Суперхраните на Аквасорс - 6

  • 32 403
  • 442
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 098
Тук е добре да се споделя опит и да се пита за всичко, което ни вълнува и би могло да ни е полезно свързано със Суперхраните на фирма Аквасорс

Старата тема е на линк https://www.bg-mamma.com/?topic=974763.msg44276424#new

Последна редакция: вт, 22 фев 2022, 00:00 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте, от няколко месеца използваме Коластрата на Аквасорс за детето. За момента действа добре и тя се повлиява доста. Бих искала да разбера какво се препоръчва при кашлица, например? Има ли нещо допълнително, което да дам?

Последна редакция: пн, 21 фев 2022, 19:52 от I.R.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте, от няколко месец използваме Коластрата на Аквасорс за детето. За момента действа добре и тя се повлиява доста. Бих искала да разбера какво се препоръчва при кашлица, например? Има ли нещо допълнително, което да дам?

Няма точно за кашлица. Все пак това не са лекарства, а Супер храни. Това означава, че се разчита на самия организъм да се справи. Ти го храниш качествено, а той се справя сам с проблема.

Не знам как кашля човека и на колко години е, но има доста билки, които могат да се дават като чай. И всяка е за конкретна кашлица. Иначе има Стодал - хомеопатично лекарство за кашлица на фирма Боарон и го има във всяка аптека. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз не съм споменала, че търся лекарства на Аквасорс Simple Smile Благодаря все пак за препоръките!

# 4
  • Мнения: 770
Аз не съм споменала, че търся лекарства на Аквасорс Simple Smile Благодаря все пак за препоръките!
Тъй като дихателните проблеми имат пряка връзка с дебелото черво, препоръчвам Бифидус. Комбинирайте задължително с омеги и суперантиоксидант. Изпробвано върху моите деца 😉

# 5
  • Мнения: 1 675
У успешно се справяме по следния начин:
Забърквам мед, Куркума, Коластра и Омеги в произволни количества и през целия ден се взимат по 1 ч.л. Оставям да се топи в устата.
Облекчава раздразнено гърлото.
Облекчава кашлица.
Това е смес от натурални източници, която действа противовъзпалително и антибактериално.

Запазила съм си и това, но не съм го пробвала.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 726
Благодаря за съветите Simple Smile

# 7
  • Мнения: 47
Здравейте, моя бебчо е на 8м и има Атопипен дерматит,с който се борим. Има лишеи, които не изчезват от 2 месеца. Препоръчаха ми ЕМК, може ли да ми кажете дали това е най-подходящото средство за борба с кожните проблеми на детето? Последствие мисля да включа и пробиотика, в момента пие Омнибиотик панда.

# 8
  • Мнения: 1 675
Здравейте, моя бебчо е на 8м и има Атопипен дерматит,с който се борим. Има лишеи, които не изчезват от 2 месеца. Препоръчаха ми ЕМК, може ли да ми кажете дали това е най-подходящото средство за борба с кожните проблеми на детето? Последствие мисля да включа и пробиотика, в момента пие Омнибиотик панда.

Комплексният прием на пробиотици, храносмилателни ензими, коластра, ЕМК и афа ще помогне организмът по-бързо да изчисти вредностите и да самовъзстанови здравето на кожата. Иначе казано - Програма Лесно начало + коластра и омеги. Въвеждайте със захранване продуктите, докато не стигнете съответната доза за възрастта на детенцето.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте, моя бебчо е на 8м и има Атопипен дерматит,с който се борим. Има лишеи, които не изчезват от 2 месеца. Препоръчаха ми ЕМК, може ли да ми кажете дали това е най-подходящото средство за борба с кожните проблеми на детето? Последствие мисля да включа и пробиотика, в момента пие Омнибиотик панда.

Да , може. При мен имаше няколко майки, които решиха така проблема си. Дали е най-подходящото не смея да твърдя, но е добро и помага.

# 10
  • Мнения: 5
Здравейте, бебчето ми е на 4 навършени месеца. Има доста проблемно коремче и все още това продължава. Бяхме болни и за съжаление му се доразбута корема с антибиотик, от тогава вкъщи е страшно. Препоръчаха ми Бифидус на Аквасорс. Казаха ми да го въведа постепенно, но все не съм сигурна малко ли му давам много ли му давам, нямам някаква точна дозировка. Интересува ме и дали е задължително да се комбинира с Омегите, тъй като мислех тях да въведа като започнем захранването през 6тия месец. Благодаря предварително!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте, бебчето ми е на 4 навършени месеца. Има доста проблемно коремче и все още това продължава. Бяхме болни и за съжаление му се доразбута корема с антибиотик, от тогава вкъщи е страшно. Препоръчаха ми Бифидус на Аквасорс. Казаха ми да го въведа постепенно, но все не съм сигурна малко ли му давам много ли му давам, нямам някаква точна дозировка. Интересува ме и дали е задължително да се комбинира с Омегите, тъй като мислех тях да въведа като започнем захранването през 6тия месец. Благодаря предварително!

Не е задължително да комбинираш. Но по принцип може да му даваш вече като начало по 2-3 капки дневно и постепенно да ги увеличиш до 5.

# 12
  • Мнения: 14
Здравейте,искам да се регистрирам,демек да стана дистрибутор,за да взимам за децата си коластра и зелена енергия (не искам да продавам),но така и не разбрах как 🤔
Сайтове-много,а аз тотално" се загубих в превода".
Също да попитам как и по колко точно давате на дечица ,които постоянно боледуват омега 3 и зелена енергия?
Ще съм благодарна за насоки,съвети и т.н. Simple Smile 🍀

# 13
  • Мнения: 711
Здравейте,искам да се регистрирам,демек да стана дистрибутор,за да взимам за децата си коластра и зелена енергия (не искам да продавам),но така и не разбрах как 🤔
Сайтове-много,а аз тотално" се загубих в превода".
Също да попитам как и по колко точно давате на дечица ,които постоянно боледуват омега 3 и зелена енергия?
Ще съм благодарна за насоки,съвети и т.н. Simple Smile 🍀

Поне 20човека ще ти пишат ЛС след този пост 😂

Аз също ползвам регистрацията само за лични нужди. Продуктите действат чудесно на децата, успех 🍀

# 14
  • Мнения: 14
Мога ли да си направя регистрация чрез някой компетентен дистрибутор от вас? Simple Smile

Последна редакция: вт, 05 апр 2022, 16:07 от Bojidara_

Общи условия

Активация на акаунт