ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 4!

  • 98 846
  • 2 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 891
За Киара, Васка, Теа и Габриела нямам информация каква зодия са.
Ако някой знае да каже, за да допълня.

# 31
  • Мнения: 1 695
Леле, вече седмични ли ги правим темите
За първи път да харесам фаворитката, Мага, въпреки дъвчещите бърни, за нея и гласувах

# 32
  • Мнения: 531
За Киара, Васка, Теа и Габриела нямам информация каква зодия са.
Ако някой знае да каже, за да допълня.
Теа пише, че е скорпион. За Надя тяма зодия, а мисля, че за Габриела пишеха рак.

# 33
  • Мнения: 46
За Киара, Васка, Теа и Габриела нямам информация каква зодия са.
Ако някой знае да каже, за да допълня.

Киара - Близнаци
Васка - Телец
Теа - Скорпион/Стрелец (зависи в колко часа е родена)
Габриела - Рак

# 34
  • София
  • Мнения: 12 655
Между другото, само на мен ли Алек ми напомня много повече на везни, отколкото на водолей 🤔 главно по начина, по който общува с момичетата...
Тъкмо прочетох малко в края на миналата тема и си мисля, че Виктор няма как и сам да не е усетил какво в общи линии се е случило, когато завари Александра мокра на дивана. Ако наистина не е, ми се струва доста недосетлив...

Изгодно му беше да не е досетлив.

# 35
  • Мнения: 891
От профила на Памела видях, че има снимка от 22.07, на която честити РД на Габриела. Да я броим ли за Рак на границата с Лъв?

Едит: видях мнението на NVN, допълвам зодиите към снимките. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 46
Надя е Рак.

# 37
  • Мнения: 31 197
На нито една участничка не симпатизирам. Всичките са много зле.

# 38
  • София
  • Мнения: 541
Благодаря за темата! 🌹

Гласувах за Надежда, само тя ми е симпатична.

За Васка исках да кажа, че на мен ми е типаж Ния-Косара от сезон 1 - попаднала с връзки в шоЛото, не я интересува Алек и за това не е я дават.

# 39
  • Мнения: 1 468
Много благодаря за новата тема! Гласувах за никоя,защото никоя не ми е по- по- най.

# 40
  • Мнения: 79
Благодаря за темата! Гласувах за Надежда, Катето и Йоана. От трите мисля, че Надежда му е фаворитка. Да питам - в последния Надкаст с  Мери, водещите споменаха, че бившия мъж на Маги е някакъв много известен в шоу-бизнес средите. Нещо съм изпуснала ли? Кой е този?

# 41
  • Мнения: 891
Да, Надя е Рак, тъкмо й разгледах подробно Инстраграма и пак да кажа, че е много цветен и красив.
Попътувала си е. Simple Smile
Значи миналата седмица сме гледали битката на раците в лицата на Габриела и Надя.

# 42
  • Мнения: 56
Не мисля, че която и да било от момите е подходяща за ергенът. Всички са невъзпитани и груби, а малкото които са възпитани просто не са за това предаване.

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 13:25 от Коте_моте

# 43
  • Мнения: 2 524
Значи миналата седмица сме гледали битката на раците в лицата на Габриела и Надя.

Ето защо беше толкова неприятно. Joy Раците сме най-ужасните хора, с които можеш да водиш спор.

Благодаря за новата тема! Hug Все още не съм гласувала, не знам кого да посоча. Joy

# 44
  • Мнения: 251
Благодаря за новата тема, малко да кажа нещо от предишната тема и за махането на подкаста с Александра- моето мнение е че са го махнали,защото обясняваше как са ги наливали с алкохол в техния сезон, каза,че са нямали храна, но са им донесли 4 бутилки с джин.
Явно нещо са се ядосали от бТв според мен .

Общи условия

Активация на акаунт