Бачорски и златната ябълка - Тема 8

  • 28 954
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 905
Мислех че само на мен ми беше досадно цялото това нещо с танците... В продължение на половин час да гледаме адски скучни танци и нескопосани движения, а тая учителка беше като умряла - толкова грозна, бавна и скучна. Честно казано вече започнаха да ми идват малко в повече семейните драми и разговори само за секс, сякаш това им е най-стойностното нещо в живота им.

# 736
  • Мнения: 1 112
Целия епизод ми беше тъпи досаден и превъртах и превъртах ама повече от 10 минути събирателно не съм гледала. Това ако е последния епизод на сезон 1, не знам какво да очаквам за втори, най вероятно нищо Satisfied

# 737
  • Мнения: 5 096
Спокойно, не е последния епизод. Предстои да видим циганията от тиймбилдинга им, толкова тежка селяния няма, гледах ги в инстаграм, беше покъртително.

# 738
  • Мнения: 1 112
Спокойно, не е последния епизод. Предстои да видим циганията от тиймбилдинга им, толкова тежка селяния няма, гледах ги в инстаграм, беше покъртително.

ааа добре, успокоих се Grin

# 739
  • Мнения: 11 007
ЗАПОВЯДАЙТЕ В ТЕМА 9

Нова анкета: Имат ли основания Олга и Розалия да са обидени на част от семейството (Йордан, Даниел, Антон, Рени, майката на Рени, Атанаска и т.н)?

Общи условия

Активация на акаунт