ЗА! ВОДАТА

  • 3 812
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 447
Много ми е странна тази статия. Днес, човек ако се порови може да открие какви ли не статии и
" научни открития", че да спре да яде, пие, спи, диша. Направо да ляга и умира.
Някой подкрепил ли е теорията на японския учен?
Честно казано, като се замисля, какъв въздух дишам, какви боклуци ям и пия, че и Чернобил ме друса, грам не ме е страх от куфееща, хевиметъл вода, колкото и сърдита да е тя.
Мисля засега да говоря само на чашката с " огнена вода"....... в подобаващо количество.
Дано да стане по добра и сутрин да не ме боли глава.  #Crazy  bouquet

Масару Емото е роден в Йокохама през юли 1943 година. Завършил е хуманитарни науки в Йокохамския университет със специализация „Международни отношения". През 1986 година създава IHM Corporation в Токио. През октомври 1992 година получава сертификат за доктор по алтернативна медицина от Свободния международен университет. Впоследствие, в Съединените щати, се запознава с идеята за микроскупчването на молекулите във вода и технологията за магнитнорезонансния анализ. Така започват изследванията му за разкриване тайните на водата. Д-р Емото прави обширни изследвания върху водата на планетата не толкова като учен-изследовател, колкото като философ и мислител. Накрая разбира, че водата разкрива истинската си природа под формата на замръзнал кристал. Той продължава своите изследвания и е автор на редица книги. Най-популярна става книгата „Посланията на водата", издадено в много страни по света

Дали след прочетеното всеощемислиш,че никой не го е подкрепил?  Peace

# 61
  • Варна
  • Мнения: 567
Моля ви, кажете ми как се казва този филм? И откъде мога да го сваля.

# 62
  • Мнения: 985
Моля ви, кажете ми как се казва този филм? И откъде мога да го сваля.

И аз това питах,КЪДЕ???Ама отговор няма до момента. Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 9 050
Ох, много забавно  Joy
Какво да кажа. Еми сигурно ще има положителен ефект, но просто физически ми е невъзможно да събера 500 инструктори японци, които да пращат положителни мисли на адаптираното мляко.

Да не говорим, че да пускам музика, докато водата къкри на котлона ( всъщност като я загрея тя да не се разсърди и кристалите и да станат едни грозни  newsm78 ). Както и да е това с музиката няма шанс да стане. Щото аз детето по цял ден сама го гледам. И всички тези неща с преваряването на вода и т.н. ги правя докато спи. Да не съм луда, и без това спи по 2 часа на ден най-много, и аз да го събудя с музика. Пука ми, че водата ще има хубави кристали, щом дребния ще ми се криви цял ден.

Да не говорим, че обикновено като реши че е гладен, надава такъв вой, че ходи ти да чакаш вода да се стопли на котлона, че и позитивни мисли да и изпращаш. Бутам в микровелето и толкоз - за 30 секунди манджата е готова.( А сега се сетих за нещо. Ако аз говоря на водата, че я обичам, а до мен дребния врещи от глад, кое ще надделее?Кристалите позитивни ли ще са или негативни? )

А колкото за микровълновата фурна, ще ви кажа само едно. След 20 години децата ви ще ви се смеят, като им кажете, че микровълновата фурна е вредна. По същия начин, по който аз се смея на баба ми, която като разбра, че пера бебешките дрехи в пералнята и пощръкля направо. Как можело! Не знам ли аз колко е вредна тая пералня! Страхотия просто! В кой век живеете, не мога да ви разбера. Нищо им няма на микро вълните. Това не е атомна енергия. Това е просто печка.
 

# 64
  • Мнения: 9 904
аз имам вкъщи газирана минерална подсладена вода. Какво да й говоря/пея, за да стане негазирана трапезна неподсладена вода?

# 65
  • Мнения: 4 447
Ох, много забавно  Joy
...

А колкото за микровълновата фурна, ще ви кажа само едно. След 20 години децата ви ще ви се смеят, като им кажете, че микровълновата фурна е вредна. По същия начин, по който аз се смея на баба ми, която като разбра, че пера бебешките дрехи в пералнята и пощръкля направо. Как можело! Не знам ли аз колко е вредна тая пералня! Страхотия просто! В кой век живеете, не мога да ви разбера. Нищо им няма на микро вълните. Това не е атомна енергия. Това е просто печка.
 

мисля,че трябва да те питаме на лични за бъдещето, явно имаш дарба Joy

 Hug

# 66
  • Мнения: 4 447
Моля ви, кажете ми как се казва този филм? И откъде мога да го сваля.

И аз това питах,КЪДЕ???Ама отговор няма до момента. Crossing Arms

и аз чакам. Praynig

# 67
  • Мнения: 4 447
аз имам вкъщи газирана минерална подсладена вода. Какво да й говоря/пея, за да стане негазирана трапезна неподсладена вода?

сложи й сол.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 750
Ето, Tatalina, специално за теб, цитат от статията или е може би добавка на авторката, но то провокира страхове:
Цитат
А какво да кажем за месото, което носи закодиран в себе си ужаса и страха на умиращото животното. Ами канализационните тръби, опасали като мрежа многоетажните блокове... Замислял ли се е някой какви вибрации разнася водата в тях? Нима можем да наречем такава среда хармонична?

Лиляна, благодаря за извадката и подчертаването с дебели букви, но все още нямам нужда нито от очила, нито от подчертаване. Виждам добре, прочела съм цялата статия. И щом не съм се "фобирала" от нещо в нея, значи на мен не ми е подействала по начин, по който е подействала на теб.

Всеки има право да си "взима" от информацията каквото на него му харесва или му е нужно, за да се чувства добре. Аз се чувствам добре, когато успявам да мисля положително. Такива статии ми помагат именно за това. Фобии или страхове може да предизвика у някого само при липса на достатъчна информираност. Стремя се да мисля, когато чета нещо. Не го приемам за единствено възможна истина и това ми помага да не изпадам в крайности.

# 69
  • Мнения: 3 161
Нямам време да чета всичко, но да - и аз попаднах на тази книга и този филм и вярвам в свойствата на водата. Затова вече пия сутрин чаша вода, която съм заредила с положителна енергия - благодарност към Бог за новия ден. А, и още нещо - почнах да благодаря и докато кърмя - за да се зарежда и кърмата ми позитивно.  Grinning

Да добавя - ако още не сте го казали - не е само източна тази идея. Молитвата преди хранене при християните е нещо подобно - един вид освещаваш това, което ще влезе в тялото ти. А ясно е, че ние сме това, което консумираме.

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 08:08 от Емем

# 70
  • Мнения: 1 212
Интересно материлаче Grinning
Не съм гласувала, обаче. Струва ми се абсурдно , изобщо да се замислям , дали да преварям водата на 4 месечиния ми син!!!
Жива или мъртва, предпочитам я без микроби, бацили и др. подобни..... Peace

Цитат
Какво да кажа. Еми сигурно ще има положителен ефект, но просто физически ми е невъзможно да събера 500 инструктори японци, които да пращат положителни мисли на адаптираното мляко.

 Joy hahaha Joy hahaha
P.S. Aко случайно успееш, прати един и насам Grinning

# 71
  • Мнения: 4 447
Нямам време да чета всичко, но да - и аз попаднах на тази книга и този филм и вярвам в свойствата на водата. Затова вече пия сутрин чаша вода, която съм заредила с положителна енергия - благодарност към Бог за новия ден. А, и още нещо - почнах да благодаря и докато кърмя - за да се зарежда и кърмата ми позитивно.  Grinning

Да добавя - ако още не сте го казали - не е само източна тази идея. Молитвата преди хранене при християните е нещо подобно - един вид освещаваш това, което ще влезе в тялото ти. А ясно е, че ние сме това, което консумираме.

БРАВО!!  bouquet

# 72
  • Мнения: 508

Масару Емото е роден в Йокохама през юли 1943 година. Завършил е хуманитарни науки в Йокохамския университет със специализация „Международни отношения". През 1986 година създава IHM Corporation в Токио. През октомври 1992 година получава сертификат за доктор по алтернативна медицина от Свободния международен университет. Впоследствие, в Съединените щати, се запознава с идеята за микроскупчването на молекулите във вода и технологията за магнитнорезонансния анализ. Така започват изследванията му за разкриване тайните на водата. Д-р Емото прави обширни изследвания върху водата на планетата не толкова като учен-изследовател, колкото като философ и мислител. Накрая разбира, че водата разкрива истинската си природа под формата на замръзнал кристал. Той продължава своите изследвания и е автор на редица книги. Най-популярна става книгата „Посланията на водата", издадено в много страни по света

Дали след прочетеното всеощемислиш,че никой не го е подкрепил?  Peace

Е, прочетох го , и? newsm78 Кой го е подкрепил? Какво мисля аз не е важно, важни са фактите.
За протокола, завършила съм философия и през следването си съм се сблъсквала с много безумни ТЕОРИИ.  Добре, че взех да поуча малко икономика, че да се приземя малко bowuu
Теории колкото щеш и всяка си има някакви последователи. Но нека все пак отдадем дължимото на науката. Аз пак не разбрах, кой НАУЧНО го е подкрепил, освен философски ние във форума newsm78

# 73
  • Мнения: 4 447

Масару Емото е роден в Йокохама през юли 1943 година. Завършил е хуманитарни науки в Йокохамския университет със специализация „Международни отношения". През 1986 година създава IHM Corporation в Токио. През октомври 1992 година получава сертификат за доктор по алтернативна медицина от Свободния международен университет. Впоследствие, в Съединените щати, се запознава с идеята за микроскупчването на молекулите във вода и технологията за магнитнорезонансния анализ. Така започват изследванията му за разкриване тайните на водата. Д-р Емото прави обширни изследвания върху водата на планетата не толкова като учен-изследовател, колкото като философ и мислител. Накрая разбира, че водата разкрива истинската си природа под формата на замръзнал кристал. Той продължава своите изследвания и е автор на редица книги. Най-популярна става книгата „Посланията на водата", издадено в много страни по света

Дали след прочетеното всеощемислиш,че никой не го е подкрепил?  Peace

Е, прочетох го , и? newsm78 Кой го е подкрепил? Какво мисля аз не е важно, важни са фактите.
За протокола, завършила съм философия и през следването си съм се сблъсквала с много безумни ТЕОРИИ.  Добре, че взех да поуча малко икономика, че да се приземя малко bowuu
Теории колкото щеш и всяка си има някакви последователи. Но нека все пак отдадем дължимото на науката. Аз пак не разбрах, кой НАУЧНО го е подкрепил, освен философски ние във форума newsm78

Язък за философията дето си учила. И аз съм учила философия, за естетика няма да споменавам, предполагам,че знаеш закакво иде реч. Може би ние хората на изкуството сме маааалко по-широко скроени. Няма смисъл отспора,който се подхвана. Ако искаш вярвай,но не налагаймнението си. Аз не налагам моето:)

# 74
  • Мнения: 8 769
Моля ви, кажете ми как се казва този филм? И откъде мога да го сваля.

И аз това питах,КЪДЕ???Ама отговор няма до момента. Crossing Arms

и аз чакам. Praynig
За съжаление у дома нямам нет (повредна е връзката, уж до неделя щели да я оправят), но имам филмчето. Питах съпруга ми откъде го тегли-няма спомен от точния сайт (мисля, че беше руски обаче, защото филмчето е на руски). Ще проверим пак, когато имаме нет, и ще ви пиша. ако иска някой спешно-да ми пише на лс.

Общи условия

Активация на акаунт