Трансфер на 3-ти ден или 5-ти ден?

  • 46 573
  • 171
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39 309
Джинджър ти кога ще се тестваш?

# 31
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Гласовете са повече за 5 ден, това означава ли, че това е успешния ден за трансфер  newsm78 newsm78 newsm78

Джиди  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 23 165
15 гласували само   Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 16 691
Повечето от успялите почти не влизат и вероятно не са видяли темата, за да гласуват!

# 34
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Да Бомби малко са  Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 23 165
Ехааа, вече поне не съм барби   Joy Joy

# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
 Joy Joy Joy Лелееее сори, не съм видяла какво съм написала. Сори наистина  hug hug

# 37
  • Мнения: 515
Джинджър ти кога ще се тестваш?
Ако ти кажа,че ме е страх. Embarassed Имам определено лошо предчувствие... Rolling Eyes
И както някой каза :"Бременна до доказване на противното" Grinning
В понеделник ми е 14-ти ден.Мисля тогава да го направя.

# 38
  • Мнения: 39 309
Аз не съм гласувала -признавам.
Просто нямам опита за да знам как  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 904
Аз влизам да питам при трансфер на 5 ден на колко клетки е нормално да е разделен ембрионът?

# 40
  • Мнения: 822
Аз влизам да питам при трансфер на 5 ден на колко клетки е нормално да е разделен ембрионът?
На много не могат да се броят около 200. там показателите за качество вече са други, а не броя на клетките. http://www.advancedfertility.com/blastocystimages.htm

# 41
  • Мнения: 137
Гласувах за трансфер на 5 ден!!  Peace
 Забременях точно от трансфер на 5 ден, макар и за кратко, но това е по успешния трансфер!

# 42
  • Мнения: 975
И аз гласувах .Бременна от трансфер на 3 ден .
Незнам доколко ще е актуална анкетата защото много жени не влизат в сайта ,и такива които няма да гласуват .

# 43
  • Мнения: 2 512
Здравейте момичета и аз не съм гласувала, но имаме един неуспешен опит с трансфер на 3 ден. сега ни предстои втори опит и не сме решили все още на 3 или на 5 ден. На първия опит док реши все едно ези или тура  newsm78 - без да се обоснове за решението си, след всичко прочетено  #Crazyмисля че 5 ден е по успешен поне ще разбереш дали ще се развие до 5ти ден. тази седмица ще го обсадим с док преди трансфера. Успех на всички  Hug Hug Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз не мога да дам меродавен отговор,тъй като до момента не съм успяла,но мога да споделя,че до момента имам два трансфера на ембриони на 3-ти ден- и от двата резултата беше биохимична бременнност.Също така имам и два трансфера на бластоцисти и резултат-напълно отрицателни тестове. Затова на този етап гласувам за трансфер на 3-ти ден Peace

Общи условия

Активация на акаунт