✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 3

  • 32 657
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 517

Dancing Stars – една от най-популярните и бляскави шоупрограми в света, тръгва тази пролет в праймтайма на bTV. Предаването е по лиценз на световноизвестния формат на BBC Worldwide – Dancing With the Starts, в което звезди от различни области танцуват заедно с професионалисти.

Водещи на Dancing Stars са Александра Раева и Краси Радков, които с танцова стъпка, много настроение и хумор, ще дирижират събитията в бляскавото шоу. Ръка за ръка Алекс и Краси ще съпреживяват на живо емоциите на участниците и техните партньори в танците, ще разведряват с усмивка натрупаното напрежение по време на елиминационните етапи и ще забавляват зрителите и гостите в публиката от високата сцена на шоуто.

 
В шоуто на bTV ще участват 16 известни личности от света на шоубизнеса, културния и обществения живот в България. Те ще се обучават на класически, състезателни и модерни танци от професионални танцьори. Изпълненията на участниците ще се оценяват на живо както от жури, така и от зрителите на bTV чрез sms гласуване. Победителят ще бъде отличен със специална титла.

Dancing With the Stars е създаден през 2004 г. Бързо се разпространява в държави като Австралия, Русия, Бразилия и Китай, както и в много европейски страни. До момента форматът е лицензиран за излъчване в над 30 страни и е абсолютен хит за милиони зрители по света.

Време е за забавление!



# 1
  • Мнения: 3 615
Гласувах за Дара.

По повод последните мнения от старата тема, аз също не се сещам за един хит на Емануела. Знам, че е певицата с изумрудените очи и известна със своите неуспешни връзки, но песен - тцъ!

# 2
  • Мнения: 963
Благодаря за новата тема.People Dancer
Емануела може да е femme fatale, но един мъж не може да задържи. А годинките си летят...

# 3
  • София
  • Мнения: 3 041
Погледнах профила на Емануелиния Иван - готин човек, хубава жена и малко бебе.
Разбираемо е искал да избяга.
Сигурно Дара ще събере най-много гласове в тази анкета, но аз нея не я броя за непрофесионалист, затова я пропускам в гласуването.

Последна редакция: ср, 13 мар 2024, 21:46 от Eiger

# 4
  • Мнения: 512
Благодаря за новата тема. Гласувах за Дара.

# 5
  • Мнения: 3 064
На Иван жена му е в пъти по-хубава от Емануела, не знам какво толкова тя привлича мъжете около себе си, но всеки е бил ухапан от нея. Grinning

# 6
  • Мнения: 3 517
Един много красив миг от танца на Натали и Димитър.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 014
И аз гласувам за Дара.

# 8
  • Мнения: 790
Благодаря за новата тема! И аз съм за Дара!

# 9
  • Мнения: 122
Гласувах за Дара. Мисля, че щяха да са перфектна двойка с Димитър/на Натали/ много артистични и двамата.

# 10
  • Мнения: 10 998
Разочаровах се, че анкетата не е с MULTIPLE ANSWER опция. Трябваше да се даде опция поне до 3 гласа.
Справят се много добре поне няколко души.

Ако аз правех анкетата, бих сложил всички имена, включително и отпадналите. Да се види колко  гласа ще получат  Свилен, Серафим, Нона, Боряна...   И опция до 4 гласа...  Защото сега целият вот ще се съсредоточи в ДАРА, въпреки че всеки харесва поне по няколко души.

Последна редакция: ср, 13 мар 2024, 22:07 от diziler

# 11
  • Мнения: 3 615
Гласувах за Дара. Мисля, че щяха да са перфектна двойка с Димитър/на Натали/ много артистични и двамата.

Според мен биха имали голяма разлика във височината, а това няма да е красиво визуално и няма да им бъде удобно да танцуват заедно.

# 12
  • Мнения: 3 376
Гласувах за Дара .
Емануела НЯКОГА е била истинска красавица , вече не е. Изкуствена е. Цялата .

Единствено очите й са все така красиви Simple Smile , аз имам същите и е голям кеф да си със зелени очи Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 695
Е, то няма как да не гласуваш за Дара.
Тя е класи над останалите...
Емануела беше красавица, но не успя да си подреди живота както трябва.

# 14
  • Мнения: 2 695
И аз съм от гласувалите за Дара. Противно на мнението на журито, според мен им беше доста добро изпълнението. На второ място за мен е Натали, много надградиха и се представиха чудесно.

Емануела е тип жена, която не е да си я доведеш у дома… поне с такова впечатление оставам след всички нейни любовни истории. Аз знам нейни песни, не е като да не е известна, но не си уреди наистина живота, както написахте по-горе. Много се е променила, с тъмна коса беше по-красива и очите ѝ изпъкваха повече. Все още е с хубаво тяло и визия, дано си намери щастието.

Общи условия

Активация на акаунт