Връщат ли се мъжете и осъзнават ли че са направили грешка?

  • 8 556
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 482
Е, сега пък измамник. Откъде-накъде? Не е лъгал. Освен това от новосъздадената и вече изтрита тема на авторката става ясно, че героите са 16-17-годишни.

# 16
  • Мнения: 5 248
Момиче, мъж не се чака. В твоя случей-момче.

# 17
  • Мнения: 1 553
Някакси тъжна ми идва тази тема. Момиче, което знае какво иска и момче, което не знае. Но пък за щастие и двамата достатъчно млади, за да си подредят живота когато му дойде времето.

# 18
  • Мнения: 1 242
Е, сега пък измамник. Откъде-накъде? Не е лъгал. Освен това от новосъздадената и вече изтрита тема на авторката става ясно, че героите са 16-17-годишни.
Тъкмо щях да питам на колко години са всички участващи. Доста  стандартно поведение.
 Не се задълбочавай с неосъзнати тийнове, намери си по сериозен.

# 19
  • Мнения: 5 482
Ами и момчето знае какво иска и то не е авторката. Много е тъжно за нея, вярно, но все пак са били само 2 месеца заедно, бързо ще ѝ мине. Още повече ако си намери един 20-21 годишен, по-сериозен младеж, който ще е готов за връзка.

# 20
  • Мнения: 1 281
Тези години имаше ли ги в началото, че нещо нямам спомен. Това е детска история. Как сте се събрали да живеете, като сте ученици още? Не си го слагай на сърцето, девойче! Още сте деца

# 21
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Кофти е ако ти е първо разочарование и досега мама все ти е купувала каквото поискаш, но занапред трябва да се бориш за нещата дето ги искаш, включително мъжете, няма такова да седиш и да чакаш той да дойде в замъка при принцесата защото тя е най-хубавата на земята.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Продължавай напред, този е измамник
Защо да е измамник? Според мен е бил доста честен без да бъде груб.

# 23
  • Мнения: 14 966
Честно ли е да и каже, че е най- стойностното момиче, но не е готов за връзка. Не е честно. Не е честно и да и ги наговори тези финални врели- некипели, при положение, че се връща при любимата. Честно е да каже" обичам Другата"

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Е какво да и каже - маце пробвах те, ама не ме кефиш?

# 25
  • Мнения: 12 790
Любезен е бил. Отсвирил я е, без да я обиди и без да хвърли вината за раздялата върху нея.

# 26
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Вие не сте млади, вие сте малки.
Гледай си живота, предстоят ти най- хубавите години. Не ти трябва да се заробваш и занимаваш с хора, които не демонстрират сериозни намерения.

# 27
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
На 17г.още е момче и въобще не се е наживял.
Той и с бившата приятелка няма да е дълго време.
Вероятно гледа да не остава без гадже и да си има винаги някаква резерва.
Иначе да,мъжете се връщат,но само когато осъзнаят грешката си.Мъжете обаче,не момчетата.

# 28
  • Мнения: 5 482
А защо не приемем, че момчето е осъзнало грешката си, че се е разделило с малката приятелка и се е върнало при нея? Или грешка е само ако не харесват нас Joy Не пълнете главата на момичето с глупости, че е само на 18 и ще реши, че така трябва. Скъпа авторке, знам, че в момента ти е гадно и объркано, но не винаги любовта е споделена и никой не е виновен за това. Дали предпочиташ той да не беше се разделил с теб, а тайно да си мисли за бившата и да страда по нея или пък дори да ти изневерява? Постъпил е коректно, това означава, че те уважава, приеми го като урок и продължи напред. Никой няма вина за тази ситуация.

# 29
  • Мнения: 2 191
Моят прочит:
Той още е влюбен в бившата, намира си ново гадже, но когато бившата го вика, къса и тича при нея.
Понеже го е срам от постъпката му се опитва да смекчи ситуацията с мили думи и извинения.

Реално не е виновен за нищо, всеки има право да бъде с когото иска.
Не е изневерил, което щеше да е подло, а чисто и просто е скъсал.
Може някога да съжалява, може и да не.

Няма смисъл да го мислиш.
Аз не бих го приела обратно, защото има шанс да стане същото

Общи условия

Активация на акаунт