✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 3

  • 32 693
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 382
Гласувах за Дара .
Емануела НЯКОГА е била истинска красавица , вече не е. Изкуствена е. Цялата .

Единствено очите й са все така красиви Simple Smile , аз имам същите и е голям кеф да си със зелени очи Simple Smile

Късметлийка си Heart Eyes Зелените очи наистина са много красиви. Емануела и аз преди я харесвах, дълго време не я бях гледала и се изненадах на какво се е направила. Жалко, просто жалко...

Иначе гласувах за Дара, защото ми е е симпатична и наистина танците ѝ се отдават, но си мисля, че няма да спечели тя. Ще искат да има някакъв обрат, да не става така, че който в началото е бил най-добре, той да стане и победител. Папи Ханс ще се представя добре занапред според мен, Емануела също.

# 16
  • София
  • Мнения: 22 948
Благодаря за темата!
За сега ми харесват най-много Дара и Виктор. Натали също се справя добре, но нещо самата нея не мога да харесам.

# 17
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
И аз тук. Харесвам Папи.

# 18
  • Мнения: 3 630
Фен съм на Виктор, глас за него.

# 19
  • Мнения: 1 516
Блаходаря за темата🌼
Гласувах за Щонова- защо? Симпатии по- скоро заради възрастта.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 071
На Емануела наистина й се носи славата на тежък характер, но си мисля, че предвид подкрепата, която получи от журито и новия партньор, както и някои намеци от нейна страна, че има желание да танцува и да се справи, не мога да й прехвърлям вината защо не се е получило с предишния партньор. Истината те си я знаят, и от екипа, разбира се. Може пък да й е досаждал, може и просто да не са си паснали, но явно някаква драма е имало. На мен доста ми хареса танца й, изглежда лесно, но и както журито казва няколко пъти вече - трудното е да направиш нещо да изглежда лесно.
Натали се справя все по-добре, много красив танц се получи, но се сещам точно какво имаха предвид журито с липсващото изтегляне в ханша.
Папи Ханс за мен беше топ от мъжете, много освободен с неговите фантазии за непознати бразилки. Joy
На Наско и Неделя този път поддръжките бяха супер. Какво тяло извади Неделя по време на репетициите, направо ми скри шапката. Виктор и Дара продължават да ми харесват.

# 21
  • Мнения: 531
Много е талантлива Дара. Харесвам и Виктор, Натали, Папи Ханс.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Все си мислех, че в тези предавания имат убийствени договори и никой не може да се откаже от тях.

# 23
  • Мнения: 2 110
Жълтите медии разтръбиха, че е имало нещо между Емануела и Иван, жена му го изревнувала и продуцентите решиха да не му развалят семейството, защото има малко бебче.

# 24
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Не можах да се запиша в предната тема. Скачам директно в тази.
По казуса с Емануела - за мен това, което се случи във вторник, оценките, подкрепата, хвалебствията - означават, че не Емануела, а Иван е пожелал да си тръгне. Ако беше обратното я Франциска, я Галена, особено Галена,  в потока от думи щеше да й каже, че смяната на партньора не е за всеки и не се прави когато ти скимне. И категорично нямаше да й дадат най-високите оценки.

Самият Иван изобщо не ми изглежда като жертва на тази "ужасна" Емануела. Гледаше я като пребозал през повечето време, инстаграма му до онзи ден беше пълен с общи снимки.....
А сторито дето пусна изглежда като точно да умира от яд, че им дадоха високи оценки и завършиха първи.

Разсъждавам само по картинка.

За Христо Живков в Биг Брадър, защо разказвате само половинчата история? Ей така Емануела го вкарала в тоалетната да го унижи?!
Първо той я унижи буквално пред цяла България и участниците вътре като отказа да изпълни мисия и да я целуне, защото едва ли не му е под нивото. Говорим за човек, чиято професия е да целува когото трябва, когато трябва. Дори тогава другите участници се ядосваха и го питаха на какъв се прави, че им проваля мисията, при положение, че от самолет се вижда, че я изяжда с поглед.

Същата вечер седнаха да пият шотове и след 1 час беше си забравил принципите, реномето и холивудската кариера и хукна след нея в тоалетната да си събува гащите.....А тя просто отключи вратата и излезе и го остави "унизен".

Между другото при Натали и партньор също виждам химия. Особено от негова страна - така хубаво завира носа си в шията й и премрежва поглед като се прегръщат, че съвсем скоро и там ще има развръзка.

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 08:36 от Boho chic

# 25
  • София
  • Мнения: 22 948
Все си мислех, че в тези предавания имат убийствени договори и никой не може да се откаже от тях.
Явно е било по взаимно съгласие. 😃

# 26
  • Мнения: 15 572
Запис и благодаря за новата тема Simple Smile
Не съм гласувала. С малки изключения, все повече ми харесват останалите в шоуто.

За Емануела - като млада беше просто убийствено красива. Очите й няма да ги коментирам - то се вижда, че са като магнит. Сега с тази руса коса и тези безумни вежди не ми харесва. Мисля, че по-тъмните нюанси й отиват повече. И да, тя е много подобна на Мария - от 100 години певица, без нито един хит, известна основно с неуспешните си връзки и отвратителния си характер. Единственото, с което е по-добра от Марчето е, че е много по-красива.

# 27
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Абе имаше хитове Емануела навремето,  имаше и една песен с онзи Крум. Много хубава беше, поп балада, а тя беше с едни перли в клипа (много подробно го обясних 🤣)
Сигурно и сега си има някакви хитове - еднодневки и феновете си ги знаят 😀

Това, което е направила с косата и веждите си е престъпление!

# 28
  • Мнения: 3 377
Навремето наистина има хубави хитове Simple Smile
Просто откакто е в пайнера , пее някакви ужасни неща и най - вече кълне и се кара . Не ми допада 😆

Но!
Нищо не знаеш - песента с Крум е чудесна .
Има и други хубави , но няма да ги изреждам , предимно са много стари , но хубави .

# 29
  • Мнения: 956
Франциска Йорданова много красива и харизматична жена е

Общи условия

Активация на акаунт