Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 891
Много съм доволна аз,задължително ще гледам.
Надявам се да спретнат добър каст и да няма предварителни коалиции.По условие може да си менкат гривни,да ги продават и прочие.Та,ако се събере предварително 10 А Simple Smile ,стратегиите и красивата стратегическа игра си отидоха в канала.
Основният ми въпрос е кой ще го прави?

# 31
  • Мнения: 263
А някой знае ли дали ще е дълго като епизоди като фермата или по-кратко?

# 32
  • Мнения: 6 493
Ще следя, ще гледам, ще коментирам!  Smiley
Само да сме на линия! Wink

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Изгледах 3-4 епизода от австралийския формат.
Всички участници имат гривни,всяка с номер и на стойност 10 000$.
Върти се колело и чийто номер се падне, избира шестима, които участват в битка.Един печели и прибира всички гривни, останалите отпадат.Има вариант отпадналите да бъдат спасени,ако намерят някой, който е решил да се отказва от играта и им преотстъпи своята гривна.
Интересно беше търчането между лагерите /бяха се разделили на 4 лагера - както те решат и по колкото ду̀ши искат/,в търсенето на някой отказващ се.
Накрая остават тримата с най-много гривни /в случая - един с 27,един с 31 и един с 42/.
На финала те имат възможност да отварят кутии.Кутиите за всеки са толкова, колкото гривни имат и са с номерата на гривните, които са събрали.Във всяка кутия има по 10 000$,но уловката е,че в една има бомба.Всеки от финалистите има сигурни 10хил.
Започва този,с най-малко гривни.Отваря си една кутия, ако има пари - ги взима, отваря втора...и така докато не реши да спре.Ако,обаче, през това време попадне на бомбата, губи всичко събрано и остава само с първоначалните 10хил.
Общо взето, накрая е кой колкото си събере.😉

п.п.13 епизода е дълъг австр .формат.

# 34
  • Мнения: 3 362
Кутиите на късмета! Laughing

# 35
  • Мнения: 263
Изгледах 3-4 епизода от австралийския формат.
Всички участници имат гривни,всяка с номер и на стойност 10 000$.
Върти се колело и чийто номер се падне, избира шестима, които участват в битка.Един печели и прибира всички гривни, останалите отпадат.Има вариант отпадналите да бъдат спасени,ако намерят някой, който е решил да се отказва от играта и им преотстъпи своята гривна.
Интересно беше търчането между лагерите /бяха се разделили на 4 лагера - както те решат и по колкото ду̀ши искат/,в търсенето на някой отказващ се.
Накрая остават тримата с най-много гривни /в случая - един с 27,един с 31 и един с 42/.
На финала те имат възможност да отварят кутии.Кутиите за всеки са толкова, колкото гривни имат и са с номерата на гривните, които са събрали.Във всяка кутия има по 10 000$,но уловката е,че в една има бомба.Всеки от финалистите има сигурни 10хил.
Започва този,с най-малко гривни.Отваря си една кутия, ако има пари - ги взима, отваря втора...и така докато не реши да спре.Ако,обаче, през това време попадне на бомбата, губи всичко събрано и остава само с първоначалните 10хил.
Общо взето, накрая е кой колкото си събере.😉

п.п.13 епизода е дълъг австр .формат.

Дано само при нас не го обърнат на 50 епизода.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Е, със сигурност ще са повече.😉

Кутиите на късмета, колелото на късмета...😁

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 14:34 от avi10

# 37
  • София
  • Мнения: 22 948
Няма да и са шестима играещите, залагам на трима аз. Grinning

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Най-вероятно.
Те там са 100 човека,а тук 30.

# 39
  • Мнения: 1 382
И на мен ми е интересно кой ще го прави.
Ковид, знаеш ли?

# 40
  • София
  • Мнения: 27 181
Ивайло Вандов (бившия голям играч на Нова) ще е начело, но това ще е вътрешна продукция на bTV. Не външна.
Ники Николов (човекът Биг брадър) ще му е дясната ръка. Ники Николов наскоро се раздели с Иван и Андрей, а Вандов напусна Нова (там той беше директор на съдържание и продукция).
Режисьор ще е Цецо Матев (Макисмал).
Все още не се знае кой ще е водещ.

# 41
  • Hamburg
  • Мнения: 2 007
Аз съм за Владо Карамазов, като водещ.

# 42
  • Мнения: 2 280
Не знаех, че Ники Николов и ИиА са се разделили? Знаели се защо?
Значи няма да има Ферма вече? Затова ли ИиА почнаха да правят онлайн нещо си.
Каква е разлката, когато е вътрешна продукция, а не външна?

# 43
  • Мнения: 10 818
Аз съм за Владо Карамазов, като водещ.

Аз съм да е някое ново лице, че аман от едни и същи хора навсякъде.

# 44
  • София
  • Мнения: 27 181
Не знам защо са се разделили.
Няма да има повече Ферма. Не знам дали ще е завинаги, зависи от толкова много фактори... И най-вече дали на самите Иван и Андрей не им е писнало от Фермата. Само те могат да кажат. bTV не са доволни от рейтингите последните години. А и сякаш се изчерпаха.
Иначе да, Иван и Андрей ще правят свое собствено и ново онлайн риалити (в Ютюб), но засега не се знае нищо повече.

Вътрешна продукция значи, че bTV изцяло ще продуцират предаването. И парите и правилата и условията всичко ще зависи от тях.

bTV залага едва ли не всичко на това ново шоу. Бюджета щял да е непосилен за останалите конкурентни продукции у нас.

Иначе разбрах още нещо. Условията и игрите са щели да бъдат брутално тежки.
Идеята е да се карат хора да се отказват буквално, стигнали предела, като това ще е свързано и с гривните.

Общи условия

Активация на акаунт