Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 27 283
Пусната е нова анкета. 😊
Първото мнение на стр. 1 е обновено.

# 181
  • Мнения: 11 196
Аз гласувах за "Игри на волята", но съм учуден, че в анкетата не е включен Биг Брадър, чийто официален кастинг е обявен (за разлика от този на "Игри на волята"), почти на 100% съм сигурен, че "Островът" ще се излъчва едновременно с "Биг Брадър". Нека се прибави към анкетата, плс.

# 182
  • Мнения: 6 775
Много ми е неприятно това непрекъснато противопоставяне. Явно това прави едно предаване по-гледано и по-коментирано. Противоставянето трябва да е : можещи да се справят в екстремни ситуации срещу такива, които не могат да се справят. Искам истинско състезание, но май много искам.

По-напред някой спомена, че Сано е бил водещ на "Мама готви по-добре". Сетих се, че съм го гледала това предаване. Добре водеше Сано, забавно беше.
Та, да се поправя, не ми е съвсем непознат водещият на новия формат, просто съм го забравила. Simple Smile

# 183
  • София
  • Мнения: 27 283
Не мисля. Игри на волята се излъчва 5 дни в седмицата. Миналия сезон и 6 пъти. И няма как да е по-малко от 5 дена.
Островът ще е същото, за да задържат вниманието на хората всеки ден. Все пак това шоу заменя Фермата, която беше в ефира на БТВ 6 дена в седмицата, миналия сезон по изключения само с 4 епизода. И така 9 поредни години.

Биг брадъра аз лично го виждам с максимум 2 епизода седмично, нещо като Ергенът.
Брадъра аз лично не вярвам да е такъв бум както се очаква... Мина му времето. Не виждам какво ново ще предложат на публиката.
Ще има някакъв интерес само защото се завръща след дълга пауза и нищо повече от това.

# 184
  • Мнения: X
Александър Сано би ми харесал като водещ. Симпатяга е, ненатоварващ - подходящ е за островно шоу 😄

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 15:43 от Анонимен

# 185
  • София
  • Мнения: 23 017
А откъде изобщо сте сигурни, че на есен ще има ИВ?

# 186
  • София
  • Мнения: 11 643
Допада ми Сано като избор. Относно кое на запис и кое в реално време ще преценя след като минат 1-2 епизода.

sea.sea, минаха кастингите на ИВ, така че е логично да има. Разбира се, може да ги резнат в последния момент, но допреди месец се готвеха да има.

# 187
  • Мнения: 11 196
Биг брадъра аз лично го виждам с максимум 2 епизода седмично, нещо като Ергенът.
Аз Брадъра го виждам като с 5 епизода делнично, както си е бил винаги, толкова много сезони минаха. Винаги е имало от понеделник до петък. Няма логика сега да е нещо по-различно. Биг Брадър официално има автореклама по НОВА ТВ, че ще върви наесен, има и промо за кастинга. За Игри на волята такова нещо няма. И в анкетата просто трябваше да има опция за Островът vs Биг Брадър, но ОК...  Ще си говорим наесен, какво друго да кажа...

Лично мое мнение си е, че абсолютно могат да вървят и двете предавания всеки делник, има предостатъчно време от 19.55 до 23.15 да побират и двете предавания. В 21.30 свършва едното и почва другото.  По-скоро "Островът" наподобява "Сървайвър" и може да е 2 дни седмично, "Биг брадър" ще е 5 дни, убеден съм. Още повече върви в реално време и случките се излъчват с максимум 24 часа закъснение, монтирани. А "Островът" ще се снима 45 дни, но ще се излъчва 3 месеца, видно е и от формуляра за попълване, че ще е 45 дни.

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 01:09 от diziler

# 188
  • София
  • Мнения: 11 643
Биг Брадър е с нов продуцент и официално казаха, че ще има промени, да чакаме нещо различно. Спекулациите са, че ще е като в други държави и ще е без смс-и, ще се гонят един друг. Ако е така, няма нужда да снимат и излъчват почти веднага, съответно може да не е всеки ден. Все още няма информация. В някои жълти медии писаха, че може и да го излъчват май месец, а не есента.

Островът на гривните и според мен ще е като Сървайвър - 2, 3 дни седмично.

# 189
  • София
  • Мнения: 27 283
bTV пръскат мега рекорден бюджет за родните телевизии със супер мощна реклама още от сега и да го дават само 2, 3 пъти седмично?
Абсурд. Това ще си е сепуко.

ИВ и след него Биг брадър? Кой ще ти следи 5 часа съдържание минимум... Хората гледащи първото предаване (по-ранното) ще са изтощени за второто. Не визирам тук нас, мега феновете, а широката част от зрителите, към която се цели всеки един формат.

# 190
  • София
  • Мнения: 3 073
Биг Брадър е с нов продуцент и официално казаха, че ще има промени, да чакаме нещо различно. Спекулациите са, че ще е като в други държави и ще е без смс-и, ще се гонят един друг. Ако е така, няма нужда да снимат и излъчват почти веднага, съответно може да не е всеки ден. Все още няма информация. В някои жълти медии писаха, че може и да го излъчват май месец, а не есента.

Островът на гривните и според мен ще е като Сървайвър - 2, 3 дни седмично.
Аз чух дата 10 май за Биг Брадър. Не се наемам да кажа дали ще е така.

# 191
  • Мнения: 355
Островът със сигурност трябва да е 4-5 дена, защото няма какво друго да дават по това време щом махат Фермата. Освен ако информацията за Фермата не е грешна и не пуснат двете предавания, но не ми се струва логично с нов и толкова скъп формат да го сложат в 2-3 дена. Да, Survivor също е толкова скъп формат, но като го върнаха с 6-ти сезон може би разчитаха до голяма степен на старата аудитория.

А за Биг Брадър също не ми се струва логично да го връщат и да го дават 2-3 дена само, но и ИВ вече го коментирахме, че кастингите се обявяват още докато тече сезона и от декември, ако се сещам правилно, още започват кастингите на живо, така че нямат нужда от реклама. До последните кастинги, които са пролетта, основна част от участници са избрани, което са го казвали в подкасти. Ако пуснат ББ от май на мен ще ми хареса повече, защото основно искам да гледам ББ и островът. ИВ може и на запис да го превъртам.

# 192
  • Мнения: 2 162
Не бих се учудила, ако слуховете за ББ да се излъчва от месец май излязат верни.
Логично ми изглежда Гривните и ИВ ще са излъчват на гърба си 5-6  дни седмично.

# 193
  • Другата България
  • Мнения: 37 580
bTV пръскат мега рекорден бюджет за родните телевизии със супер мощна реклама още от сега и да го дават само 2, 3 пъти седмично?
Абсурд. Това ще си е сепуко.

ИВ и след него Биг брадър? Кой ще ти следи 5 часа съдържание минимум... Хората гледащи първото предаване (по-ранното) ще са изтощени за второто. Не визирам тук нас, мега феновете, а широката част от зрителите, към която се цели всеки един формат.
Същото мисля.
Няма как Гривните да са 2-3 пъти седмично, защото така ИВ ще ги отнесе като куцо пиле домат, ако ги има изобщо, че нещо много мълчат от НОВА.
А пък ББ след ИВ е безумно, това само “самоубиец“ би го причинил на програмната схема на която и да е телевизия.

# 194
  • София
  • Мнения: 401
Съдейки по по това което беше австралийската версия, зз не мога да си представя със какво могат да си запълнят три месеца по 5 епизода седмично (предполага се по 2 часа).
Ще имаме 30 човека, при всеки цикъл 1 човек (спечелилия на колелото - ех този късмет ще игре все пак важна роля) избира няколко за играта (при австралийците бяха 6), като победителя печели гривните на всички. След това петимата загубили играха т.нар битка за спасение, където победителя си връща гривните от първия спечелил (което на мен лично ми беше тъпо) и накрая идва общ "племенен съвет" където някой може да се откаже и да спаси един от 4-мата останали без гривни (при начални 30 човека вероятността за това ще бъде практически нулева).
Игрите са леки, статични (изометрия най-вече), като "стратегиите" им бяха да се редуват да избират на кой да му се вдига сложността (като например да добавят тежести), при което всички си набелязваха най-силния и така го прецакваха без да има възможност да се спаси (така сума ти качествени ичастника отпаднаха а вместо тях накрая остана много плява)
И един цикъл преспокойно се събира в рамките на един епизод от час и десет минути.
И това работи при 100 човека, обаче при 30 в нашия вариант направо не мога да си представя как точно биха си запълнили екранното време. Ако отпадат по 4 човека на цикъл, ще свършат за 1-2 седмици.
Имам подозрения, че ще им добавят на нашите и по една игра седмично за награди/храна (при австралийците им дадоха в началото да грабят кой колкото може и с малки изключения това им беше за цялото предаване храната).
И на седмица ще отпадат да кажем по двама най-много. И въпреки това да се съберат най-много по 3 епизода на седмица (даже си мисля че може и да са два, ама да видим).
Мен няма да ми е никак приятно ако половин час ми дават как няколко човека ровят с пръчки в пясъка и  си приказват глупости, защото самият формат няма да предполага коалиции и стратегии кой да се гони

Общи условия

Активация на акаунт