Отговори
# 15
  • Мнения: 11 017
Но това че всички в топ 3 ще вземат пари е много добра идея и ще направи сезонът още по-оспорван и стратегически.
Винаги ми е било много гадно за този, който остава на второ място. Старал се е не по-малко от победителя, а остава с празни ръце. Да не говорим, че понякога победата се изплъзва на косъм.  Това с Алекса още не мога го осмисля... и много ме е яд.

# 16
  • Мнения: 1 382
Записвам се и аз тук, ще очаквам с нетърпение предаването и се надявам да няма популярни личности.

# 17
  • София
  • Мнения: 22 950
Благодаря за темата!
Ще му дам шанс и се надявам да е интересно.

# 18
  • Мнения: 2 036
Записвам се с кеф и големи очаквания. Благодаря!

# 19
  • Мнения: 3 363
Хайде запис и от мен! Звучи обещаващо, още повече, че залагат на стратегическата игра още от анонса. Това, че форматът не е още добре развит и наложил се в други страни, може да бъде и минус, и плюс. Дано кастът е добър.

# 20
  • Мнения: 6 718
Да се включа и аз в темата.
Звучи добре, дано направят добър каст и дано няма известни лица.

# 21
  • Мнения: 4 355
Със сигурност ще гледам поне първия епизод, като цяло предпочитам предаванията на БТВ пред тези на Нова.
Стискам палци да направят силен пилотен епизод, защото напоследък всичките им състезателни риалитита се провалят точно там.

# 22
  • Мнения: 263
Аз се колебая дали да гледам, тъй като на БТВ риалитита са ми малко скучни, Сървайвър 7 го гледах, но беше голяма мъка.

# 23
  • Мнения: 1 711
Толкова ме е яд как опропастиха българския Сървайвър, та ще дам шанс на това предаване.

# 24
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Последният всъщност беше турски.
И от средата нататък ставаше за гледане, но вече бяха изгубили аудиторията си.

# 25
  • Мнения: 348
За наградата аз доколкото разбрах от това, което прочетох, ще могат да отварят някакви "кутии" накрая, но има шанс да загубят парите, така че май не е много добре да се рискува прекалено и преценяват кога да спрат. Така че общата сума от тримата финалисти може да не достигне 300 000.

# 26
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
концепцията на формата е много добра и предразполага изключително много и различни сюжетни линии. Не гледай оценката в IMDB, когато имаш добра концепция всичко зависи от каста. Дано не вкараме познати лица отново с цел да получим гледаемост....
Само незнам още заглавието 100те гривни, оригиналния формат 100 участника , а наще хубавци казват 30 участника ....
не знам*
нашите*

кой го прави?

# 27
  • Враца
  • Мнения: 2 666
Звучи интересно.
Бих го гледала, но това чакане..

# 28
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Без да съм прочела първия пост, но като гледам снимката на корицата и заглавието на темата, оставам с впечатлението, че ще им плащат  в гривни /украински/ Grinning

Не знам дали ще следя, ще хвърлям по едно око в темата. Миналата Ферма не ми хареса, няма да ми липсва.

# 29
  • Мнения: 10 818
Това бих му дала шанс, само ако участват неизвестни обикновени хора. Ако мислят пак да бутат разни Джийзъси, Капитонови и т.н. плява, съм пас.

П.с. точно за украински гривни се сетих и аз.. хах

Общи условия

Активация на акаунт