Отговори
# 165
  • софия
  • Мнения: 1 033
Сега изгледах интервюто и ако правилно разбирам - колелото ще дава възможност на участниците да правят някакви си избори - правилни или грешни, т.е да се надяваме наистина, че късметът ще е много малка част от играта.

Ок съм за Сано.
Брей, забравила съм че е водил Къртицата.
Оф, прочетох от  silsto Hug, ама с едното око, недоразбрала съм  - участник бил, не водещ  в Къртицата Joy Joy

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 22:30 от freespirit

# 166
  • София
  • Мнения: 20 148
Забравила си, защото не е бил водещ на Къртицата. Grinning Беше участник във втори сезон и се справяше наистина чудесно, стигна до финала и беше на косъм да спечели, но това по никакъв начин не е атестация, че ще е добър водещ.
Много се надявам да е де, заради нас зрителите.

# 167
  • софия
  • Мнения: 1 033
Да, да Рейна Hug, заплеснах се нещо...Stuck Out Tongue Winking Eye редактирах се Grinning

Аз също се надявам да се справи. Харесвам го. Grinning

# 168
  • Мнения: 214
Трябва да я изгледам тази Къртица.Знам само,че Бакалова се е пребила и след това не е имало друг сезон.Харесвам Сано и вярвам,че ще се справи,а който споменава Къци-клавиатурата да му изсъхне😂

# 169
  • Мнения: 355
Според казаното в БТВ радио, може да се очаква, че игрите най-вероятно ще са Сървайвърски. Ники Николов каза, че всеки има шанс да се справи, не е нужно да е атлет.

Дано наистина търсят разнообразни хора и както и той казва, че желае да са непознати лица, да е наистина така.

# 170
  • Вестерос
  • Мнения: 38 287
Сега видях за Саното, доволна съм.

Ама Пепето четвърто ли чака?

# 171
  • Мнения: 1 565
https://www.btv.bg/ostrov
отворих анкетата да видя какво питат за който му е интересно
Скрит текст:
1.* Колко добре може да плувате? Оценете възможностите си от 1 до 10, като имате предвид, че 10 е Майкъл Фелпс!
2.* Какво работите и къде
3.* Образование
4.* Семейно положение
5.* Ако не сте сериозно обвързан/а, имате ли изобщо някакви по-специфични отношения в момента с човек от другия или Вашия пол?
6.* Сексуална ориентация
7.* Имате ли присъда? Ако ДА, за какво точно?
8.* Показвали ли са Ви по телевизията досега? Ако ДА, къде и кога?
9.* Имате ли здравословни проблеми? Ако ДА, какви точно?
10.* Приемате ли редовно някакви медикаменти? Ако ДА, какви точно?
11.* От колко пари имате нужда в момента и за какво? Бъдете кратки и конкретни.
12.* Кое е най-важното нещо, което трябва да знаем за Вас? Бъдете кратки и красноречиви. (имате право на максимум 100 думи)
13.* За какво, ако има изобщо такова нещо, съжалявате истински? Бъдете кратки и красноречиви. (имате право на максимум 100 думи)
14.* Кои са Вашите добри и лоши качества? Бъдете кратки и конкретни. (имате право на максимум 100 думи)
15.* Представете си, че сте от първите заселници на друга планета, също толкова красива като Земята. Каква позиция бихте искали да заемете в новосформиращото се общество там? Бъдете кратки и конкретни. (имате право на максимум 100 думи)
16.* Защо искате да участвате в “Островът на 100-те гривни”? (имате право на максимум 150 думи)
17.* Какво бихте искали да вземете със себе си на “Острова на 100-те гривни”?
18.* На “Островът на 100-те гривни” е красиво и екзотично. Ще можете ли обаче да оцелеете 45 дни без комфорта на цивилизацията, далеч от семейство, близки и работа и често прехранвайки се само с това, което расте по дърветата, ходи по земята и плува в океана? Какво Ви притеснява най-много?

Скрит текст:
Декларирам че предоставените към този формуляр снимки и видео/-а са авторски, направени лично от мен и/или имам право да ги предоставя за използване, съгласно българското законодателство. В случай на претенции на трети лица, относно авторството върху снимка /- и или видео/-а, обект на заснемане, поемам за своя сметка всички претенции, като освобождава „БТВ Медиа Груп“ ЕАД от всякаква отговорност.
* Давам право на „БТВ Медиа Груп“ ЕАД безвъзмездно да използва снимките и видеото / -ата, предоставени към този формуляр, по всички допустими от Закона за авторското право и сродните му права (ЗАПСП) начини, включително, но не само публикуване, разпространение, възпроизвеждане, излъчване, предаване, препредаване и предлагане на достъп чрез всякакви линейни и нелинейни медийни услуги и интернет сайтове и др., за територията на цял свят и за максималния срок на валидност на правата, съгласно ЗАПСП.
* Давам съгласието си БТВ и трети лица, оторизирани от БТВ, да обработват специални (чувствителни) лични данни за мен (напр. данни, свързани със здравословно състояние или сексуална ориентация), включени в моя профил или предоставени по друг начин от мен, с цел участие в Предаването и съгласно Политиката за поверителност на БТВ. Ако си под 14 г., моля кликни тук – ще трябва да поискаш твоите родители да попълнят формуляра за съгласие.
 Съгласен съм, за период от 2 години след предоставянето на моите лични данни, БТВ Медиа Груп ЕАД (БТВ) и/или трети лица, оторизирани от БТВ, да се свързват с мен и да използват/обработват личните ми данни за участие в кастинг за нови сезони на Предаването и/или за други предавания, продуцирани от БТВ.

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 09:07 от lite16

# 172
  • до морето
  • Мнения: 2 295
Внушават ни, че сексуалната ориентация е без значение, а се оказва обратното.

# 173
  • Мнения: 11 196
Да, странно, че изобщо е включена във въпросника. Ако е без значение, защо изобщо питат за нея?

# 174
  • София
  • Мнения: 23 017
Да, странно, че изобщо е включена във въпросника. Ако е без значение, защо изобщо питат за нея?

Защото идеята е да изберат някой хомосексуален и друг, който да е твърдо против тези отношения. Чак ви се чудя, че се чудите. Grinning

# 175
  • Мнения: 11 196
Защо си мислите, че всеки хомосексуален ще си каже "да, аз съм хомосексуален"? На повечето не им личи и по никакъв начин не може да разберете, че са такива. В обкръжението на всеки от нас ги има.

А на такива, на които доста им личи.. не е и нужно да отговарят на този въпрос, още от кастинга ще си го изберат, ако такава е целта. Хора като Кулагин, Едис Пала или Людмил Котарака трябва ли изобщо да обелват и дума по темата, за да им проличи още от първото изречение, че са такива?

И чак ми е било смешно като преди време четох някаква статия: "Емил Конрад обяви, че е хомосексуален", е мерси... ние никога нямаше да се сетим, добре, че той го е казал Grinning

И защо изобщо обсъждаме тази тема?

# 176
  • София
  • Мнения: 23 017
Защо си мислите, че всеки хомосексуален ще си каже "да, аз съм хомосексуален"? На повечето не им личи и по никакъв начин не може да разберете, че са такива. В обкръжението на всеки от нас ги има.



Аз въобще не си мисля така. Просто се търсят такива образи и противопоставяния.

# 177
  • Мнения: 11 196
Кой отрича това, че се търсят такива противопоставяния? Просто не е нужно някой да си го попълни във въпросника, за да стане ясно, че е такъв. Ако всеки десети мъж на кастинга видимо.. е такъв (личи по говора и жестовете), пречи ли им да си го изберат да участва в предаването?
Нужно ли е някой да пише във въпросника "хомосексуална ориентация"? На Атанас Бачорски личи ли му? Той си го заявява официално, ама не му личи и няма да е интересен образ за такъв тип противопоставяне. А на Георги Бачорски, дето от самолет му личи, че е такъв, той казва, че не е хомосексуален. Той мяука и се чупи повече от Котарачето, обаче е важно кой какво казва или попълва в някакъв формуляр?

За мен такъв въпрос във формуляра е напълно излишен. Да не говорим, че може да се тълкува и като дискриминационен. Просто никой още не се е заял по темата.

# 178
  • София
  • Мнения: 23 017
 По-бързо ще отделят тези кандидатури така . Grinning

P.S: Не знам дали става ясно, че не споря с теб. Обяснявам защо са го вкарали в анкетата, а дали има смисъл и дали е дискриминационно е съвсем друга тема.

# 179
  • Мнения: 11 196
Знам, че не спориш.  За почти всички неща сме на едно мнение и благодаря за likes

Иначе да, знам, че се търсят такива противопоставяния. Имам съсед, който беше част от Фермата 4 и ми е казвал, че този екип (Ники Николов и ко.) е вманиачен на тема крайни противопоставяния: ром-нером националист, гей-хомофоб, мюсюлманин-християнин ислямофоб и т.н. За по-широко скроения европеец това е доста тесногръдо и като цяло ограничено мислене. Но всички сезони на Фермата бяха изградени на такива противопоставяния.  Скайп-"родолюбци" и българи, които остават в България.  Градски хора срещу селски хора и т.н. и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт