Дали ме "прекара"?

  • 8 742
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39
🤣🤣🤣 Добре де, как се хващате с такива? Какво намирате в тях? Външния вид ли е причината, защото от изброените неща от поведението му всичко е отблъскващо.

Аз ако знам какво намирам в него, нямаше да пиша тук. Объркана съм.
Може би просто ме е манипулирал доста добре. И даже продължава.

# 61
  • Мнения: 156
Не е манипулиране, а открита подигравка.. " Бих те поканил на кафе, ама много ще ти стане.. "
А аз не бих ти отделила и толкова бих казала аз. . 😂

# 62
  • Мнения: 1 580
🤣🤣🤣 Добре де, как се хващате с такива? Какво намирате в тях? Външния вид ли е причината, защото от изброените неща от поведението му всичко е отблъскващо.

Аз ако знам какво намирам в него, нямаше да пиша тук. Объркана съм.
Може би просто ме е манипулирал доста добре. И даже продължава.
Имаш добра позиция за изход от ситуацията. Разделили сте се с идеята повече да не се търсите и можеш да спечелиш известно време, за да прецениш струва ли си това вземане-даване.

# 63
  • София
  • Мнения: 38 629
Маминкааа!!!
Правило номер 6 - сам мъж на 40 в близки отношения с майка си, не става.

# 64
  • Мнения: 156
Маминкааа!!!
Правило номер 6 - сам мъж на 40 в близки отношения с майка си, не става.
Още повече ако и живее с нея..

# 65
  • Мнения: 5 298
Не е манипулиране, а открита подигравка.. " Бих те поканил на кафе, ама много ще ти стане.. "

Обаче тя не изглежда да има нещо против. Може би е много влюбена, за да е готова да търпи какво ли не, само за да бъде под някаква форма близо до него.

# 66
  • Мнения: 156
Не е манипулиране, а открита подигравка.. " Бих те поканил на кафе, ама много ще ти стане.. "

Обаче тя не изглежда да има нещо против. Може би е много влюбена, за да е готова да търпи какво ли не, само за да бъде под някаква форма близо до него.
Разбирам го това но все пак от цялата ситуация тя ще реве накрая.. Няма смисъл, той си мисли че е център на света и е привилегия за нея, че дори са в колата пък да я заведе на кафе вече ще е събитие, виждаш ли от големия и "важен" Ален Делон... 😂

# 67
  • Мнения: 39
Не, не живее с нея, но живее близо до нея.
Уж ходи да се храни, ама по-скоро е, защото му е самотно донякъде, знам ли.
Има и баща, но за него не се говори много и по-скоро е в поддържаща роля..

# 68
  • София
  • Мнения: 38 629
Пере ли го?

# 69
  • София
  • Мнения: 12 820
Понякога не се влюбваш в човека, а в това да усещаш емоции, да имаш връзка, да ти се случват неща в личния живот. Доста типично за конфигурации млада неопитна девойка и нереализиран дърт коч.

# 70
  • Мнения: 39

Да, и за това съм чувала.

# 71
  • Мнения: 5 298
Понякога не се влюбваш в човека, а в това да усещаш емоции, да имаш връзка, да ти се случват неща в личния живот.
Да, и това го има.

# 72
  • INFJ
  • Мнения: 9 417
Гей.. това ли е новият начин да си замазвате очите и лекувате нараненото его, когато нямат никакъв интерес към вас?

Последна редакция: вт, 30 яну 2024, 11:38 от Elunaria

# 73
  • Мнения: 2 638
И аз това се чудя.

# 74
  • София
  • Мнения: 38 629
Бягай бързо. Няма да стане работата просто никога.

Общи условия

Активация на акаунт