Необвързани жени и къде може да ги намерим?

  • 48 130
  • 159
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
Ники, изпадна в откровение ми се струва...
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

Е, че то си имаше и една такама тема "Красива, секси и сама на 35+", или сингъл беше използвано  Mr. Green Mr. Green И знаеш ли колко "изпонаизскачаха" там  Laughing Laughing

И аз съм от "наскачалите".
Ми ко да прайм, вий дето сте по-умни, по-млади и по-красиви от нас, сте заели мъжете.

ПъСъ - тоз'  рошкоф сладък, дали си намери гадже, че ми е интересно hahaha.



Ами защо да не "изпонаизкачат"... обикновено хората в тази възраст усилено работим и нямаме толкова много време да висим по кафета и дискотеки (еххх хубави времена бяха....), затова търсим алтернативни методи Simple Smile
Освен това аз не съм спрял да си търся и "офлайн", както Ники спомена....

Спокойно, гъбаркам се.

Критиката в предходния ми постинг беше насочена към преждепишещата, която понеже е 'фанала дедо Боже за шлифера, се подиграва на неомъжените жени. 'Ма си остава на нейната съвест.

Така че не исках да се заяждам с теб по принцип, но и ти го отнесе.

Можеш примерно да си направиш извод - да видиш на живо клишето "как агресията поражда агресия."

Хахаха, незнам защо го разбираш, като агресия. По-скоро е констатация на факти + размисли и страсти Simple Smile

# 151
  • София
  • Мнения: 365
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

Ей, ама много сте мили и учтиви! Simple Smile Питат ли се такива неща младите "стари моми" на по 25-35 г., а?!
Ей ме на, млада убавица, проверяваща ви от време на време какви ги вършите, по простата причина, че "бг-мама знае всичко!"
Ей, мечето, ако ме беше заговорил онзи ден в кафето, нямаше да ти се налага сега да ме търсиш във форума Grinning

Сега малко по-сериозно, доколкото е възможно. Факт е, че в днешно време станеш ли на 30 и имаш ли малко по-солидна работа /т.е. заемаща голяма част от ежедневието ти/, започваш да ограничаваш социалните контакти. Излизаш с все същите стари приятели, с които се знаете от 10-20 г., колегите в университета вече се "заминали", а тези от работата... е, обсъдихте вече темата:)
Така че вероятно понякога всеки изпаднал в подобна ситуация си задава въпроса: "Къде да ги намеря?". Ми, знам ли. Чака се съдбата да се намеси:)

# 152
  • Мнения: 81
Абигейл, освен мили и учтиви сме и любопитни, ама за това друг път... Wink

# 153
  • Мнения: 755
Абигейл, освен мили и учтиви сме и любопитни, ама за това друг път... Wink

... любопитни провокатори /зная, зная.../, но простено ви е, нали сте малцинство.

# 154
  • София
  • Мнения: 1 010

Разбирам те, Ръкспин (и на мен ми беше любимо филмче) Simple Smile

И аз се втурнах, като тебе, веднага и на всяка цена да Го намеря. Ама потърсих тук, потърсих там... така 3 години.

Кат` спрях да търся, веднага се изтъпани пред мен. Laughing

# 155
  • Мнения: 0
Млада, красива, умна, необвързана, пише в бг-мамма - наистина, какви ли са причините?
Изложи ги, не ги дръж в себе си да те разяждат вътрешно Wink

Ей, ама много сте мили и учтиви! Simple Smile Питат ли се такива неща младите "стари моми" на по 25-35 г., а?!
Ей ме на, млада убавица, проверяваща ви от време на време какви ги вършите, по простата причина, че "бг-мама знае всичко!"
Ей, мечето, ако ме беше заговорил онзи ден в кафето, нямаше да ти се налага сега да ме търсиш във форума Grinning

Сега малко по-сериозно, доколкото е възможно. Факт е, че в днешно време станеш ли на 30 и имаш ли малко по-солидна работа /т.е. заемаща голяма част от ежедневието ти/, започваш да ограничаваш социалните контакти. Излизаш с все същите стари приятели, с които се знаете от 10-20 г., колегите в университета вече се "заминали", а тези от работата... е, обсъдихте вече темата:)
Така че вероятно понякога всеки изпаднал в подобна ситуация си задава въпроса: "Къде да ги намеря?". Ми, знам ли. Чака се съдбата да се намеси:)

Съдба съдба, ама нали понякога трябва да и дадем едно рамо на съдбата Simple Smile Да не стане като онзи виц, дето един все се молил на бог да спечели 6-тицата от тотото и след 10 години Бог му отговорил, "па вземи пусни поне един фиш де"!  Laughing

Та като спомена за "къде", в кое кафе да те намеря?   Wink

# 156
  • София
  • Мнения: 421
Съдба съдба, ама нали понякога трябва да и дадем едно рамо на съдбата Simple Smile

Как по-точно?  Mr. Green

# 157
  • Мнения: 0
Съдба съдба, ама нали понякога трябва да и дадем едно рамо на съдбата Simple Smile

Как по-точно?  Mr. Green

Ехх, аз ако знаех....  това което аз съм установил за съдбата е: стреляш напосоки, може пък и да вземеш да улучиш нещо....

# 158
# 159
  • Колибите
  • Мнения: 357

Форумът е мъжки, но ще се включа за да информирам, ако някой все пак има правата над това събитие и евентуално чете. Една мама също ми изпрати линк неотдавна.
Какво беше разочарованието ми, когато разбрах, че няма спийд дейт (бърза среща) за жени над 45 години.




Последна редакция: пт, 16 ное 2012, 09:10 от Розмариня

Общи условия

Активация на акаунт