ЗА! ВОДАТА

  • 3 785
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

...Но гледах Myth Busters, които правиха опити с цветя (или грах ли беше...) и не постигнаха някакви впечатляващи резултати, видимо поне. Душевно не знам как беше грахът (или цветята).

Грах беше. Ама единия го изтормозиха. И на мен да ми викат през 2 часа, и аз ще изсъхна.

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 13:49 от ДЕ ВАня

# 46
  • Мнения: 8 769
Но гледах Myth Busters, които правиха опити с цветя (или грах ли беше...) и не постигнаха някакви впечатляващи резултати, видимо поне. Душевно не знам как беше грахът (или цветята).
И аз го гледах. Голям купон беше. Спомням си, че имаше някакъв парадокс-тези с метълската музика май устояха на гаврата.  Mr. Green Joy  superuu

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Най-мизерен беше онзи, на който му крещяха. А този с метъла и шушулки завърза, така е.

# 48
  • Мнения: 4 915
Най-мизерен беше онзи, на който му крещяха. А този с метъла и шушулки завърза, така е.

Мда, и у нас покрай метъл музиката, завързахме отново шушулка - на 3 месеца е вече.  Rolling Eyes   Mr. Green

А относно статията - може и да има нещо вярно, но аз не съм още готова да говоря на водата.  Wink

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 14:15 от Free Soul

# 49
  • София
  • Мнения: 1 750
Момичета, не мога да разбера защо трябва да се опорочава нещо положително и интересно? Нямате ли си "Клюкарник" да си чешете езиците и да се правите на интересни?
 
Статията е интересна. Общо взето в духа на източната мисъл, нищо ново за мен. Идеята не беше толкова за думите и на какъв език са написани, а по-скоро за мислите, които влагаме. Дали са положителни или отрицателни. Това важи не само за водата, а за всичко. То е начин на мислене.

За микровълновата и въобще за затопляне на водата не прочетох никъде. Явно авторката на темата е искала да свърже нещата, но не обясни точно и не беше правилно разбрана.

# 50
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Защото...ако може да префразирам малко "Пътят към фобиите е настлан с интересни статии".

# 51
  • София
  • Мнения: 1 750
Всеки сам избира по кой път да тръгне и с какво да е настлан той. Информацията е много, акъл има всеки, да преценява и отсява.
Не видях къде точно в тази статия се всява фобия. Или фобията от фобии ви е изострила до там чувствителността, че да виждате заплаха навсякъде. Малко е прекалено.  Peace

# 52
  • Мнения: 4 915
Всеки сам избира по кой път да тръгне и с какво да е настлан той. Информацията е много, акъл има всеки, да преценява и отсява.
Не видях къде точно в тази статия се всява фобия. Или фобията от фобии ви е изострила до там чувствителността, че да виждате заплаха навсякъде. Малко е прекалено.  Peace

Права си за информацията. Лично аз съм й фен голям, ако мога така да се изразя. Но пък си е нормално всеки човек да я възприема и тълкува по различен начин - спрямо собственото си светоусещане. За един статията е сериозен научен аргумент, за друг - интересна новина, за трети - нещо забавно и любопитно. Всеки реагира според нагласите си. Не можем всички да приемем информацията като чистата истина и да започнем да живеем според внушенията й - а те наистина са по-скоро насочени конкретно към водата, с леко "намигане" да възпитаваме доброто у себе си по принцип.

А за фобиите, ето къде се прокрадват:

А какво да кажем за месото, което носи закодиран в себе си ужаса и страха на умиращото животното. Ами канализационните тръби, опасали като мрежа многоетажните блокове... Замислял ли се е някой какви вибрации разнася водата в тях? Нима можем да наречем такава среда хармонична?

# 53
  • Мнения: 14 654
А за фобиите, ето къде се прокрадват:[/color]
А какво да кажем за месото, което носи закодиран в себе си ужаса и страха на умиращото животното.



Аз пък точно това считам за логично.
Статията ми беше интересна, благодаря, повече не бих пуснала метъл до чашата си (очаквах нещо такова)

# 54
  • Мнения: 4 915
Личните тълкувания и логиката могат както да се припокриват, така и да се разминават в различни ситуации, случаи и примери.
Темата ще се измести към принципите на вегетариантството.
Може и покрай фен-шуй да кривне, тогава вече стават епични нещата.  Wink

Всеки сам прави избора си. Както писах, не очаквам всички да мислим еднакво. Не очаквайте и вие.
  Wink

# 55
  • Мнения: 5 362
Единственото, в което вярвам, е че е здравословно да пием повечко от тази течност!!! Peace
Всичко друго за мен е ала-бала Crossing Arms
Подкрепям  Peace

# 56
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Филмчето съм гледала - впечатли ме. И не ми пречи ама никак да кажа наум на водата (когато се сетя, де) , че й благодаря, задето утолява жаждата на децата ми Grinning Ако не друго, е чудесно упражнение да виждаме хубавото в дребните неща.
Сериозно говоря.

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не го приемам сериозно това.
Реза е права за пътя към фобиите.

Всеки сам избира по кой път да тръгне и с какво да е настлан той. Информацията е много, акъл има всеки, да преценява и отсява.
Не видях къде точно в тази статия се всява фобия. Или фобията от фобии ви е изострила до там чувствителността, че да виждате заплаха навсякъде. Малко е прекалено.  Peace

Ето, Tatalina, специално за теб, цитат от статията или е може би добавка на авторката, но то провокира страхове:
Цитат
А какво да кажем за месото, което носи закодиран в себе си ужаса и страха на умиращото животното. Ами канализационните тръби, опасали като мрежа многоетажните блокове... Замислял ли се е някой какви вибрации разнася водата в тях? Нима можем да наречем такава среда хармонична?

# 58
  • Мнения: 4 447
Не го приемам сериозно това.
Реза е права за пътя към фобиите.

Всеки сам избира по кой път да тръгне и с какво да е настлан той. Информацията е много, акъл има всеки, да преценява и отсява.
Не видях къде точно в тази статия се всява фобия. Или фобията от фобии ви е изострила до там чувствителността, че да виждате заплаха навсякъде. Малко е прекалено.  Peace

Ето, Tatalina, специално за теб, цитат от статията или е може би добавка на авторката, но то провокира страхове:
Цитат
А какво да кажем за месото, което носи закодиран в себе си ужаса и страха на умиращото животното. Ами канализационните тръби, опасали като мрежа многоетажните блокове... Замислял ли се е някой какви вибрации разнася водата в тях? Нима можем да наречем такава среда хармонична?

Последното не е мое, но съм съгласна. Мисля,че фобии имат и си създават хората със лабилна психика. Никой не искам да обидя, но широкоскроените хора приемат по-добре заобикалящия ги свят.   bouquet

# 59
  • Мнения: 508
Много ми е странна тази статия. Днес, човек ако се порови може да открие какви ли не статии и
" научни открития", че да спре да яде, пие, спи, диша. Направо да ляга и умира.
Някой подкрепил ли е теорията на японския учен?
Честно казано, като се замисля, какъв въздух дишам, какви боклуци ям и пия, че и Чернобил ме друса, грам не ме е страх от куфееща, хевиметъл вода, колкото и сърдита да е тя.
Мисля засега да говоря само на чашката с " огнена вода"....... в подобаващо количество.
Дано да стане по добра и сутрин да не ме боли глава.  #Crazy  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт