирзи.....
А ходят навсякъде...... Thinking

# 14
  • Мнения: 60
Мара, не се бях замисляла, но... вярно, бре! Голяма част от неомъжените ми познати са адвокатки. newsm78

# 15
  • Мнения: 57
И не кибичат из някакви сайтове Thinking..а имат доста добър обществен живот.

# 16
  • Мнения: 60
А бе, тези, които аз познавам доста си ''кибичат''... Laughing Може да е случайност. Не зная.

# 17
  • Мнения: 135

Иначе,не омъжените ми приятелки са адвокатки,съдийки,пиарки.....а и хирирзи.....
А ходят навсякъде...... Thinking

Ей... не лъжи човеко бре  Thinking ... съдийки и адвокатки значи  ooooh! ... направо в устата на звяра го прати.  Crossing Arms
Че нали жив ще го изядат утре като нещо сгафи ... айде нема нужда от такива стари моми!!!  Joy
Въх.. как пък искате да го закопаете само!!!!  Joy

# 18
  • Мнения: 57
Соте,ми по Струма старо ня-ма  Whistling
Само споделям...па той знае .... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 135

Соте,ми по Струма старо ня-ма  Whistling
Само споделям...па той знае .... Mr. Green

Тц... моята захапа стръвта насред шоплука..  Mr. Green.. а по Струма само се утешавам!!!  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 446
В интернет. Аз последните десетина години почти не познавам двойки, които са се запознали на друго място. Изключвам тези дето са гаджета от училище/университета.

И и около нас е май така, а да ти кажа аз с гаджета в Уни съм се запознавала във вътрешния чат/форум, така че... Joy

Ама 25-35 не се водят стари моми май  Mr. Green

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И не кибичат из някакви сайтове Thinking..а имат доста добър обществен живот.


Ако гонят кариера , учене , специализации знаеш ли какво време за социален живот остава  Sunglasses

може би имаш предвид тези където кибичат по кафета , кръчмета , чалкотропи  Mr. Greenтакъв обществен живот .

# 22
  • София
  • Мнения: 1 120
Мечо Ръкспин, дай малко инфо за себе си - възраст, образование и т.н. и може да те уредим.
Имам няколко приятелки стари моми (30-40), които се оглеждат за мъж, с който да създадат семейство. Факт е, че всички са образовани и с добри доходи и съответно с претенции.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 349
Днеска приключих връзка ...........

Ама баш за днесКА ли ти трябва или може да почакаш..... newsm78


 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 24
  • Мнения: 448
То това да не е купуване на кола, че да става така по план. Никога не става по план. Въпроса е оставен на случайността. Може да я срещнеш в гората или на пътя, или да я търсиш и да не я намериш никога. Аз примерно съм се отказал и да става каквото ще. Тренировки уж да изглеждам добре, а от това само предложения от типа "Искам да ме събличаш" или коментари "Изглеждаш добре гол" от колежки, жалки опити да ме докоснат с повод или подобни лепящи се за теб жени. А не намирам това което търся, въпреки това, че изглеждам добре за сега. Но вече тренировките за за мое удоволствие, а не за тях. Ако я има, ще я намеря без да търся, ако я няма не е от значение вече, защото има кого да обичам и се надявам скоро да е при мен за постоянно, а това ще стане със сигурност.

# 25
  • Мнения: 81
Аз не знам защо останах с впечатление ,че автора на темата търси еднодневки.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 120
Щом търси необвързани, предполагам е с цел размножаване.
За еднодневките едва ли има значение дали са женени, гаджосани или свободни.

# 27
  • Мнения: 81
Ръкспин, дай малко повече детайли, за да те насочим адекватно:
  • За секс ли търсиш, за компания, за приятелство или 3 в 1?
  • Искаш ли да е умна?
  • А също така да е и красива?
  • Да може ли да готви или имаш средства постоянно да ядете навън?
  • Изисквания колко от парите ти да харчи на месец?
  • Или пък искаш да е богата, та ти да харчиш определен от нея лимит?
и т.н.
Иначе, и аз препоръчвам да започнеш оттук, школата е желязна и не прощава - ще минеш през огнено горнило и ще се види слама ли си, злато ли си...  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 143
на 25 стари моми ли са? newsm78

# 29
  • Мнения: 81
на 25 стари моми ли са? newsm78
Не споделям. По-скоро са напълно разцъфнали.  Grinning

# 30
  • Мнения: 8 806
Тоя пусна темата и изфиряса. Сигурно е забърсал някъде някоя отчаяна стара мома Laughing Съвсем е забравил, че е пуснал тема в мамата.... Joy

# 31
  • Мнения: 143
Тоя пусна темата и изфиряса. Сигурно е забърсал някъде някоя отчаяна стара мома Laughing Съвсем е забравил, че е пуснал тема в мамата.... Joy
Как няма да е забравил, особено ако е на 25-30 Simple Smile

# 32
  • Мнения: 448
Цитат
Да може ли да готви или имаш средства постоянно да ядете навън?

Що пък да готви, аз предпочитам да не може. И няма да ядем навън. Отмина времето на жените в кухнята.

# 33
  • Мнения: 191
Цитат
Да може ли да готви или имаш средства постоянно да ядете навън?

Що пък да готви, аз предпочитам да не може. И няма да ядем навън. Отмина времето на жените в кухнята.
Твоята  как  те е  изпуснала  newsm78 newsm78

# 34
  • Мнения: 37
Цитат
Да може ли да готви или имаш средства постоянно да ядете навън?

Що пък да готви, аз предпочитам да не може. И няма да ядем навън. Отмина времето на жените в кухнята.
Твоята  как  те е  изпуснала  newsm78 newsm78

И аз това се чудя  newsm78

# 35
  • Мнения: 7 947
 Joy
Така ме изкефи темата, благодаря!
Вчера къса, днес търси нова, тоест не обича разтакаването човека.
Не каква да е – ама свободна, тоест да не се хаби напразно с разни обвързани там.
И всяка – а стара мома. Ама на 25-30. Тоест с манталитет на недоклатена тетка /за да може да я клати яко той/, обаче нали със стегната кожа –тоест има вкус човека.
Такъв не бих изпуснала. Ама не покривам критериите никак....тюх!

# 36
  • Мнения: 111
Мога да ти помогна. Имам една позната тъпа, грозна и кривогледа. Устройва ли те. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 448
A аз как да се отърва, ако колежка ме желае за оновато нещо,а аз не ща. Искам да и дам да разбере без да и казвам директно, че няма да стане нищо. Съвсем обратния проблем май.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 120
A аз как да се отърва, ако колежка ме желае за оновато нещо,а аз не ща. Искам да и дам да разбере без да и казвам директно, че няма да стане нищо. Съвсем обратния проблем май.
Казваш й, че си имаш принципи и нещо от типа "Там, където си вадя хляба..."

# 39
  • Мнения: 7 947
A аз как да се отърва, ако колежка ме желае за оновато нещо,а аз не ща. Искам да и дам да разбере без да и казвам директно, че няма да стане нищо. Съвсем обратния проблем май.

Ох  Joy
ако знаеш колко си интересен в момента за своята колежка с опитите си да се дърпаш, просто идея си нямаш...
Понякога на една жена й става ясно, само ако грубо натресеш в лицето й, че няма как да стане. С мили думи и обяснения вероятността да те остави е просто по-малка, в повечето случаи, с доста от жените, но ти си знаеш. Това, че имаш дете и се опитваш да се грижиш за него сам, че търсиш нова връзка - са само плюсове в очите на тая колежка, за която си идеален просто, някак лесен дори  Whistling

# 40
  • Deutschland
  • Мнения: 5 418
Ей това много ме дразни у мъжете. Днес приключих връзка и още същият ден ако може да започна нова ще е най- добре  Shocked

Необвързани има - бол. Дай да чуем твоите изисквания и да видим дали може да излезе нещо за теб

# 41
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Я че ме озадачихте - в Гепи ме имало 25 годишни  Shocked Брей, той одъртял тоя сайт от времето когато се подвизавах из него  Mr. Green Тогава основно имаше 14-18 годишни макс, нищо, че всички уж бяха на 20 и...
Свободни жени - ако искаш "чук и беж" - всяка чалготека е напълно достатъчна. Само им говори за невероятна безбрежна либоф и така... А сериозна връзка след току-що приключила е... Мноооого трудна мисия. Женицата трябва да има не знам какви нерви, че да издържи такова нещо.
Иначе имам позната, която е умна, много щедро надарена откъм бюст, при това и девствена. Ама не се дава лесно (то да си девствена на 26 не е лесно постижение) Simple Smile

# 42
  • Мнения: 81
Иначе имам позната, която е умна, много щедро надарена откъм бюст, при това и девствена. Ама не се дава лесно (то да си девствена на 26 не е лесно постижение) Simple Smile
Твоята позната сигурно търси идеалния?А дали ще го намери?
Трябва да я запознаеш с 2рас Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 1 120
Иначе имам позната, която е умна, много щедро надарена откъм бюст, при това и девствена. Ама не се дава лесно (то да си девствена на 26 не е лесно постижение) Simple Smile
Твоята позната сигурно търси идеалния?А дали ще го намери?
Трябва да я запознаеш с 2рас Wink
Или ни беше спестена информация, че освен в бюста, е надарена и в задника, шкембака...
Както и да е, ако съм мъж, не бих се занимавал с 26 годишна девственица.

# 44
  • Мнения: 448
Не знам, ама днес попрекали, а знам че я интересува единия секс. Аз не бих рискувал да си легна с жена ей така. Има си мъж, но хареса ли някой го иска. Позволява си разни неща и не мие приятно дори. Позволява си и да ме целува дори, което не е приятно толкова. А искам да се отърва без разправии. Убедена е, че всеки я харесва и би си легнал с нея, а може би повечето колеги биха се възползвали, ама е набелязала мен. Явно го е решила и днес беше нетърпима.

# 45
  • Мнения: 81
Ей това много ме дразни у мъжете. Днес приключих връзка и още същият ден ако може да започна нова ще е най- добре  Shocked
Ама разбира се, няма да оставяме да се образува вакуум, я...
ТуПак, внимавай с такива, че отритнати стават като настъпана кобра в баня. Успех!

# 46
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Не знам, ама днес попрекали, а знам че я интересува единия секс. Аз не бих рискувал да си легна с жена ей така. Има си мъж, но хареса ли някой го иска. Позволява си разни неща и не мие приятно дори. Позволява си и да ме целува дори, което не е приятно толкова. А искам да се отърва без разправии. Убедена е, че всеки я харесва и би си легнал с нея, а може би повечето колеги биха се възползвали, ама е набелязала мен. Явно го е решила и днес беше нетърпима.
Може да ти се стори глупаво, но на мен ми се вижда, че единствения начин да се отървеш от "любимата", е като започнеш да разправяш за някоя друга жена (дори измислена) в нейно присъствие. Ми правѝ се на хлътнал по друга и все ще се откаже. Вариант две (по-сигурният) е да я отрежеш директно. Но пък не е приятно. Едно е сигурно - докато се правиш на срамежлив ученик и само се дърпаш, няма да спре да ти се натиска, дори напротив. Пък щом си има мъж, може да ѝ намекнеш, че мъжа може да разбере какви ги върши на работа... Какво да ти кажа - жената е странно животно - ти го ****, то те целува  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 1 120
ТуПак, внимавай с такива, че отритнати стават като настъпана кобра в баня. Успех!
И какво, да си легне с нея, въпреки че не го привлича? А може и други възражения да има, които да не е споделил с нас.

# 48
  • Мнения: 37
2Pac, идеята на Snow Angel за въображаемата любима ми се струва добра. Би трябвало да подейства.

# 49
  • Мнения: 7 947
Не знам, ама днес попрекали, а знам че я интересува единия секс. Аз не бих рискувал да си легна с жена ей така. Има си мъж, но хареса ли някой го иска. Позволява си разни неща и не мие приятно дори. Позволява си и да ме целува дори, което не е приятно толкова. А искам да се отърва без разправии. Убедена е, че всеки я харесва и би си легнал с нея, а може би повечето колеги биха се възползвали, ама е набелязала мен. Явно го е решила и днес беше нетърпима.

 Joy Ма това трябваше жена да го пише...
Иначе нещо не мога да разбера – млад, здрав и прав мъж – да не може да си опази оная работа...Нека си те целува, и??? Като не щеш – ми няма. Накрая тя ще се откаже, какво мислиш, че цял живот ли ще тича след теб?

# 50
  • Мнения: 349
Хаха, горкият 2pac.  Laughing Сори, човече, ама ми стана смешно, предполагам на теб не ти е.  Crazy
Ама и те целува, а ти се дърпаш ли? Ужас... Laughing

Не ми се вярва въорбажаемата любима да отблъсне нахалната колежка. То и тя си има мъж, ама това каква пречка е? Въображаема, истинска...какво й пречи на дамата?....Като си го е нарочила...Може фикс идея да й е.  Laughing Помните ли една тема наскоро, една как преследваше колегата си...Имал той гадже, ама всъщност оная била тъпа и грозна, не й се опирала на малкото пръстче, и как може колегата така да й давал аванси, пък после се правил на недостъпен... Mr. Green Crazy Беше луднала по него. Па може да е подобна историята.

Та, тя явно няма как да те изнасили 2pac.
Или с пълно пренебрежение, или с откровена грубост може да я откажеш. Или с много умрял секс. Последното гаранция, няма да иска да повтори.  Laughing Mr. Green

# 51
  • Мнения: 7 947
 hahaha Ама че яко това умрял секс...
Така ли гоните жените вие? Уаааааааааааааааааа
 Joy

# 52
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Сподели, че трябва да лекуваш нещо
си което ти е донесла бившата преди.

# 53
  • Мнения: 349
Импотентност?
Иначе има презервативи.

Вилико, мен ме отказва веднагически умрелият секс.  Sunglasses Пасивността всъщност. Един ми се сваляше и предлагаше сума ти време, супер тяло, симпатяга, мъжага...И кво - пльосна се на гръб и аз да върша всичко останало, той така обичал.  Crazy Язък му за тялото и осанката, и всичките мускули...Аз пък имах такива очаквания от това тяло.  Mr. Green
 Пък после ми свири на китара.  Crazy Stop Не повторих, макар че ме обикаляше после още доста време.  hahaha

# 54
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Сподели, че трябва да лекуваш нещо
си което ти е донесла бившата преди.

Подкрепям тази идея  Peace И какво като има презервативи? И на езика си ли ще сложи? Или вашите мъже не предлагат такива "екстри"  newsm78 ?

Импотентността хич не може да откаже навита жена. Имам познат, който с тая реплика лови жени, и колкото и да е странно - му връзват  Laughing

# 55
  • Мнения: 96
Просто бъди мъж и кажи "не".

# 56
  • Мнения: 349

Подкрепям тази идея  Peace И какво като има презервативи? И на езика си ли ще сложи? Или вашите мъже не предлагат такива "екстри"  newsm78 ?

Импотентността хич не може да откаже навита жена. Имам познат, който с тая реплика лови жени, и колкото и да е странно - му връзват  Laughing

Нещо не те разбрах за презервативите. Ако той каже, че има болест, тя ще каже, че има презервативи.

Пък за импотентността, не го вдявам изобщо. Той импотентен - тя му се натиска? С цел да го излекува ли?  Laughing

# 57
  • Мнения: 81
ТуПак, внимавай с такива, че отритнати стават като настъпана кобра в баня. Успех!
И какво, да си легне с нея, въпреки че не го привлича? А може и други възражения да има, които да не е споделил с нас.
Къде видя да давам такъв съвет?
Както можеш да прочетеш след твоето мнение, начини на действие има много.
Както и да е...

# 58
  • Мнения: 81
Просто бъди мъж и кажи "не".
Ц, не е добра идея... Ако каже просто не, тя точно ще го обвини, че не е мъж. И ще пусне слух или че е гей, или че не му става.  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 96
Вярно, не се бях замислила за тази страна на въпроса. Горкичките, не ви е лесно и на вас.

# 60
  • Мнения: 448
До преди да почне да ме тормози, се карахме много. Заяждаше се за най-малкото и така трудно се работи, а съм от 3 месеца във фирмата. В един момент крещи в друг идва и ме пипа уж ми обяснява нещо. Веднъж ми се наложи да мъкнем нещо с колегите и свалих тениската си и в същия ден почна да ми говори неща от сорта колко ме харесвала гол пред всички директно и сега почна още по видно да се натиска. Не искам да стават скандали, че ще ме изкарат скандалджия, а скараме ли се с нея крещи, че се не трае. Пък и да стане нещо, което не мисля да става, ще знаят всички там. А знам, че има и друга колежка която иска, но с нея не бързам, а предпочитам ако става нещо да е с нея. Просто искам обаче да съм сигурен, защото до сега иска само на дискотеки да ходим, но не ща пиянски секс. По добре да ми е чиста репутацията.

# 61
  • Мнения: 81
Имах една колежка(разведена),която си беше набелязала един колега(семеен) и още с влизането му започваше"Слънчице,как спа?"и му се хвърля на врата -целувки,прегръдки...
Той обаче много бързо и влезе в тона и започна да отвръща с невинно пускане на ръчичка...
Обаче през цялото време се усмихва и уж го прави на шега.
За нас останалите  изглеждаше като невинна закачка,но какво е било всъщност ,те си знаят .

Исках да кажа,ако въпросната жена те постави в неловко положение пред всички ,гледай да се измъкнеш с някоя шегичка.А когато сте насаме вече можеш да бъдеш себе си.

Карай го по-смело,какво толкова ,ако се впуснеш в някоя авантюра?Тя нали не ти е шеф?

# 62
  • София
  • Мнения: 1 120
Карай го по-смело,какво толкова ,ако се впуснеш в някоя авантюра?Тя нали не ти е шеф?
Харесва си друга колежка. Защо губи шанса да бъде с нея заради егото на някаква, която не желае?
2pac, така, както описа мераклийката, тя е типичен холерик.
Ще ти препиша малко от учебника ми по психология:
Цитат
Холериците са избухливи, бойки и агресивни. Холерикът се отличава с голяма активност и енергия. Това са хора пламенни, страстни, отличават се с голяма настойчивост в преодоляване на трудностите. Колкото по-големи са препятствията, толкова по-голяма енергия проявяват холериците, по-упорити и по-настойчиви стават в стремежа си към постигане на целта, която често пъти е непостижима. Холерикът най често довежда всичко до крайния предел, не знае мярка и не признава граници...
С такъв тип хора съм се оправяла винаги по един начин, който може да не е правилен, но ми е вършел работа. Когато прекалят, избухвам (често преигравам) и вдигам луд скандал за нещо дребно. Върши работа, а на другия ден все едно нищо не е било. Все някой път ще ти пусне ръка, когато колежката, която харесваш не е в помещението и тогава й вдигни най-якия скандал. Може дори да вмъкнеш, че харесваш другата. Не искаш скандали, но с такива хора скандалите вървят в комплект.

# 63
  • Мнения: 448
Tя другата колежка ме харесва и аз бих предпочел да видя какви намерения има, защото не търся авантюри, а ако иска и аз мога да съм сериозен с нея. Докосвала ме е и тя по гърдите някак се усмихва закачливо, но не знам какво иска и ако ще става някога нещо с някоя крайно време е да е за винаги, че не искам да ме използват отново и захвърлят като парцал. Не съм сигурен в това, но тази дето досажда е такава като описаното и за сега само игнорирам въпросите и дали я харесвам. Офф, в парка има една жена дето и тя се навърта все около мен, и ще трябва да се уча да съм дипломатичен, че да ги държа леко на разстояние, докато намеря жената за мен и да си бъдем заедно.

# 64
  • Мнения: 8 806
2рас, винаги като те чета и се усмихвам. Хубаво дете си ти и ще ти се подредят нещата както трябва, само търпение, съдбата си знае работата.  Grinning А на тази, дето досажда, не можеш вечно да игнорираш въпроса й. Кажи й, че има една жена, дето винаги ще я отвее, нищо, че е само на 5. Ако проумее, че е отказ, може да спре да ти додява... 

# 65
  • Мнения: 7 947
И аз винаги се усмихвам, като чета така откровените му постове  Peace
Само дано не попадне на жена, която да се възползва от него. Днес да си добродушен и земен не е много в полза  Tired

# 66
  • Мнения: 349
Днес да си добродушен и земен не е много в полза  Tired
Точно тъй. И доверчив.

# 67
# 68
  • Мнения: 2
Нормални отговори и нищо точно,ясно и конкретно-нито място,нито начини на свалка.

# 69
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Нормални отговори и нищо точно,ясно и конкретно-нито място,нито начини на свалка.
Щом искаш точно ясно и конкретно - отиваш, плащаш си и получаваш. Ти какво искаш? Да дойде някой да ти свали мадамата? Ми и да ти я изч*ка, да видиш и това как се прави....

# 70
  • Мнения: 2
Нормални отговори и нищо точно,ясно и конкретно-нито място,нито начини на свалка.
Щом искаш точно ясно и конкретно - отиваш, плащаш си и получаваш. Ти какво искаш? Да дойде някой да ти свали мадамата? Ми и да ти я изч*ка, да видиш и това как се прави....
Истинският мъж никога не си плаща директно за секс.
А това да правиш секс не е същото....
въпреки че доста се замислям над този въпрос...

# 71
  • София
  • Мнения: 1 120
Истинският мъж никога не си плаща директно за секс.
А това да правиш секс не е същото....
въпреки че доста се замислям над този въпрос...
Ако може да ни светнеш как става индиректното плащане?

# 72
  • Мнения: 2
Истинският мъж никога не си плаща директно за секс.
А това да правиш секс не е същото....
въпреки че доста се замислям над този въпрос...
Ако може да ни светнеш как става индиректното плащане?
Плащане на сметката за вечерята,коктейли(ако сте в бар)

# 73
  • София
  • Мнения: 1 120
Истинският мъж никога не си плаща директно за секс.
А това да правиш секс не е същото....
въпреки че доста се замислям над този въпрос...
Ако може да ни светнеш как става индиректното плащане?
Плащане на сметката за вечерята,коктейли(ако сте в бар)

А как наричате жените, които ви обслужват срещу една салата и две водки?

# 74
  • Мнения: 2
Истинският мъж никога не си плаща директно за секс.
А това да правиш секс не е същото....
въпреки че доста се замислям над този въпрос...
Ако може да ни светнеш как става индиректното плащане?
Плащане на сметката за вечерята,коктейли(ако сте в бар)

А как наричате жените, които ви обслужват срещу една салата и две водки?

Различно в зависимост от социалния статус.
Много различно е от това да отидеш на място с ясната и трезва мисъл,че си отишъл да правиш
секс и да си платиш за тази услуга.

# 75
  • Мнения: 11
Баткоооооооооу...ти идея си нямаш от социална икономика. Мръсотията си е чиста работа бе. Шат парата - чор бозата. Ама треа да се проучи авансово,че много греди се удрят ooooh! Попадал съм на ебати сълзичките ама дръвоооооо...неземно. Иначе откровения курвалък идва пъти по-йефтено от социалната проституция. Дори навремето правехме социален експеримент..беше красноречив.

А за уважаемата дето пита как сме можели току що приключили връзка да търсим друга, ще й кажа само,че ако се беше родила с излишък вместо с липса между краката нямаше да задава такива въпроси Whistling

# 76
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Истинският мъж никога не си плаща директно за секс.
А това да правиш секс не е същото....
въпреки че доста се замислям над този въпрос...
Ако може да ни светнеш как става индиректното плащане?
Плащане на сметката за вечерята,коктейли(ако сте в бар)

А как наричате жените, които ви обслужват срещу една салата и две водки?

Различно в зависимост от социалния статус.
Много различно е от това да отидеш на място с ясната и трезва мисъл,че си отишъл да правиш
секс и да си платиш за тази услуга.
Пич, първо питаш как да си намериш нещо за таковане. После пък - с претенции, да се плащало индиректно. Нещо ми се струва, че май-май си търсиш нещо с преспектива за безплатно... Безплатен обяд НЯМА. И ако не отидеш при проститутка да си платиш за кефа, с кварталната Пена срещу две ракии ще получиш същото. Разликата е, че Пена не е професионалистка и има опасност да се влюбиш в нея. А търговец и курва се ражда, не се става, и е състояние до гроб. Та ще ли ти се, недай Боже, да се влюбиш в кварталната курва и всички съседи да са ти баджанаци?  newsm78

# 77
  • Мнения: 57
Днес да си добродушен и земен не е много в полза  Tired
Точно тъй. И доверчив.
...никога не е било!!

# 78
  • Мнения: 0
Мечо Ръкспин, дай малко инфо за себе си - възраст, образование и т.н. и може да те уредим.
Имам няколко приятелки стари моми (30-40), които се оглеждат за мъж, с който да създадат семейство. Факт е, че всички са образовани и с добри доходи и съответно с претенции.


Уау, колко много отговори. Наистина не предполагах, че има такава активност, и затова не си проверявах поста. Искрено се извинявам на всички!

Първо да кажа, че "днес" беше времето за мен - връзката ни приключи доста по-ранно, но аз все се опитвах да я подновя и "днес" просто ми писна да налива пусто в празно.

А относно информацията за мен - 30 годишен, сравнително образован, добър доход, стабилна работа, и да търся подходяща партньорка, с която евентуално да създам семейство, деца и т.н.

Благодаря! Simple Smile

П.С. съжалявам за израза "стари моми" просто не намерих по-подходящо кратко определение за необвързани жени, на които не им достига свободното време да излизат на срещи Wink

# 79
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ех, жалко, малко си ми далече - в София. Аз от Пловдив не мърдам. Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 127
За любовта граници няма и разстоянията са без значение. Laughing

п.п. Едно време имаше агенции за сериозни запознаства.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 349
Мечо Ръкспин, дай малко инфо за себе си - възраст, образование и т.н. и може да те уредим.
Имам няколко приятелки стари моми (30-40), които се оглеждат за мъж, с който да създадат семейство. Факт е, че всички са образовани и с добри доходи и съответно с претенции.


Уау, колко много отговори. Наистина не предполагах, че има такава активност, и затова не си проверявах поста. Искрено се извинявам на всички!

Първо да кажа, че "днес" беше времето за мен - връзката ни приключи доста по-ранно, но аз все се опитвах да я подновя и "днес" просто ми писна да налива пусто в празно.

А относно информацията за мен - 30 годишен, сравнително образован, добър доход, стабилна работа, и да търся подходяща партньорка, с която евентуално да създам семейство, деца и т.н.

Благодаря! Simple Smile

П.С. съжалявам за израза "стари моми" просто не намерих по-подходящо кратко определение за необвързани жени, на които не им достига свободното време да излизат на срещи Wink

Ето затова има толкова много "стари моми". И аз искам милиарден, но евентуално ще се задоволя и с милионер

# 82
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мечо Ръкспин, дай малко инфо за себе си - възраст, образование и т.н. и може да те уредим.
Имам няколко приятелки стари моми (30-40), които се оглеждат за мъж, с който да създадат семейство. Факт е, че всички са образовани и с добри доходи и съответно с претенции.


Уау, колко много отговори. Наистина не предполагах, че има такава активност, и затова не си проверявах поста. Искрено се извинявам на всички!

Първо да кажа, че "днес" беше времето за мен - връзката ни приключи доста по-ранно, но аз все се опитвах да я подновя и "днес" просто ми писна да налива пусто в празно.

А относно информацията за мен - 30 годишен, сравнително образован, добър доход, стабилна работа, и да търся подходяща партньорка, с която евентуално да създам семейство, деца и т.н.

Благодаря! Simple Smile

П.С. съжалявам за израза "стари моми" просто не намерих по-подходящо кратко определение за необвързани жени, на които не им достига свободното време да излизат на срещи Wink

Ето затова има толкова много "стари моми". И аз искам милиарден, но евентуално ще се задоволя и с милионер

Е, той човекът вероятно има предвид, ако си паснат и ако тя иска да е с него. Т.е., ако се получат нещата с нея. А не да създава ли или да не създава с-во.
Аз поне така го разбрах.

# 83
  • София
  • Мнения: 4 349
Мечо Ръкспин, дай малко инфо за себе си - възраст, образование и т.н. и може да те уредим.
Имам няколко приятелки стари моми (30-40), които се оглеждат за мъж, с който да създадат семейство. Факт е, че всички са образовани и с добри доходи и съответно с претенции.


Уау, колко много отговори. Наистина не предполагах, че има такава активност, и затова не си проверявах поста. Искрено се извинявам на всички!

Първо да кажа, че "днес" беше времето за мен - връзката ни приключи доста по-ранно, но аз все се опитвах да я подновя и "днес" просто ми писна да налива пусто в празно.

А относно информацията за мен - 30 годишен, сравнително образован, добър доход, стабилна работа, и да търся подходяща партньорка, с която евентуално да създам семейство, деца и т.н.

Благодаря! Simple Smile

П.С. съжалявам за израза "стари моми" просто не намерих по-подходящо кратко определение за необвързани жени, на които не им достига свободното време да излизат на срещи Wink

Ето затова има толкова много "стари моми". И аз искам милиарден, но евентуално ще се задоволя и с милионер

Е, той човекът вероятно има предвид, ако си паснат и ако тя иска да е с него. Т.е., ако се получат нещата с нея. А не да създава ли или да не създава с-во.
Аз поне така го разбрах.

Е не можем се разбра и това си е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сега авторът да се яви и да каже какво иска да каже  Mr. Green Mr. Green Mr. Green че изпусна "старите" моми

# 84
  • Мнения: 1 127
Е, той човекът вероятно има предвид, ако си паснат и ако тя иска да е с него. Т.е., ако се получат нещата с нея. А не да създава ли или да не създава с-во.
Аз поне така го разбрах.

И аз така го разбрах.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 349
Е, той човекът вероятно има предвид, ако си паснат и ако тя иска да е с него. Т.е., ако се получат нещата с нея. А не да създава ли или да не създава с-во.
Аз поне така го разбрах.

И аз така го разбрах.

Еми то и с милионера ще си пасна ама де го  Mr. Green Mr. Green

# 86
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ако има един излишен - пращайте го насам  Mr. Green
Дори не съм много претенциозна - искам само да е красив, млад, богат, умен, чаровен, с чувство за хумор, тактичен, мил, романтичен, без особени изисквания за половинката си и, разбира се, само да е перфектен  Peace

# 87
  • Мнения: 1 127
Мноого сте скромни. Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 4 349
Е то темата май се обърна - необвързани мъже, къде да ги намерим!  Mr. Green Mr. Green То имаше и една друга тема за любовта и претенциите - предлагам да ги обединим  Mr. Green Mr. Green

# 89
  • Мнения: 0
Мечо Ръкспин, дай малко инфо за себе си - възраст, образование и т.н. и може да те уредим.
Имам няколко приятелки стари моми (30-40), които се оглеждат за мъж, с който да създадат семейство. Факт е, че всички са образовани и с добри доходи и съответно с претенции.


Уау, колко много отговори. Наистина не предполагах, че има такава активност, и затова не си проверявах поста. Искрено се извинявам на всички!

Първо да кажа, че "днес" беше времето за мен - връзката ни приключи доста по-ранно, но аз все се опитвах да я подновя и "днес" просто ми писна да налива пусто в празно.

А относно информацията за мен - 30 годишен, сравнително образован, добър доход, стабилна работа, и да търся подходяща партньорка, с която евентуално да създам семейство, деца и т.н.

Благодаря! Simple Smile

П.С. съжалявам за израза "стари моми" просто не намерих по-подходящо кратко определение за необвързани жени, на които не им достига свободното време да излизат на срещи Wink

Ето затова има толкова много "стари моми". И аз искам милиарден, но евентуално ще се задоволя и с милионер

Е, той човекът вероятно има предвид, ако си паснат и ако тя иска да е с него. Т.е., ако се получат нещата с нея. А не да създава ли или да не създава с-во.
Аз поне така го разбрах.

Е не можем се разбра и това си е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сега авторът да се яви и да каже какво иска да каже  Mr. Green Mr. Green Mr. Green че изпусна "старите" моми


Оооо Боже имайте милост!   Praynig Тук авторът/"творецът" е пропуснал да прекара изречението през устройството наречено "женски-емоционално-тъковен-анализатор" и затова се е появила паразитната дума "евентуално", която очевидно внася доста смут в читателите  Grinning

Повярвайте, имах в предвид, че ако намеря подходящата няма да се подвоумя да създам семейство. Но не искам да има деца, които след това да страдат, защото въпреки интуицията и знанието, че партньорката не е подходяща, съм решил да се обвържа с нея....

Последна редакция: пт, 12 окт 2012, 08:35 от mecheto_rukspin

# 90
  • Мнения: 0
Ех, жалко, малко си ми далече - в София. Аз от Пловдив не мърдам. Mr. Green

Аз пък съм родом от Пловдив и си ходя доста често. Така че при добро желание всичко е възможно  Wink

# 91
  • София
  • Мнения: 4 349

Ех, жалко, малко си ми далече - в София. Аз от Пловдив не мърдам. Mr. Green

Аз пък съм родом от Пловдив и си ходя доста често. Така че при добро желание всичко е възможно  Wink


Еми ето сватосахме ви, хайде сега хонорара си чакаме ....  Mr. Green Mr. Green То не било толкова трудно  Mr. Green Mr. Green

 

# 92
  • Мнения: 1 127
Ех, жалко, малко си ми далече - в София. Аз от Пловдив не мърдам. Mr. Green

Аз пък съм родом от Пловдив и си ходя доста често. Така че при добро желание всичко е възможно  Wink

 thumbsup  fingerscrossed / без `хонорар` Wink/

# 93
  • София
  • Мнения: 4 349
Е как така без хонорар  Mr. Green Mr. Green на нас каква ни е изгодата тогава  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Точно си мислех, че открих начин за допълнителни доходи, а вие - без, та без  Mr. Green Mr. Green Поне едно Браво и една добра дума, че са се хванат на хорото и други  Mr. Green Mr. Green

# 94
  • Мнения: 7 947
"Истината, приятелю, е съвсем различна..." уникално пасва в темата  Peace

Предполагам си наясно, Мечо, че тук пишат що годе сносно интелигентни дами. И при едно описание, което даде за себе си - излизаш перфектният партньор, визия, образование, доход + сериозни намерения. ОБАЧЕ явно има нещо, което премълчаваш. Иначе здрав, прав и млад мъж на 30 да тръгне да  си пуска теми в майчински форум за съвети за запознанства...звучат абсурдно.

Приятели? Среда? Характер?
Тия неща мисля са от значение...
Сподели поне какъв е проблема реално.

# 95
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Вилико, това като едно време в мирка запознанствата - "аз съм 170 висока, с чашка F, зелени очи и черна коса" - представяш си УАУ мацката, а се оказва, че е спестила факта, че освен 170 см е и 170 кг, има ужасно много пъпки и освен това е пълна комплексарка  Mr. Green
Мечо, не се обиждай, не е това целта  Peace Просто си звучи странно цялата тая работа, а тука не е като да не сме подозрителни  Laughing

# 96
  • Мнения: 7 947
Абе то и днес се среща, просто подбираш снимките, които постваш...което не изключва възможността на живо да си доста по-така... Wink
Но Мечо първо да земе да пусне фиша дет се казва - после да чака брак - тоест - има доста вървежни сайтове - да си направи профили поне...

# 97
  • София
  • Мнения: 4 349
Ама вие много свойски понахте - мечо това, мечо онова,  Mr. Green Mr. Green и хайде на гилотината  Mr. Green Mr. Green какво не ти е наред

# 98
  • Мнения: 7 947
Е, да, права си - съвсем нормално е на 30 да търсиш връзка в бг-мама  Joy

# 99
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Е, чакай де, той човека търси цаки и пинизи за сваляне на мадами, не си търси жена от форума  Mr. Green

# 100
  • София
  • Мнения: 4 349
Е, чакай де, той човека търси цаки и пинизи за сваляне на мадами, не си търси жена от форума  Mr. Green

Ааааааааааа обучението се заплаща.  Mr. Green Mr. Green Абе всичко вече е платено, че трябва да търсим нови източници на доходи, че Мони току виж измислил нов данък  Mr. Green Mr. Green

# 101
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Е, чакай де, той човека търси цаки и пинизи за сваляне на мадами, не си търси жена от форума  Mr. Green

Ааааааааааа обучението се заплаща.  Mr. Green Mr. Green Абе всичко вече е платено, че трябва да търсим нови източници на доходи, че Мони току виж измислил нов данък  Mr. Green Mr. Green
Ще, ще... Въпрос на време е. Иначе сега се сещам, че преди години бях чувала за курсове (май в София бяха) за свалки  hahaha Намерил е някой бизнес в това, не се съмнявай  Laughing Няма да сме първите, дето да се сетят за това  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 7 947
Оо, Кобилкина прави такива – как забравих – прави и срещи за запознанства и тн – трябваше първо там да го пратя!  Peace

Е, чакай де, той човека търси цаки и пинизи за сваляне на мадами, не си търси жена от форума  Mr. Green

Загваието е КЪДЕ, не как  Sunglasses

# 103
  • Мнения: 0
Еми дами какво да ви кажа аз съм перфектен Simple Smile  Laughing  Sunglasses

Едва ли! Имам си много камъни за дялане, но като цяло не мисля, че имам някакви непоносими пороци. Просто докато другите в училище около мене наблягаха на свалките и мацките аз учех. Когато в университета хората ходеха на купони, аз пък работех... и в един момент се оказа, че живота си минава и съм пропуснал да науча някои важни социални умения, като това как да сваляш мадами...
И така на 30, неочаквано за мене, се оказа, че ще трябва да мина ускорен курс по това:)

Та да се върнем на въпроса къде се срещат тия необвързани девойки? Simple Smile

# 104
  • Мнения: 81
Мечо, необвързани мадами много и навсякъде.
Въпросът при теб май е как да върже...

# 105
  • Мнения: 1 127
...
И така на 30, неочаквано за мене, се оказа, че ще трябва да мина ускорен курс по това:)

Та да се върнем на въпроса къде се срещат тия необвързани девойки? Simple Smile

За ускорения `курс`, специално можеш да намериш доста `лекторки`.  Whistling   Wink

# 106
  • София
  • Мнения: 4 349
...
И така на 30, неочаквано за мене, се оказа, че ще трябва да мина ускорен курс по това:)

Та да се върнем на въпроса къде се срещат тия необвързани девойки? Simple Smile

За ускорения `курс`, специално можеш да намериш доста `лекторки`.  Whistling   Wink

Хайде пак заплащане, значи 10 % за нас сейрджиите   Mr. Green Mr. Green

# 107
  • Мнения: 130
Мечо слагай в джоба 50еврака и ти гарантирам че
можеш да се обзаведеш даже и с Обвърлзана.... Joy

Сега сериозно .Мили дами помогнете на момчето
Когато Бебето Кроасон се чудеше как да Прасне съседа
съвети много а сега мълчите като мушнати гайди
Па земете се У ръце най-накрая бре Mr. Green Mr. Green

# 108
  • Мнения: 3 784
50 еврака? Много евтина ще е тая обвързана, много. По-добре някоя елитна компаньонка да забърше.

# 109
  • Мнения: 755
 td, ми ний сме си вси мушнати гайди.. ти кво мислиш?! Какви съвети ... дали са му. Да иде да се разкърши и да стане от компа. Ако пък не му стиска фул контакта да се регне в "гепи ме" или "елмаз" и да се
Скрит текст:
пичкосва
с наличното, докато отсее някоя. После среща да и "назначи" и да се ориентира. Просто е. Седнал да пита... моля ви се.[/i]

# 110
  • Мнения: 135

50 еврака? Много евтина ще е тая обвързана, много. По-добре някоя елитна компаньонка да забърше.

Най добре да прежали една овца за шведска тройка!!!!  Joy

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1200242

# 111
  • Мнения: 7 947
Ми да ви разкажа пък аз, след като от месеци получавам покани за регистрация в Twoo – най-сетне викам айде. Направих профил, рових се, писаха ми разни там...ама гадно е някак, ми не е същото...чувствам се като изпаднала няква, дето е длъжна да чати с непознати само щото няма с кого другиго...та не бих търсила там сто на сто партньор! За убиване на време става, но не и нещо повече...

# 112
  • София
  • Мнения: 4 349
Ми да ви разкажа пък аз, след като от месеци получавам покани за регистрация в Twoo – най-сетне викам айде. Направих профил, рових се, писаха ми разни там...ама гадно е някак, ми не е същото...чувствам се като изпаднала няква, дето е длъжна да чати с непознати само щото няма с кого другиго...та не бих търсила там сто на сто партньор! За убиване на време става, но не и нещо повече...

това twoo сайт за запознанства ли е, а ас мислех, че е нещо като фейса  newsm78 newsm78

# 113
  • Мнения: 86
До преди да почне да ме тормози, се карахме много. Заяждаше се за най-малкото и така трудно се работи, а съм от 3 месеца във фирмата. В един момент крещи в друг идва и ме пипа уж ми обяснява нещо. Веднъж ми се наложи да мъкнем нещо с колегите и свалих тениската си и в същия ден почна да ми говори неща от сорта колко ме харесвала гол пред всички директно и сега почна още по видно да се натиска. Не искам да стават скандали, че ще ме изкарат скандалджия, а скараме ли се с нея крещи, че се не трае. Пък и да стане нещо, което не мисля да става, ще знаят всички там. А знам, че има и друга колежка която иска, но с нея не бързам, а предпочитам ако става нещо да е с нея. Просто искам обаче да съм сигурен, защото до сега иска само на дискотеки да ходим, но не ща пиянски секс. По добре да ми е чиста репутацията.
Аз имах един такъв колега причакваше ме на спирката, уж случайно. Накрая стигнах до там, че да се крия. Laughing Накрая му спретнах един скандал и го игнорирах. Лошото е, че съм му шеф ама карай, всяка жаба да си знае гьола.


# 114
  • Мнения: 755
Ми да ви разкажа пък аз, след като от месеци получавам покани за регистрация в Twoo – най-сетне викам айде. Направих профил, рових се, писаха ми разни там...ама гадно е някак, ми не е същото...чувствам се като изпаднала няква, дето е длъжна да чати с непознати само щото няма с кого другиго...та не бих търсила там сто на сто партньор! За убиване на време става, но не и нещо повече...

Ти времето ли убиваш или все пак търсиш, ако нещо падне?! Нещо напоследък направо ме плашиш. Laughing

# 115
  • Мнения: 7 947
 Joy Ма аз ако знаех всички отговори ...Нямаше да се регвам там, дет не ми е работа  Twisted Evil

# 116
  • Мнения: 755
Joy Ма аз ако знаех всички отговори ...Нямаше да се регвам там, дет не ми е работа  Twisted Evil

Търсиш значи... е, успех!

# 117
  • Мнения: 55
Човека иска бърз секс бе дами  Grinning Скъсва със старата и скача на новата.. ахахах  детска му работа !

# 118
  • Мнения: 135

Аз имах един такъв колега причакваше ме на спирката, уж случайно. Накрая стигнах до там, че да се крия. Laughing Накрая му спретнах един скандал и го игнорирах. Лошото е, че съм му шеф ама карай, всяка жаба да си знае гьола.

Ами криза е... човека е искал по голяма заплата.  Laughing

# 119
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033

Аз имах един такъв колега причакваше ме на спирката, уж случайно. Накрая стигнах до там, че да се крия. Laughing Накрая му спретнах един скандал и го игнорирах. Лошото е, че съм му шеф ама карай, всяка жаба да си знае гьола.

Ами криза е... човека е искал по голяма заплата.  Laughing
Искал, ама... Не е ли чувал "Там, където си вадиш хляба, не си вади оная работа! Или ако си я вадиш, не си я развявай!!!" Пък той преди да го извади още си го е развял, така ли се прави, ех....

# 120
  • Мнения: 86

Аз имах един такъв колега причакваше ме на спирката, уж случайно. Накрая стигнах до там, че да се крия. Laughing Накрая му спретнах един скандал и го игнорирах. Лошото е, че съм му шеф ама карай, всяка жаба да си знае гьола.

Ами криза е... човека е искал по голяма заплата.  Laughing
Искал, ама... Не е ли чувал "Там, където си вадиш хляба, не си вади оная работа! Или ако си я вадиш, не си я развявай!!!" Пък той преди да го извади още си го е развял, така ли се прави, ех....
Ама какво го е развял, той на възрастта на баща ми, по скоро му се ветрелей Laughing.
Аз млада засукана Убавица... необвързана Mr. Green, къде се слага в А група чак ми е чудно, но мераци... ooooh!

# 121
  • Мнения: 135

Ама какво го е развял, той на възрастта на баща ми, по скоро му се ветрелей Laughing.
Аз млада засукана Убавица... необвързана Mr. Green, къде се слага в А група чак ми е чудно, но мераци... ooooh!

Смешно е като някой няма начин да се види отстрани  Laughing.. то сигурно и аз влизам в тази група.  Laughing
От пусти мерак.. как да си туриш капак... и ставаш за смях!!!  Laughing

# 122
  • Мнения: 86

Ама какво го е развял, той на възрастта на баща ми, по скоро му се ветрелей Laughing.
Аз млада засукана Убавица... необвързана Mr. Green, къде се слага в А група чак ми е чудно, но мераци... ooooh!

Смешно е като някой няма начин да се види отстрани  Laughing.. то сигурно и аз влизам в тази група.  Laughing
От пусти мерак.. как да си туриш капак... и ставаш за смях!!!  Laughing

Соте, така като те гледам си доста под предпенсионната възраст. Въпреки, че за мераците възраст няма.  Laughing
Абе много гадно беше, особено ако трябваше да пътуваме двамата служебно. Все ми навлизаше в личното пространство.
Та така, колкото повече минава времето, толкова повече се убеждавам, че по- добре се живее сам.

# 123
  • Мнения: 135

Соте, така като те гледам си доста под предпенсионната възраст. Въпреки, че за мераците възраст няма.  Laughing
Абе много гадно беше, особено ако трябваше да пътуваме двамата служебно. Все ми навлизаше в личното пространство.
Та така, колкото повече минава времето, толкова повече се убеждавам, че по- добре се живее сам.

Хахаа... пенсия  Joy.. поне още 20 години ми трябват!!!  Laughing
Навлизането в личното пространство е най коварното нещо, с което няма начин да се съглася.

Правиш си грешни изводи заради шепа мераклии... самотата не прави никой щастлив... аз не мога да си я представя.
Въпроса е да не се отказваш.. пък и избора си е винаги в наши ръце.. останалото си е жив късмет!!!  Wink

# 124
  • Мнения: 0
Ми да ви разкажа пък аз, след като от месеци получавам покани за регистрация в Twoo – най-сетне викам айде. Направих профил, рових се, писаха ми разни там...ама гадно е някак, ми не е същото...чувствам се като изпаднала няква, дето е длъжна да чати с непознати само щото няма с кого другиго...та не бих търсила там сто на сто партньор! За убиване на време става, но не и нещо повече...

Ами какво да ви кажа, тия сайтове за запознанства са евтина платформа за предлагане на платени услуги или в общия случай е пълно с тинейджъри, които все още не знаят какво искат. В БГ май не сме дорасли още за такъв тип комуникация.....

# 125
  • Мнения: 86

Соте, така като те гледам си доста под предпенсионната възраст. Въпреки, че за мераците възраст няма.  Laughing
Абе много гадно беше, особено ако трябваше да пътуваме двамата служебно. Все ми навлизаше в личното пространство.
Та така, колкото повече минава времето, толкова повече се убеждавам, че по- добре се живее сам.

Хахаа... пенсия  Joy.. поне още 20 години ми трябват!!!  Laughing
Навлизането в личното пространство е най коварното нещо, с което няма начин да се съглася.

Правиш си грешни изводи заради шепа мераклии... самотата не прави никой щастлив... аз не мога да си я представя.
Въпроса е да не се отказваш.. пък и избора си е винаги в наши ръце.. останалото си е жив късмет!!!  Wink

То късмет, късмет ама свестни свободни мъже няма. Иначе съм си сама, но не самотна Wink

# 126
  • Мнения: 7 947
Ми да ви разкажа пък аз, след като от месеци получавам покани за регистрация в Twoo – най-сетне викам айде. Направих профил, рових се, писаха ми разни там...ама гадно е някак, ми не е същото...чувствам се като изпаднала няква, дето е длъжна да чати с непознати само щото няма с кого другиго...та не бих търсила там сто на сто партньор! За убиване на време става, но не и нещо повече...

Ами какво да ви кажа, тия сайтове за запознанства са евтина платформа за предлагане на платени услуги или в общия случай е пълно с тинейджъри, които все още не знаят какво искат. В БГ май не сме дорасли още за такъв тип комуникация.....

 hahaha Така излиза, защото трябва да си закупиш кредит, ако искаш да ти се вижда снимката...Ти опита ли там? Или в друг сайт? Защото на твоя въпрос – отговор освен сайтовете – не намирам. Ясно е, че няма начин да те пратим в определен бар с определена цел и насока, нали...


Joy Ма аз ако знаех всички отговори ...Нямаше да се регвам там, дет не ми е работа  Twisted Evil

Търсиш значи... е, успех!

Аз винаги търся и винаги ще търся. Това ми е движещата сила, съвсем сериозно  Peace

# 127
  • Мнения: 0
Ми да ви разкажа пък аз, след като от месеци получавам покани за регистрация в Twoo – най-сетне викам айде. Направих профил, рових се, писаха ми разни там...ама гадно е някак, ми не е същото...чувствам се като изпаднала няква, дето е длъжна да чати с непознати само щото няма с кого другиго...та не бих търсила там сто на сто партньор! За убиване на време става, но не и нещо повече...

Ами какво да ви кажа, тия сайтове за запознанства са евтина платформа за предлагане на платени услуги или в общия случай е пълно с тинейджъри, които все още не знаят какво искат. В БГ май не сме дорасли още за такъв тип комуникация.....

 hahaha Така излиза, защото трябва да си закупиш кредит, ако искаш да ти се вижда снимката...Ти опита ли там? Или в друг сайт? Защото на твоя въпрос – отговор освен сайтовете – не намирам. Ясно е, че няма начин да те пратим в определен бар с определена цел и насока, нали...


Аз винаги търся и винаги ще търся. Това ми е движещата сила, съвсем сериозно  Peace

Не не съм пробвал в точно този сайт, но се бях разгледал в разни други и профанацията там е на максимум....

# 128
  • Мнения: 7 947
Не съм на различно мнение като цяло, ама то какъв съвет очакваш точно?  Laughing
Запиши се тогава на някакъв курс - поне ще срещнеш нови хора, белким и необвързани млади жени...

# 129
  • Мнения: 755
Не съм на различно мнение като цяло, ама то какъв съвет очакваш точно?  Laughing
Запиши се тогава на някакъв курс - поне ще срещнеш нови хора, белким и необвързани млади жени...

...съвет не чака, видно е... по-скоро и тук търси, прошнорова. Няма лошо , може пък и да открие, знае ли човек, за форума легенди се носят. Whistling

# 130
  • Мнения: 0
Не съм на различно мнение като цяло, ама то какъв съвет очакваш точно?  Laughing
Запиши се тогава на някакъв курс - поне ще срещнеш нови хора, белким и необвързани млади жени...

...съвет не чака, видно е... по-скоро и тук търси, прошнорова. Няма лошо , може пък и да открие, знае ли човек, за форума легенди се носят. Whistling

И двете са верни - съвети събирам  bowuu и форума  пробвам Grinning

# 131
  • Мнения: 7 947
Ма у форума няма много млади и необвързани... Laughing
Така че ти остава уеба...

# 132
  • Мнения: 3 784
Никът кърти обаче.  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 755
Ма у форума няма много млади и необвързани... Laughing
Така че ти остава уеба...

А, няма... зарежи ти тая. Баш си има, добре се е ориентирал, тук списват много момета заради сеира и активността на потребителите/тя все пак е целодневна и ежедневна за разлика от други такива форуми/, особено в клюто.

# 134
  • Мнения: 3 784
тук списват много момета заради сеира и активността на потребителите/тя все пак е целодневна и ежедневна за разлика от други такива форуми/, особено в клюто

 hahaha Не че не е вярно, ама кой нормален човек ще си търси половинка в бг-мама?

# 135
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
тук списват много момета заради сеира и активността на потребителите/тя все пак е целодневна и ежедневна за разлика от други такива форуми/, особено в клюто

 hahaha Не че не е вярно, ама кой нормален човек ще си търси половинка в бг-мама?
Че то по принцип нормалните си търсят нормална половинка, пък тука такива има ли?  Mr. Green Ай ся няма да се обиждаме на "нормален" моля - моля!!! Laughing

# 136
  • Мнения: 755
тук списват много момета заради сеира и активността на потребителите/тя все пак е целодневна и ежедневна за разлика от други такива форуми/, особено в клю-то.

 hahaha Не че не е вярно, ама кой нормален човек ще си търси половинка в бг-мама?

Е, половинката не се търси само тук, пускат се въдички навсякъде, но и тук. Това съвсем не означава, че човекът е спрял да ходи и зяпа и навън в реалният живот. Просто пробва на всички фронтове, пък знае ли човек от къде ще изскочи пиленцето.  Няма лошо да търси, дано намери скоро.

# 137
  • Мнения: 7 947
Ма у форума няма много млади и необвързани... Laughing
Така че ти остава уеба...

А, няма... зарежи ти тая. Баш си има, добре се е ориентирал, тук списват много момета заради сеира и активността на потребителите/тя все пак е целодневна и ежедневна за разлика от други такива форуми/, особено в клюто.

Ако щеш вярвай, ама освен за Лизет – за друга сама и свободна не се сещам
Ми то в темата – коя е например стара мома???

# 138
  • софия
  • Мнения: 139
Човек никога не знае откъде ще дойде ЛЮБОВТА!Току виж от бгмама... Wink

# 139
  • Мнения: 0
Човек никога не знае откъде ще дойде ЛЮБОВТА!Току виж от бгмама... Wink


Много правилно казано!

А пък дали е нормално да си търсиш жена в БГ мама..... въпрос на гледна точка, казало кучето и си облизало задника  Wink

Според вас кое по-нормалното:
1) да прекарваш средно по 10-12 часа на ден за да си изкарваш прехраната   chef   - всяко едно "нормално" развито съвременно общество,
ИЛИ
2) е по-нормално да направиш същото за 2-3 часа на ден,а през останалото време да си правиш кефа - туземско племе в Бразилия  #2gunfire ....

# 140
  • Мнения: 3 784
И в развитите общества има хора, които изкарват сносна прехрана с 2-3 часа работа на ден. Или с никаква, защото работят това, което обичат и виж как 14-те часа минали в готино занимание, че и пари дошли. Та, отново въпрос на гледна точка.

Та, аз съм от конкретната целева група, млада и необвързана, умна и красива се разбира от само себе си  Mr. Green , но и през ум не ми минава да си търся половинка в бг-мама. Натъртвам на  "не търся"; тези, с които си общуваме из темите, знаят, и че съм блокирала ЛС - опцията. Уточнявам, за да не ме заподозрете в партизански маркетинг.  Laughing Както казаха по-опитните колежки, списвам и чета за забавление. "Нормалното" в случая дойде от факта, че, честно казано, никой интересен необвързан млад човек, който познавам, не ползва бг-мама. С изключение на мен самата, но и аз имам своите причини, които няма да тръгна да излагам сега.  Laughing Та все си мисля, че и на Ръкспин ще му е по-добре с девойка, която е забил по стандартния начин в офлайна, отколкото да хвърля въдица в безрибен океан. Успех!

# 141
  • Мнения: 81
Ники, изпадна в откровение ми се струва...
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

# 142
  • Мнения: 3 784
Пронобис, понеже така учтиво ме запита... ще си призная... Имам ОГРОМНА брадавица на носа. Опитвам се да я забравя, като пиша във форума, но уви. Тя е там. И ме разяжда. Външно, какво ти вътрешно.

# 143
  • Мнения: 81
Оу, разбирам.И ползвайки форума като своеобразно огледало, съзерцаваш виртуално-фиктивната рефлекция на собствения си образ в опит да забравиш онова ОГРОМНО нещо.
Чест и почитания, тук наистина си красива... Grinning

# 144
  • Мнения: 3 784
Благодаря. Абсолютно правилно си разбрал.  Laughing

# 145
  • София
  • Мнения: 4 349
Ники, изпадна в откровение ми се струва...
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

Е, че то си имаше и една такама тема "Красива, секси и сама на 35+", или сингъл беше използвано  Mr. Green Mr. Green И знаеш ли колко "изпонаизскачаха" там  Laughing Laughing

# 146
  • Мнения: 3 784
Наде, ще ме прощаваш, но все още съм на 28. И младея за годините си. Колко съм красива вече съм обяснила, да не се повтарям.  Mr. Green

А ако темата я споменаваш като помощна за автора, няма да му свърши работа, защото тя отдавна потъна в небитието.

# 147
  • Колибите
  • Мнения: 357
Ники, изпадна в откровение ми се струва...
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

Е, че то си имаше и една такама тема "Красива, секси и сама на 35+", или сингъл беше използвано  Mr. Green Mr. Green И знаеш ли колко "изпонаизскачаха" там  Laughing Laughing

И аз съм от "наскачалите".
Ми ко да прайм, вий дето сте по-умни, по-млади и по-красиви от нас, сте заели мъжете.

ПъСъ - тоз'  рошкоф сладък, дали си намери гадже, че ми е интересно hahaha.

# 148
  • Мнения: 0
Ники, изпадна в откровение ми се струва...
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

Е, че то си имаше и една такама тема "Красива, секси и сама на 35+", или сингъл беше използвано  Mr. Green Mr. Green И знаеш ли колко "изпонаизскачаха" там  Laughing Laughing

И аз съм от "наскачалите".
Ми ко да прайм, вий дето сте по-умни, по-млади и по-красиви от нас, сте заели мъжете.

ПъСъ - тоз'  рошкоф сладък, дали си намери гадже, че ми е интересно hahaha.



Ами защо да не "изпонаизкачат"... обикновено хората в тази възраст усилено работим и нямаме толкова много време да висим по кафета и дискотеки (еххх хубави времена бяха....), затова търсим алтернативни методи Simple Smile
Освен това аз не съм спрял да си търся и "офлайн", както Ники спомена....

# 149
  • Колибите
  • Мнения: 357
Ники, изпадна в откровение ми се струва...
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

Е, че то си имаше и една такама тема "Красива, секси и сама на 35+", или сингъл беше използвано  Mr. Green Mr. Green И знаеш ли колко "изпонаизскачаха" там  Laughing Laughing

И аз съм от "наскачалите".
Ми ко да прайм, вий дето сте по-умни, по-млади и по-красиви от нас, сте заели мъжете.

ПъСъ - тоз'  рошкоф сладък, дали си намери гадже, че ми е интересно hahaha.



Ами защо да не "изпонаизкачат"... обикновено хората в тази възраст усилено работим и нямаме толкова много време да висим по кафета и дискотеки (еххх хубави времена бяха....), затова търсим алтернативни методи Simple Smile
Освен това аз не съм спрял да си търся и "офлайн", както Ники спомена....

Спокойно, гъбаркам се.

Критиката в предходния ми постинг беше насочена към преждепишещата, която понеже е 'фанала дедо Боже за шлифера, се подиграва на неомъжените жени. 'Ма си остава на нейната съвест.

Така че не исках да се заяждам с теб по принцип, но и ти го отнесе.

Можеш примерно да си направиш извод - да видиш на живо клишето "как агресията поражда агресия."

# 150
  • Мнения: 0
Ники, изпадна в откровение ми се струва...
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

Е, че то си имаше и една такама тема "Красива, секси и сама на 35+", или сингъл беше използвано  Mr. Green Mr. Green И знаеш ли колко "изпонаизскачаха" там  Laughing Laughing

И аз съм от "наскачалите".
Ми ко да прайм, вий дето сте по-умни, по-млади и по-красиви от нас, сте заели мъжете.

ПъСъ - тоз'  рошкоф сладък, дали си намери гадже, че ми е интересно hahaha.



Ами защо да не "изпонаизкачат"... обикновено хората в тази възраст усилено работим и нямаме толкова много време да висим по кафета и дискотеки (еххх хубави времена бяха....), затова търсим алтернативни методи Simple Smile
Освен това аз не съм спрял да си търся и "офлайн", както Ники спомена....

Спокойно, гъбаркам се.

Критиката в предходния ми постинг беше насочена към преждепишещата, която понеже е 'фанала дедо Боже за шлифера, се подиграва на неомъжените жени. 'Ма си остава на нейната съвест.

Така че не исках да се заяждам с теб по принцип, но и ти го отнесе.

Можеш примерно да си направиш извод - да видиш на живо клишето "как агресията поражда агресия."

Хахаха, незнам защо го разбираш, като агресия. По-скоро е констатация на факти + размисли и страсти Simple Smile

# 151
  • София
  • Мнения: 365
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

Ей, ама много сте мили и учтиви! Simple Smile Питат ли се такива неща младите "стари моми" на по 25-35 г., а?!
Ей ме на, млада убавица, проверяваща ви от време на време какви ги вършите, по простата причина, че "бг-мама знае всичко!"
Ей, мечето, ако ме беше заговорил онзи ден в кафето, нямаше да ти се налага сега да ме търсиш във форума Grinning

Сега малко по-сериозно, доколкото е възможно. Факт е, че в днешно време станеш ли на 30 и имаш ли малко по-солидна работа /т.е. заемаща голяма част от ежедневието ти/, започваш да ограничаваш социалните контакти. Излизаш с все същите стари приятели, с които се знаете от 10-20 г., колегите в университета вече се "заминали", а тези от работата... е, обсъдихте вече темата:)
Така че вероятно понякога всеки изпаднал в подобна ситуация си задава въпроса: "Къде да ги намеря?". Ми, знам ли. Чака се съдбата да се намеси:)

# 152
  • Мнения: 81
Абигейл, освен мили и учтиви сме и любопитни, ама за това друг път... Wink

# 153
  • Мнения: 755
Абигейл, освен мили и учтиви сме и любопитни, ама за това друг път... Wink

... любопитни провокатори /зная, зная.../, но простено ви е, нали сте малцинство.

# 154
  • София
  • Мнения: 1 010

Разбирам те, Ръкспин (и на мен ми беше любимо филмче) Simple Smile

И аз се втурнах, като тебе, веднага и на всяка цена да Го намеря. Ама потърсих тук, потърсих там... така 3 години.

Кат` спрях да търся, веднага се изтъпани пред мен. Laughing

# 155
  • Мнения: 0
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

Ей, ама много сте мили и учтиви! Simple Smile Питат ли се такива неща младите "стари моми" на по 25-35 г., а?!
Ей ме на, млада убавица, проверяваща ви от време на време какви ги вършите, по простата причина, че "бг-мама знае всичко!"
Ей, мечето, ако ме беше заговорил онзи ден в кафето, нямаше да ти се налага сега да ме търсиш във форума Grinning

Сега малко по-сериозно, доколкото е възможно. Факт е, че в днешно време станеш ли на 30 и имаш ли малко по-солидна работа /т.е. заемаща голяма част от ежедневието ти/, започваш да ограничаваш социалните контакти. Излизаш с все същите стари приятели, с които се знаете от 10-20 г., колегите в университета вече се "заминали", а тези от работата... е, обсъдихте вече темата:)
Така че вероятно понякога всеки изпаднал в подобна ситуация си задава въпроса: "Къде да ги намеря?". Ми, знам ли. Чака се съдбата да се намеси:)

Съдба съдба, ама нали понякога трябва да и дадем едно рамо на съдбата Simple Smile Да не стане като онзи виц, дето един все се молил на бог да спечели 6-тицата от тотото и след 10 години Бог му отговорил, "па вземи пусни поне един фиш де"!  Laughing

Та като спомена за "къде", в кое кафе да те намеря?   Wink

# 156
  • София
  • Мнения: 421
Съдба съдба, ама нали понякога трябва да и дадем едно рамо на съдбата Simple Smile

Как по-точно?  Mr. Green

# 157
  • Мнения: 0
Съдба съдба, ама нали понякога трябва да и дадем едно рамо на съдбата Simple Smile

Как по-точно?  Mr. Green

Ехх, аз ако знаех....  това което аз съм установил за съдбата е: стреляш напосоки, може пък и да вземеш да улучиш нещо....

# 158
# 159
  • Колибите
  • Мнения: 357

Форумът е мъжки, но ще се включа за да информирам, ако някой все пак има правата над това събитие и евентуално чете. Една мама също ми изпрати линк неотдавна.
Какво беше разочарованието ми, когато разбрах, че няма спийд дейт (бърза среща) за жени над 45 години.




Последна редакция: пт, 16 ное 2012, 09:10 от Розмариня

Общи условия

Активация на акаунт