Връщат ли се мъжете и осъзнават ли че са направили грешка?

  • 8 549
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 323
Те винаги се връщат. Въпросът е кога. Защото животът на една жена може да се движи много бързо и след месеци или година ти ще мислиш за съвсем други неща и хора.

Така е. И обикновено се връщат когато всичките им "опции" вече не са на разположение.
Скъсали са с "любовта на живота си" или пък са се развели. После изведнъж се присещат за теб нищо, че даже те са инициирали раздялата.

# 46
  • Мнения: 295
Те винаги се връщат. Въпросът е кога. Защото животът на една жена може да се движи много бързо и след месеци или година ти ще мислиш за съвсем други неща и хора.

Така е. И обикновено се връщат когато всичките им "опции" вече не са на разположение.
Скъсали са с "любовта на живота си" или пък са се развели. После изведнъж се присещат за теб нищо, че даже те са инициирали раздялата.
На мен в момента ми се случва нещо подобно, с бившия ми приятел се разделихме преди около 3 години /ей така само с 1 смс/, страдах доста време и никой не допусках до себе си. Обаче преди около 20 дни нещо отново се е сетил за мен и през 3-4 дни пише, но не да се видим, да говорим или да пием кафе, ами ей така занимава ме с разни други неща. Защо го прави идея си нямам?

P.S. В момента имам интерес от двама мъже към мен, но не знам изобщо не мога да се доверя отново и съм сама, като че ли за момента ме устройва така.

Последна редакция: пт, 23 фев 2024, 14:15 от bubeto80

# 47
  • Мнения: 3 323
Марш! Блок! Разкарвай го. Сакън да не си се подвела да излезеш с него. Ей много ги мразя такива. Сещат се какво са "изгубили" чак след като всичките им варианти са свършили. А ти какво си? Удобна обувка, която пак могат да обуят когато лачените чепици "Армани" се продънят? Пускай го да пасе и това е. Има нещо изключително гнусно и долно да зарежеш жена и след години!!! да решиш да й съсипваш щастието и живота защото твоята приказка не се е получила.

# 48
  • Мнения: 295
Марш! Блок! Разкарвай го. Сакън да не си се подвела да излезеш с него. Ей много ги мразя такива. Сещат се какво са "изгубили" чак след като всичките им варианти са свършили. А ти какво си? Удобна обувка, която пак могат да обуят когато лачените чепици "Армани" се продънят? Пускай го да пасе и това е. Има нещо изключително гнусно и долно да зарежеш жена и след години!!! да решиш да й съсипваш щастието и живота защото твоята приказка не се е получила.
Arielle, много си права, не знам какво му се получава и какво не, виждам, че харесва снимки /някой ги и коментира/ на почти всяка жена, пък било то и не чак толкова добре изглеждаща /живота си е негов, да прави каквото си поиска/, но се чудя и не мога да разбера, защо пише на мен през няколко дни и ми се "хвали" с разни неща, които е постигнал ..........после тишина, после се сети нещо и пак пише и така.
Ако е искал нещо, досега да е дошъл, да се е извинил и т.н., но такова странно поведение за първи път виждам.

# 49
  • Мнения: 7 417
Изобщо не е странно, а напротив опипва почвата, да види още ли имаш интерес, чувства, така отдалече,, като " ни лук ял, ни лук мирисал "
Обаче човек, който не се е извинил, особено ако те е наранил или е постъпил още по- гнусно, а да ми се прави на разсеян и забравил, какво е направил, веднага бих му отрязала главата. А всеки, рано или късно си получава възмездието.

# 50
  • Мнения: 3 323
Разбира се! Нали трябва да те прикотка някак. Изведнъж е станал супер богат бизнесмен - виж какво изпускаш. Смях.

# 51
  • Мнения: 9 662
Никога не се връщайте назад! Връзките не свършват, защото са щастливи. Свършват защото са се изчерпали, защото единия или и двамата са сгафили и т.н.... Не вярвам в щастието с бивши. Винаги ще има "скелети" и въпроси, които ще изкачат и ще тежат при повторна връзка. С бившите - само културно познанство.

# 52
  • Мнения: 12 790

Arielle, много си права, не знам какво му се получава и какво не, виждам, че харесва снимки /някой ги и коментира/ на почти всяка жена, пък било то и не чак толкова добре изглеждаща /живота си е негов, да прави каквото си поиска/, но се чудя и не мога да разбера, защо пише на мен през няколко дни и ми се "хвали" с разни неща, които е постигнал ..........после тишина, после се сети нещо и пак пише и така.
Ако е искал нещо, досега да е дошъл, да се е извинил и т.н., но такова странно поведение за първи път виждам.
Блокирай го този нещастник. Няма никакви намерения, само си четка егото колко е неустоим и как може да си те върне обратно с едно щракване на пръстите. Но всъщност не иска да си те връща, ясно е.

# 53
  • Мнения: 162
Иска да я върне. Оставил я е защото не я харесва изобщо. Мъж който харесва жена, да я види с друг, пак няма да я остави. Другата му е била шута, и сега бубето с 200 ще се върне. Щом е страдала тогава, и трябва много малко сега. Една покана за среща и ще има .....ох, недей... аз сама Sweat Smile

# 54
  • Мнения: 295
Иска да я върне. Оставил я е защото не я харесва изобщо. Мъж който харесва жена, да я види с друг, пак няма да я остави. Другата му е била шута, и сега бубето с 200 ще се върне. Щом е страдала тогава, и трябва много малко сега. Една покана за среща и ще има .....ох, недей... аз сама Sweat Smile
Относно харесването грешите, харесваше ме и то много, подкрепяше ме доста, разбирахме се много добре, честно не разбрах какво му стана; може пък в даден момент да е решил, че иска да е свободен/ така и не разбрах/, недоумявам защо изобщо реши да ми пише, това е въпроса и то без конкретна цел? Да страдах; но това вече е в миналото, среща......едва ли, а да кажа такива думи абсурд.

# 55
  • София
  • Мнения: 12 655
Отговарям на заглавието - не е важно мъжът да осъзнае, че е направил грешка и да се върне, а ти да осъзнаеш, че този мъж е грешка, и да не го приемеш обратно.

# 56
  • Мнения: 542
Те винаги се връщат. Въпросът е кога. Защото животът на една жена може да се движи много бързо и след месеци или година ти ще мислиш за съвсем други неща и хора.
На 100 процента подкрепям. Всички мои са се връщали. Последният “връщаш се”, като ми писа (7 годишна връзка, от 7 години сме разделени), и ми праща някакви олд скул рап песнички. Застинал е на същото ниво, с вид на чичо вече, а аз съм на съвсем друго ниво и много по-отворен светоглед вече.

Към авторката - може да ти се струва края на света, но не е. Клише е, но след време ще се радваш, че нещата не са се получили. Разсей се и даже се занимавай с други момчета да си вдигнеш самочувствието.

# 57
  • Мнения: 299
Правило номер 1: Никога не чакай никого. Особено ако се е върнал при бившата. Иска да си губиш ценното време като го чакаш докато той се насити на нея и пак тръгне да си търси нова играчка, която също след няколко месеца ще захвърли заради някоя по-нова.
Правило номер 2: Никога не се занимавай с момче, което си има друга и не е минало поне 6 месеца  след раздялата му с предишната. Той още не е готов за нова връзка, защото не се отърсил от емоционалната обвързаност с нея
3. Правило номер 3. Винаги преценяш един мъж по ДЕЛАТА му, никога по (празните) думи. Всеки може да те омае , за да се възползва от теб, и на следващия ден да изчезне…
4. Правило номер 4. Мъжът за ТЕБ никога няма да си тръгне. Няма да те предаде, няма да изневери, няма да те нарани, няма да те накара да се състезаваш за него, няма да те държи в неведение и очакване “да се промени”. Няма да си играе на котка и мишка.
Това са неща, които ми се иска да знаех когато бях на 20, че и 30. Много грешки направих в чакане някои хора да се променят.
 А този щом ти е казал че не е готов за връзка, значи не е. Спокойно, има такива които са. Но на тая възраст бих се съсредоточила върху учене, пътешестване, а връзката с точния човек ще дойде когато си готова. Още си малка и имаш много време да познаеш себе си и да разбереш какво търсиш. А то с времето вероятно ще се промени и   ще се  чудиш как си търпяла този и онзи, и ще се смееш над себе си.
Когато  му дойде времето, избери някой искрен и честен. Всичко друго е временно. ❤

Последна редакция: нд, 25 фев 2024, 08:36 от Aminka

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Приказки от 1001 нощ.
Най-първо и най-важно - може никога да няма мъж за нея. И да си седи на 60 с котките.

# 59
  • Мнения: 2 191
Какво искаш да кажеш, Янтра? Че човек трябва да гони някой мъж, дори да не проявява интерес към нея, за да не остане сама на 60?

Да му търпиш изневери, студено-топло отношение, и да го чакаш да се върне, ако те зареже?

По-добре сама, отколкото с някакви боклуци.
Може и да няма мъж за теб, ама да се унижаваш за трохи внимание е жалко.

Общи условия

Активация на акаунт