Отговори
# 210
  • Мнения: 209
Съдейки по по това което беше австралийската версия, зз не мога да си представя със какво могат да си запълнят три месеца по 5 епизода седмично (предполага се по 2 часа)...

Теб все едно за първи път те пускат в България 2024 година...Joy
Абсолютно всички реалити формати, които се правят тука в България са с много по-голяма продължителност от оригиналите. Няма как в нашият малък пазар едно реалити да се избие и излезе на печалба с 16 епизода по 45 минути, както са не малка част от тях по Чужбината.

Така че спокойно, ако решат 45 дни могат  да ги дават и 3 месеца по 7 дни в седмицата. Grinning Не подценявай българските продуценти.Grinning

# 211
  • Мнения: 348
Сега, когато и от БТВ официално обявиха, че отново ще правят The Amazing Race, може и да са разделени двете предавания в 5-6 дни. Поне от написаното от тях ми звучи сякаш тази година ще излъчват и него ("Забавният и обичан формат „Бягство към победата“ ще бъде част от обновената програмна схема на bTV през 2024г.")

Дано са обмислили този път по-добре нещата с острова, че да не стане като последния Survivor. И не съм съгласен с казаното от Ники Николов в интервюто му, че продуцента бил виновен. В крайна сметка телевизията са решили да променят формата.

# 212
  • София
  • Мнения: 945
По анкетата - много зависи как ще подредят програмите, но на 90% ще гледам ИВ, другото на запис.
А относно ББ аз имам едно подозрение, че може да решат да го направят, като австралийския (откъдето ИВ са си взели доста от игрите междудругото), където игрите са основна част.

# 213
  • Stockholm
  • Мнения: 433
Сега изгледах интервюто и ако правилно разбирам - колелото ще дава възможност на участниците да правят някакви си избори - правилни или грешни, т.е да се надяваме наистина, че късметът ще е много малка част от играта.

Ок съм за Сано.
Брей, забравила съм че е водил Къртицата.
Оф, прочетох от  silsto Hug, ама с едното око, недоразбрала съм  - участник бил, не водещ  в Къртицата Joy Joy

Много добър беше Сано в Къртицата, много луд, в най-екстремните  препятствия се справи единствено той. Но не спечели, защото гласуването беше със смси и зрителите като цяло бяха против известните личности в предаването, защото били взели хонорар. Та Саното си има опит в риалитита като участник, а сега и като водещ. Успех му желая Green Heart

Последна редакция: сб, 06 апр 2024, 20:48 от silsto

# 214
  • Мнения: 11 017
Сано пък тази вечер беше нещо като съводещ на Владо Пенев в “Най-хубавите години от нашия живот” по БНТ1. (Владо пък беше дикторът на Сървайвър). Това от 21.00, включвам от 22 ч БТВ - пак Сано в “Под прикритие”…

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Това предаване е от преди 10год.
Повторение е.
В събота го излъчват.

# 216
  • Мнения: 11 017
То и "Под прикритие" май е от 2013, поне това, което дават по БТВ в събота вечер Grinning Така че... Сано на младини.

# 217
  • Stockholm
  • Мнения: 433
Ееее, не е толкова престарял Сано Joy Наистина 15 години си е доста дълъг период, да не говорим Къртицата колко архаично изглежда днес Joy Но Саното си е младолик по принцип Blush

# 218
  • Мнения: 8
Хайде де, някой няма ли нова информация...аз скоро съм на кастинг

# 219
  • Мнения: 185
Успех ! Ако те изберат- да ни помахаш! 😘

# 220
  • Мнения: 1 382
Ще чакаме да разкажеш след кастинга.

# 221
  • Мнения: 4
Хайде де, някой няма ли нова информация...аз скоро съм на кастинг

И аз се записах, но засега нямам обаждане, явно ще ме пропуснат Grinning Да разкажеш как са минали кастингите, успех!

# 222
  • Мнения: 28
+1 към списъка с чакащите за телефонно обаждане Grinning

# 223
  • Мнения: 185
Кога е кастинга?

# 224
  • Мнения: 330
до този петък е 1-ят етап на кастинга, вече половината хора минаха. Другата седмица почваме 2-ри етап

Общи условия

Активация на акаунт