ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 4!

  • 98 848
  • 2 189
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 531
Благодаря за старанието да се направи хубава тема. Моят избор е Екатерина. Подхожда на ергенчето, но едва ли ще е готова за 6 деца 😎

# 16
  • Мнения: 1 863
Гласувах за Надежда и за Милена, защото са свеж въздух на фона на останалите “претендентки”, които са обременени от комплекси и мания за величие.

Това Екатерина ли е? Flushed Без очната линия е посредствена откъм външност. Ще я призная, ако се покаже в някой от епизодите без нея.
Скрит текст:

# 17
  • Мнения: 921
За мен Мария е жената с най-адекватно и мъдро поведение сред тазгодишните кандидатки. Милена е много ценна и изпъкваща като личност и истински ми е жал за това, с което трябва да се бори.

# 18
  • Мнения: 263
Гласувах за Надежда и за Милена, защото са свеж въздух на фона на останалите “претендентки”, които са обременени от комплекси и мания за величие.

Това Екатерина ли е? Flushed Без очната линия е посредствена откъм външност. Ще я призная, ако се покаже в някой от епизодите без нея.
Скрит текст:
Според мен изглежда нормално, просто кадрите са лоши.

# 19
  • Мнения: 9 057
Благодаря за темата!
Симпатизирам на Милена, Надежда и Силви. И Екатерина ми е много симпатична, но много хлъзгава не мога да я разбера към кои се числи. Любимки нямам в тоз ялов сезон. 😁

# 20
  • София
  • Мнения: 11 575
Екатерина я имаше на кадри без грим и във видеата на Наум от подготовката за влизането. Много ѝ личат азиатските черти, а ние не сме свикнали. С очната линия е много красива и ѝ отива. Знае как да се гримира.

# 21
  • Мнения: 515
Екатерина има ли някакъв азиатски прозиход?

# 22
  • София
  • Мнения: 11 575
Екатерина има ли някакъв азиатски прозиход?
Да, майка ѝ е с монголски произход.

# 23
  • Мнения: 5 482
Екатерина може и да е близка с Валерия, но не я подкрепи и не се смя на бърсането с парцала, дори намекна, че е било прекалено. Не ми е хлъзгава на този етап, просто не е конфликтна и не заема страна в спорове, които не са нейни. Не е нужно да си част от сформирани групи, разбираш се с хората и толкова.

# 24
  • Мнения: 42
Между другото, само на мен ли Алек ми напомня много повече на везни, отколкото на водолей 🤔 главно по начина, по който общува с момичетата...
Тъкмо прочетох малко в края на миналата тема и си мисля, че Виктор няма как и сам да не е усетил какво в общи линии се е случило, когато завари Александра мокра на дивана. Ако наистина не е, ми се струва доста недосетлив...

# 25
  • Мнения: 6 939
Дали днес ще започнат направо с нераздадените рози?

# 26
  • Мнения: 3 623
Тази (горджъса) ми е най-нелепата от всички там, дори на фона на Габриела, дето един Господ знае за какво е влязла, психоложката с инвитрото и пияндурката! Толкова противна на вид и проста на акъл жена.
https://www.instagram.com/reel/C32HDwjNmrl/?utm_source=ig_web_co … =MzRlODBiNWFlZA==

Сори, но това е мозъчно пръц-пръц.
Не искам да знам какъв сценарий може да е написала.

# 27
  • Мнения: 12 992
Нито една не я виждам в дългосрочен план с Алеко.
Благодаря за темата!
На фона на другите Надя започва да става положителен за мен образ.
Милена в мило момиче, но опрделено не е за този формат.

# 28
  • Мнения: 106
аз, признавам си, гледам Ергенинът посредством подкастите в ютюб. Никоя от жените не ми е любимка, даже повечето са ми антипатични. Не вярвам и  че за 2-3 месеца с непознат човек ще се влюбиш така, че да се ожениш и да искаш 6-7 деца с него. Не вярвам, че и успял бизнесмен (за какъвто го представиха), ще си губи времето и ще рискува "името си" в реалити формат. От всички до тук, само Милена ми изглежда като човек, който не е влезнал да си вдига славата/последователите и й се чудя как е издържала.

# 29
  • Мнения: 531
Разгледах зодиите на неизгонените участнички - 4 скорпиона, 3 стрелци, 3 деви, 2 лъвици. Останалите или липсват, или са единични. Явно скорпионите са най-предпочитани от Алек. Може ли някой компетентен за съвместимост между скорпион и водолей да даде характеристики и направи съпоставка.

Общи условия

Активация на акаунт