Бачорски и златната ябълка - Тема 8

  • 29 057
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 486
Аз не ги разбирам много , но скулите не ги ли правят пак с филър, т.е. не е пластична операция?

# 706
  • Мнения: 7 632
A съм си същата от преди 5 години .😀
Пак с филър , да.

# 707
  • Мнения: 11 179
2018




Страсти в Тоскана




И в Истанбул

# 708
  • Мнения: 8 890
Носът и е пипнат, според мен.

# 709
  • Мнения: 11 179
Санкт Петербург - 2018



# 710
  • Мнения: 3 695
Нормално е да изглежда различно. Минали са 5 години. За мен няма кой знае какви разлики. Пак е хубава. Кг също влияят и на лицето ни.
Филър в носа? Това е лудост и толкова опасно. По-добре ринопластика, но никога филър. Той не коригира, с него може се да запълни гърбица, но реално така може да изглежда още по-голям. Ако мигрира - още по-зле.
На тези, които устните им изглеждат като Доналд Дък, нямат грам устни. И като си сложат филър, стават като два бейби кренвирша. Още повече, че без червило изглеждат и болезнено прозрачни. Имах такава колежка, постоянно се мажеше с червило. Абе грозна картинка.
Ако имаш поне някакви прилични устни и добавиш филър, стават още по-добре и подчертани с малко количество. Но тия, които нямат блъскат яко милилитри и картинката е плачевна.

# 711
  • Мнения: 723
Аз пък не разбирам как се твърдят някакви неща с такава категоричност. Вие хора с високи скули и бузи не сте ли виждали?!??

# 712
  • Мнения: 11 179
Финландия 2018



# 713
  • Мнения: 3 695
И верно е като плъх у бра̀шно 🤣🤣🤣🤣 Няма по-точно определение за Даниел 🤣

# 714
  • Мнения: 11 179
Мдаа, хахахаха... Той е единственият с руси вежди и мигли от всички братя.
А от снимките личи, че не са били толкова скарани и разделени, все пак са си ходили на гости.

Стокхолм 2018



# 715
  • Мнения: 1 787
Като бели цигани са.. направо ме заболяха очите от цялата тази шарения.

# 716
  • Мнения: 1 121
Мдаа, хахахаха... Той е единственият с руси вежди и мигли от всички братя.
А от снимките личи, че не са били толкова скарани и разделени, все пак са си ходили на гости.

Стокхолм 2018





Според мен конфликтът между Даниел и Рози е заради новата му любов, която Розалия не харесва и сигурно е взела отношение. Те двамата постоянно се хапят, но щом тя е близка с Емилия явно все пак е била и с Даниел.

# 717
  • Мнения: 1 787
Малко е странно да взимаш отношение по въпроси, които не те касаят по никакъв начин. Не мога да си представя някой да ми се бърка в отношенията с партньора. Но хора всякакви..

# 718
  • Мнения: 5 903
А, всъщност, защо се набляга постоянно, че Розалия трябва непременно да се омъжи, да има деца? Задължително ли е това? Не на всеки животът му се върти около мъж и деца.

# 719
  • Мнения: 11 179
Е, ако се е сприятелила с Емилия, защо не...  Мъж, който зарязва бременната ти приятелка, а за капак този мъж ти е брат. То е ясно, че като ти е близък, ще изразиш някакво мнение.

Но да, на снимките много шарения, много нещо... тези хора са само за Индия, там всичко е цветно, шарено, в светли тонове..., розово, оранжево... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт