✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 3

  • 32 692
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 773
Оправих си анкетата. Гласувах само за жени. (Благодаря за добавените възможности!)

# 46
  • Мнения: 33
Личи, че Дара е доста по-добра от останалите. Тя е танцувала преди, има си основите, освободена е, не е начинаеща, но пък не можем и да си кривим душата - много й се отдават танците.
Доста ме изненада Натали, супер се справя и тя. Неделя също.
Като цяло повечето двойки са ми симпатични. Доста позитивно предаване, наистина разтоварвам с него.

# 47
  • Мнения: 965
И аз добавих глас за Дънди. Спонтанен, много се старае и положителна енергия струи от него. Забавен ми е за гледане.
То всъщност е по-голямо предизвикателство да научиш някой като него да танцува, отколкото някой с хубава фигура, трениран и школуван човек. Дънди има напредък. А Свилен както беше, така и си остана.

# 48
  • Мнения: 7 197
Аз гласувах за Дара, Папи и Натали.
Ако имаше повече опции, бих добавила Виктор, Дънди (той е с най-голям прогрес, трябва да му се отчете), Щонова.

# 49
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Изненадана съм колко добре е приет Свилен в тази тема. Аз понеже пиша и чета от години Компроматите, там е известен с това, че е изключително надменен. Има се за много велик рокаджия и страшно голяма звезда.

# 50
  • Мнения: 7 243
Не намирам Свилен за надменен, нито за човек с голямо самочувствие. Струва ми се дървен не само в танците си, а и в цялостното си поведение, даже и в чувството си за хумор. Малко нескопосано се държи, леко смотан ми е. В Черешката преди време също беше много непохватен. Поне с такова впечатление съм от участията му по телевизията и от няколко техни участия, на които съм била преди години, в малки клубове с неформална атмосфера. Музиката и гласът му са въпрос на вкус.

# 51
  • Мнения: 15 572
Аз пък Свилен грам не го харесвах до това шоу, а тук ми стана много симпатичен. Подскача с шкембенцето напред по партньорката, винаги усмихнат, позитивен.......  Вярно е, че не му вървят танците, но ми се вижда, че се забавлява и си танцува, колкото може. Определено ми е по-приятен и забавен за гледане от киселяка Емрах. Всеки път се смея на неговите изпълнения Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 924
Ееее писах , писах и ми се затри поста нейде ..Айде пак....Sunglasses
И аз гласувах . Благодаря. Дара ми е фаворит.
С тези трапчинки и това чипо носле ми е симпатична много. Двама баджанаци ги е насъбрала там около нея. Годеникът ѝ е винаги там. На всеки лайф(хич не го харесвам). Папи и той в кюпа. Доста време бяха гаджета. Сериозно го раздават, обаче. Стоици.
Гледах и видеото преди първия им танц с Джими. Вика му "Дойде и твоето време да ме мачкаш...". Той и отвръща "Е,  не да те мачкам, а само да те водя..." Много си отиват, но едва ли има шанс и той да се нареди до баджанаците.... Sad
Между впрочем, знае ли се нещо за него ? Гадже, жена, деца Thinking. Аз нямам Инстаграм и не мога да проследя. Вие ще кажете .....

# 53
  • Мнения: 956
Ееее писах , писах и ми се затри поста нейде ..Айде пак....Sunglasses
И аз гласувах . Благодаря. Дара ми е фаворит.
С тези трапчинки и това чипо носле ми е симпатична много. Двама баджанаци ги е насъбрала там около нея. Годеникът ѝ е винаги там. На всеки лайф(хич не го харесвам). Папи и той в кюпа. Доста време бяха гаджета. Сериозно го раздават, обаче. Стоици.
Гледах и видеото преди първия им танц с Джими. Вика му "Дойде и твоето време да ме мачкаш...". Той и отвръща "Е,  не да те мачкам, а само да те водя..." Много си отиват, но едва ли има шанс и той да се нареди до баджанаците.... Sad
Между впрочем, знае ли се нещо за него ? Гадже, жена, деца Thinking. Аз нямам Инстаграм и не мога да проследя. Вие ще кажете .....

Дара в предаването каза, че Джими танцува от години в нейни проекти, клипове, изяви..

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 16:25 от SHE_IS

# 54
  • Мнения: 19 014
Джими го видях в една реклама, на лекарство май беше.

# 55
  • Мнения: 793
Не знам каква  реклама си направи Свилен в шоуто, ама ми е по-антипатичен дори от Емрах, пък за ходене на концерти - забрави. Рок звезда...
И на мен ми направи впечатление,като каза: ,,нали съм рок звезда "... Твърде високо самочувствие! И нямаше ирония в гласа му

# 56
  • София
  • Мнения: 6 142
Не е женен Джими и няма деца.

# 57
  • Мнения: 7 197
Аз се зачудих за Виктор и неговата партньорка, Михаела ли беше...
Хубава двойка са Grinning

# 58
  • Мнения: 3 623
Михаела си има мъж и дете, което не пречи, де, но все пак да отбележа 😃
Ако говорим за химия, мисля че такава има между Натали и Димитър.

# 59
  • Мнения: 3 066
За мен партньорката на Папи е много секси поне за мен.

Сега влезнах в нейния профил и видях че новия партньор на Емануела, Калоян е от самото начало там.

Общи условия

Активация на акаунт