Трансфер на 3-ти ден или 5-ти ден?

  • 46 575
  • 171
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 622
Гласувах! Ей този младеж в подписа ми на 1 г. и 9 м. е след трансфер на 3-ти ден, един-едничък, разделен на 4...  Hug

# 46
  • Мнения: 183
При мен и двете бременности бяха от трансфер на 3ти ден.От 6те ми опита имах само един трансфер на 5ти ден - отрицателен резултат.

# 47
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Гласувах за 5 ден ,защото моят трансфер беше на 5 ден ,но за жалост опита приключи с биохимична бременност.

# 48
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Въпреки, че е рано но гласувах за трансфер на 3 ден, той ще е утре и съм сигурна, че ще е успешен. Успех на всички  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 16 691
Маргаритка, при теб от кои опит се получи?
Да ти е жив и здрав сладура Hug Hug

# 50
  • Мнения: 1 622
Маргаритка, при теб от кои опит се получи?
Да ти е жив и здрав сладура Hug Hug

Първи... Благодаря, желая на всички моята вяра и късмет!   bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 16 691
Питам те, понеже знам, че успеха ти е при моята докторка! При мен не дадоха много надежди- трансфер на 5-ти ден на 2 бр. единствени оцеляли ембриончета- от общо 6 бр, и то с не-добро качество. Ох, дай Боже твоя късмет Praynig Praynig Praynig

# 52
  • Мнения: 81
Моя трансфер беше на 5 ти ден на 2 много хубави ембриона (според док,не зная на колко са били разделени) от общо 12 оплодени яйцеклетки,останалите 5 замразихме 1 ден след това.Сега с нетърпение очаквам срещата с тях!

# 53
  • Мнения: 137
Записвам се и аз!
Утре ми предстои ЕТ на ембрион на 3-ти ден.На първото ми ИКСИ ми сложиха 4 перфектни морули на 5-ти ден,тест-отрицателен.
Втори опит със замразени 2 ембриона,не помня колко клетъчни бяха,имаше някаква мижава имплантация-неуспешен опит.
Сега съм при д-р К.Александров и днес ми се обадиха за трансфер утре.
Късмет на всички момичета!

# 54
  • София
  • Мнения: 16 691
Rosicaal успех ти пожелавам, дано трансфера на 3-ти ден ти е на късмет!
На 5-ти ден трябва да са бластоцисти, а не морули? Къде връщат по 4, в коя клиника, това си е бая рисковано???

# 55
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Rosicaal успех ти пожелавам, дано трансфера на 3-ти ден ти е на късмет!
На 5-ти ден трябва да са бластоцисти, а не морули? Къде връщат по 4, в коя клиника, това си е бая рисковано???

Това е според мен Александров от Варна ?? Нали Росито

# 56
  • Мнения: 989
Rosicaal успех ти пожелавам, дано трансфера на 3-ти ден ти е на късмет!
На 5-ти ден трябва да са бластоцисти, а не морули? Къде връщат по 4, в коя клиника, това си е бая рисковано???

Това е според мен Александров от Варна ?? Нали Росито

Росица пише, че са й върнали 4 при първия й опит, но не пише къде е бил той. Сега вече е при д-р Кателия Александров от АГ-Варна и той никога не би й върнал 4 ембриона. При него много рядко може да се случи да се върнат повече от 2  Peace

# 57
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Rosicaal успех ти пожелавам, дано трансфера на 3-ти ден ти е на късмет!
На 5-ти ден трябва да са бластоцисти, а не морули? Къде връщат по 4, в коя клиника, това си е бая рисковано???

Това е според мен Александров от Варна ?? Нали Росито

Росица пише, че са й върнали 4 при първия й опит, но не пише къде е бил той. Сега вече е при д-р Кателия Александров от АГ-Варна и той никога не би й върнал 4 ембриона. При него много рядко може да се случи да се върнат повече от 2  Peace
Ок аз само попитах, това лице д-р Александров дали е от Варна...

# 58
  • Мнения: 6 730
На мен два пъти ми връща по три. Единият път на втори ден, втория на пети. Стига с тез категорични изводи ooooh!
rosicaal, успех!

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 21:11 от слънце

# 59
  • Мнения: 989
Слънце, и на мен 2 пъти ми връща по 3. Това не значи, че се случва често. Хайде да не се броим за представителна извадка, а  Stop Категорични изводи не правя, ако бях казала "никога" щеше да е категорично. Може би реагирах малко по-остро на поста на  mierin, защото го изтълкувах различно.

За съжаление, не винаги ембрионите са с качество, при което един или два върнати да са достатъчни, но от известните репродуктивни специалисти в България д-р Александров  е един от най-големите поддръжници на връщането на по-малко ембриони.

Общи условия

Активация на акаунт