ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 4!

  • 98 844
  • 2 189
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 515
Не разбирам как може да ви е жал за Памела. Доста злобна се оказа, прикрита под малоумно хихикане с бебешки говор като ментално недоразвита (правеща се на ментално недоразвите, не че е). Спомням си как зад кадър коментираше злобно Виктория и другите момичета. Типична нагла простакеса, турнала гърди и джуки и взела се за повече от другите. Хич не й се връзвам на миловидния образ, който си наложи в предаването. Достатъчно е човек да се заслуша в приказките й.

Не е нужно да ме разбираш. Аз изказвам своето мнение, ти твоето. Ок е да са различни.

# 2 176
  • Мнения: 7
Не знам дали е споделяно и коментирано преди, но попаднах на статия, в която се говори че и Васка е влезнала обвързана. Явно този сезон половината от момичетата влизат с приятели навън, с цел да намерят известност.

https://hotarena.net/az-jenata/i-ergenkata-vaska-imala-gadzhe

# 2 177
  • Мнения: 5 774
Вече и Пам е в списъка с участнички, които считам за нередно да коментирам. В него са: Милена, Силви, Пам. Засега.
хахаха защо Силви е в този списък?

# 2 178
  • Мнения: 5 238
Силви няма много връзка с реалността ми се струва. Може и да се лъжа. Засега няма да я коментирам.

# 2 179
  • България
  • Мнения: 1 205
Гарбиела е ясна, но това Памче ми е жално в момента, защото заради амбициите на кака си да рекламира тоя прословут салон с 5 процедурки на кръст, сега това момиче с лабилна психика най-вероятно страда, а недай си Боже да се е влошило заболяването заради целия този натиск и стрес.
Че си има дефицити, има си. Че едва се изразява - факт. Но е добродушка. Мълча си като кравичка.
...
И да добавя - ами къде е Памела в салона? Тя не е ли бизнес партньор?
Ще отговаря като сестра й: Пам за мен не съществува, не е фактор и няма да я коментирам. Пам е невменяема, но това не е обида! Пам е като сервитьорка, тя "обслужва" клиентите си.

# 2 180
  • Мнения: 331
Нещо не ми е жал за Пампчето/голям смях пиша Пампчето и редактора ми го поправя на Памперси/, седи в зоната си на комфорт, т.е. не поема отговорност за каквото и да било. Например : ако всичко върви по мед и масло си държим фронта на лекотата, простота и хихикането, и някой друг екскремент за цвят... , но дойде ли време да поемеш последствията се покриваме в миша дупка и друг да поема атаката срещу пехотинската войска/Габриела за справка комедито май/, така не сме виновни, само си злорадстваме тайно...хипотетично де.

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 16:46 от akksy

# 2 181
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 328
В промото ми изглеждаше сякаш Виктория си тръгва. В последните секунди я даваха как се отдалечава в някаква дълга черна рокля е сякаш плачеше.

Това ще е доста интересно,но не ми се вярва,видя се,че Теа рони крокодилски сълзи ,та е възможно и да е тя ,всъщност имаме ли промо за 27.03?

# 2 182
  • Мнения: 5 482
Не мисля, че ще ни покажат в промото коя си тръгва. На Доби (галено от добичето) ѝ е време да си ходи. Няма заигравка с ергена, само трепе момичетата там.

# 2 183
  • Мнения: 658
Скрит текст:
Още няколко противоречия по памет:

- Не харесах Виктория от първата вечер, защото беше много шумна
- Християна не ми хареса първата вечер, но аз не си съставям мнение от първа среща

- 10 пая в лицето са нищо, това е игра, как може така да драматизира
- 1 пай в моето лице беше много по-гадно заради агресията на Йоана

- Надя е злобна, защото макар че харесваше Валерия, ѝ заби пай в лицето, след като Валерия първа заби на нея
- песничката и други ситуации са само, защото другата страна първа обидила

- Парцалът беше чист и това беше една шега, Надя драматизира, аз щях да го отиграя с хумор
- Цялото ми тяло реагира инстинктивно на пая и за малко се спрях да не ударя Йоана

- Надя в началото искаше да е с нас и ми говореше колко съм силна и с дар слово, после забелязах, че си говори и с Виктория и накарах момичетата да я наблюдават колко е злобна
- Мария си говори и с нас, и с Виктория и е свястна

- Пам е много естествена, устни вече си правят всички, това не са корекции

- Всички ни харесват, получавам много съобщения, в които ми се възхищават
- Достатъчно е да погледнете какво се излива по неин адрес в коментарите към видеото на надкаста

-не влязла в шоуто да си рекламира бизнеса, защото имала парите от преди това и много познати в София и популярността от Ергена нямало с какво да ѝ помогне
- рекламира салона в Надкаст, където нямаше да попадне, ако не беше Ергенът

Туджаров и Неделчо я нарекоха  "естествен лидер", "натурален стратег" "имаш хубави качества, как гордо си призна, докато четворката злобно потриваше ръчички", смяха се колко забавна била песничката за жълтите зъби и приключиха и двамата интервюто със "Супер си, Габи!"

Нямам думи!

# 2 184
  • Мнения: 56
Не мисля, че ще ни покажат в промото коя си тръгва. На Доби (галено от добичето) ѝ е време да си ходи. Няма заигравка с ергена, само трепе момичетата там.
Струва ми се че ще изхвърчи Виктория. Прекалено много скандали предизвиква, а никой не обича скандалджийки, особено ако не са и симпатични.

# 2 185
  • Мнения: 374
Иска ми се в сряда да се простим с Барбата. Грубиянщината й, в комбинация със странните чупки на джуките, направо ме потрисат.
П.С. Някой беше измислил страхотен прякор, Конан Барбарина. Лепна й се много точно Simple Smile

# 2 186
  • Мнения: 891
Здравейте!

Заповядайте в новата тема:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1641680.msg47800621#msg47800621

# 2 187
  • Мнения: 2 163
Едва ви изчетох, много интересни коментари от вчера и днес, доста истини.
Но аз да кажа друго...
Гарбиела е ясна, но това Памче ми е жално в момента, защото заради амбициите на кака си да рекламира тоя прословут салон с 5 процедурки на кръст, сега това момиче с лабилна психика най-вероятно страда, а недай си Боже да се е влошило заболяването заради целия този натиск и стрес.
Че си има дефицити, има си. Че едва се изразява - факт. Но е добродушка. Мълча си като кравичка.
Габон прави всичко, но НЕ и да помага по какъвто и да е начин.
И да добавя - ами къде е Памела в салона? Тя не е ли бизнес партньор? Писала се е фаундър в инстаграм.
Нейната буква защо я няма в името?
Памчето е каката.

# 2 188
  • България
  • Мнения: 1 205
НадкасТ за по-голяма обективност са поканили гостенка, водеща от БиТиВи - Поли Недкова. Страшен разбор ще се получи с вътрешен човек от телевизията.
Какво толкова пазят репутацията на една държанка и слабоумната й сестра и един посредствен футболист със заведени дела за насилие?!?!

# 2 189
  • Мнения: 331
О, значи и тук ще чакам резюме. 😉

Общи условия

Активация на акаунт