✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 3

  • 32 687
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 864
Франциска Йорданова много красива и харизматична жена е



За мен лично - най-красивата от всички жени в шоуто.

# 31
  • Мнения: 515
Много магнетична и красива Франциска към днешна дата.
Има ли корекции?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 773
Благодаря за поредната тема. Засега Дара ми се струва, че си е фурия, харесва й това, дето прави, а и го взима на сериозно. Професионално, тя е и готова за предизвикателството.
Ако телевизията-майка не добута някое от собствените си протежета (от които пък има действително заслужаващи, хм...), Дара като нищо ще спечели формАта.
Участието на Свилен приемам като договорка "50/50 както си го направиш". Т.е. реклама на групата и концертите срещу пародията на дансинга. От моите познания в бранша, и "Остава", и Свилен са готини хора, едва ли се вживяват като Големите БГ рок звезди. Но на БГ сцената трябва да си и малко нахакан - "цветята от края на 80-те" (или по моему "Второто поколение"), активни днес, са малко и на фона на "звездния поп мейнстрийм" - струящ от БГ Радио - дори са скромни.
Както и да е, ако спечели някой измежду Дара, Натали, Докторката или Папи - ще ми е приятно.

# 33
  • Мнения: 965
Не знам каква  реклама си направи Свилен в шоуто, ама ми е по-антипатичен дори от Емрах, пък за ходене на концерти - забрави. Рок звезда...

# 34
  • Мнения: 11 016
Свилен голямо самочувствие извади. Никога не ми е харесвал неговият глас и не мога да слушам песните на Остава точно заради това цвилене. Въпрос на вкус.  
А като танцьор е пълна скръб. Емрах се справя в пъти по-добре, слаб, пластичен, схватлив... просто явно не тренира достатъчно, мързи го, закъснява... Не дава всичко от себе си.
Участието на Свилен приемам като договорка "50/50 както си го направиш". Т.е. реклама на групата и концертите срещу пародията на дансинга.
Много точно казано!

Само Мила Роберт няма нито един глас в анкетата ,хахаха. Ужасна лигла е тази. По-лошо копие на майка си Grinning

# 35
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 263
Само Мила Роберт няма нито един глас в анкетата ,хахаха. Ужасна лигла е тази. По-лошо копие на майка си Grinning
Анкетата не е много показателна ,след като има гласове за Емрах, Дънди, Филип ... По някакъв начин са ми симпатични и тримата, но хич ги няма в танците Simple Smile

# 36
  • Мнения: 11 016
Филип и Емрах защо да ги няма в танците? Пълните дървета са Свилен, Дънди, Серафим...

А всъщност, анкетата е опорочена, защото е сложена опция само за 1 глас на човек. Ако беше с multiple answer опция, тогава всички щяха да имат гласове, най-много Дара, но и другите щяха да натрупат гласове. Защото един  харесва Дара+Емануела+Неделя, друг харесва Дара+Папи Ханс+Натали, трети харесва Дара+друг ... И тогава се вижда реалната картина. Но като имаш няколко любимци, но си задължен да посочиш само един, тогава се изкривява целия резултат.

# 37
  • Мнения: 3 551
Редактирах анкетата - до три опции.

# 38
  • Мнения: 11 016
Супер Wink Благодаря.
За момента 100 гласували. 1%=1 човек

# 39
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Абе имаше хитове Емануела навремето,  имаше и една песен с онзи Крум. Много хубава беше, поп балада, а тя беше с едни перли в клипа (много подробно го обясних 🤣)
Сигурно и сега си има някакви хитове - еднодневки и феновете си ги знаят 😀

Това, което е направила с косата и веждите си е престъпление!


# 40
  • Мнения: 19 014
Добре, тази песен съм я чувала, но все още не се сещам за хит на Емануела без Крум. Тя, като я чуеш как говори, все едно вечно е настинала и е пред загубване на гласа, много ми е странно как е станала певица.

# 41
  • София
  • Мнения: 11 575
Намирам Дънди за далеч по-малко дърво от други от останалите мъже. Тях ги спасява, че имат визия, стойка, спортували са. Ако имахме право на няколко гласа, щях и за Дънди да сложа.

# 42
  • Мнения: 3 551
В анкетата могат да се посочат три опции.

# 43
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Добре, тази песен съм я чувала, но все още не се сещам за хит на Емануела без Крум. Тя, като я чуеш как говори, все едно вечно е настинала и е пред загубване на гласа, много ми е странно как е станала певица.


Не съм запозната, но тя все пак не беше преди част от пайнер.
Четох  че имала много хитове, има по 24 и 32 мил. гледания. Но дали това е критерий за хит не знам.

Годишни награди на „Фен ТВ“ Година    2008    Емануела    Певица на годината
2008   „Да си плащал“    Хит на годината 2009    
2009 „Късам ти нервите“    Хит на годината
2009   „Нищо не знаеш“    Дует на годината

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 13:40 от АДРИЛЕО

# 44
  • Мнения: 6 493
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

Още снощи метнах един глас на Дънди. Тежък дюстабан, с тези Х-образни крачета си представям какво усилие, вероятно и болки, му костват танците. За мен е старателен и забавен. Личи си, че и хореографиите са добре подбрани. Давам му подкрепата си.

Общи условия

Активация на акаунт