ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 4!

  • 98 842
  • 2 189
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 081
Дали днес ще започнат направо с нераздадените рози?

Утре е предаването.....дано така започнат, че ако пак три часа гледаме лиготии и накрая да се даде церемонията ще е ужасно. Миналата година някои серии даваха церемонията по средата на предаването и не заспивах на нея.Laughing

# 46
  • софия
  • Мнения: 3 382
Чакалчето чете тук, да вземе да каже защо го скриха, да не ни оставя да гадаем.
 Не чух нещо, кой знае какво, може и самата Сашка да е предявила някакви претенции. При нея вечно има драми и обвинения, че не са я представили в правилната светлина.

# 47
  • Мнения: 658
Балгодаря за темата.

Гласувах за Силви, Милена и Мария.
Ако имах още опции, макар и с особено мнение, бих добавила Йоана и може би Надежда.

# 48
  • София
  • Мнения: 20 083
Тъкмо прочетох малко в края на миналата тема и си мисля, че Виктор няма как и сам да не е усетил какво в общи линии се е случило, когато завари Александра мокра на дивана. Ако наистина не е, ми се струва доста недосетлив...
Изгодно му беше да не е досетлив.
Абсолютно си беше така! Просто не го интересуваше. Защото ако я харесваше искрено, щеше да му пука и да се опита да разбере какво точно е станало. Той чу крясъците на Виктория, докато беше на пейкинг с някоя от останалите моми, после видя мократа Александра, но само попита какво се е случило и не задълба изобщо, когато тя отказа да обясни. Според мен тя и затова му върна розата. Аз на нейно място също щях, впрочем.

Благодаря за новата тема!
Гласувах за Надежда, Милена и Екатерина. Въпреки че на Милена изобщо не й е там мястото. Дано успее да излезе без допълнителни травми от предаването!

# 49
  • София
  • Мнения: 3 778
Хоп и аз тук. Надявам се утре да изгони две, но едва ли. Все пак имат епизоди да пълнят. Не знам за другите сезони, но за този все по-често чета коя ще е победителката. Или са пуснали инфото за заблуда на аудиторията или има голям теч на информация

# 50
  • Мнения: 515
А кога се предполага като месец/дата, че са свършили снимките?
Някой в началото каза от септември до декември, ако не ме лъже паметта?

# 51
  • Мнения: 263
А кога се предполага като месец/дата, че са свършили снимките?
Някой в началото каза от септември до декември, ако не ме лъже паметта?
От септември до някъде 10-15 ноември.

# 52
  • Мнения: 891
А кога се предполага като месец/дата, че са свършили снимките?
Някой в началото каза от септември до декември, ако не ме лъже паметта?

Според спойлерите снимките са от септември до 5-10 Ноември.

# 53
  • Мнения: 39
и аз гласувах за Екатерина, за сега само тя ми симпатизира

# 54
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Нямам фаворитка. За сметка на това, ще ми е трудно да реша, коя ми е най-неприятна,там  конкуренцията е жестока. Гласувах за Надежда, но просто щото не ме дразни, колкото останалите.
Милена въобще не смятам,че е за там и я пропускам  умишлено.

# 55
  • Мнения: 350
А кога се предполага като месец/дата, че са свършили снимките?
Някой в началото каза от септември до декември, ако не ме лъже паметта?

Според спойлерите снимките са от септември до 5-10 Ноември.
Допълвам - в спойлерната пишеше, че на 7-ми септември Наум казва, че снимките почват, а на 8-ми ноември имат снимка на летището.
Т.е. вероятно от 7-ми септември до 7-ми ноември.

# 56
  • Мнения: 515
Благодаря, момичета. Замислих се, че по време на снимките, явно никоя не е имала право на присъствие в социалните мрежи, така че няма как по постовете да се види коя колко се е задържала.

# 57
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 328
Гласувах за малката Надя,Йоана и Памелчето -симпатични са ми ,харесвам ги и давам път на младостта Lollipop

# 58
  • Мнения: 3 623
Благодаря, момичета. Замислих се, че по време на снимките, явно никоя не е имала право на присъствие в социалните мрежи, така че няма как по постовете да се види коя колко се е задържала.

Имали са присъствие и някой беше писал кога са им били първите постове. В последствие тези постове бяха изтрити. Някой предположи, че продукцията ги е накарала.

# 59
  • Мнения: 515
Интересно, това съм го пропуснала. Архивирали са постовете и след края ще ги върнат вероятно.
 За къде без лайкове Laughing

Общи условия

Активация на акаунт