Бачорски и златната ябълка - Тема 8

  • 29 049
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 813
Тази на снимката до Рози, до не е въпросната Велислава?

# 721
  • Мнения: 1 787
За мен не е нормално да се бъркаш в семейните отношения на хората.
Аз лично не коментирам изборите на хората, нито на приятелки, нито на хора от семейството ми! Това са отношения, които касаят само двама  души. Да седна да обяснявам кой какъв е, как се държи и т.н. Да не би аз да живея с него.

# 722
  • София
  • Мнения: 218
Бебе Дани се е напишкал върху баба Сийка :/

# 723
  • Мнения: 3 693
И моите 5 ст за епизода.
Снимането е под всякаква критика. Заболя ме главата от постоянното местене, приближаване и отдалечаване на камерата.
Антон сякаш е малкия им 10-годишен недоразвит брат. Най- веме умствено недоразвит.
И Даниел се пошегува с маниерите на Георги. А, Розалия му каза, че е малкия Азис 😃
Моментите със салсата бяха прекалено много. Нямаше нужда чак от толкова. Накрая вече беше досадно и епизода го гледах на 3 части.
Мисля, че тези зелени букви са ги добавяли сега. Звука при тях е изключително силен. Добавили са някаква реклама на някакво си Рерѐ. Само дето никой май не разбра за какво иде реч. Мисля, че са добавяли тези кадри, защото бяха с дълги ръкави всичките. Знаете как мъжете ходят по тениска до късна есен. Но тези кадри със зелените букви си бяха добавяни. И от там им е дошъл техническия проблем.

# 724
  • Мнения: 8 890
да, рекламата е правена в БГ, а те са в Швеция и хоп: в БГ.
Аз си мислех, че нещо на шведски да не е... Не разбрах защо пекъсват за буквите...
Скрит текст:

# 725
  • Мнения: 3 693
Ами явно са искали да направят уж загадъчна реклама, ама като чета тук, никой не повдигна въпроса за тия букви. Та според мен - успех 0 😃

# 726
  • Мнения: 11 170
Маймуната в Бали прави селфи-релфи Grinning

# 727
  • Мнения: 584
Емилия на живо изглежда красива и нежна. Не си е пипала скули и брадичка, нос също съдейки по първите й снимки. Такива корекции много ясно си личат.

При нея цветът на косата има огромна роля плюс по-добре оформените вежди. Единствено бюстът много си личи, че е пипан - според мен е избрала неподходящо голям размер за нежната й фигура.

# 728
  • Мнения: 11 170
Да му имам шапката на Даниел. Страхотен вкус, нема що...





# 729
  • Мнения: 5 118
Сестрата е същата, все едно гледам Албена Вулева, същия кич и безвкусица за стил и класа.
Ето и профила на Вулева. https://www.instagram.com/albenavuleva777?igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==

# 730
  • Мнения: 1 112
И моите 5 ст за епизода.
Снимането е под всякаква критика. Заболя ме главата от постоянното местене, приближаване и отдалечаване на камерата.
Антон сякаш е малкия им 10-годишен недоразвит брат. Най- веме умствено недоразвит.
И Даниел се пошегува с маниерите на Георги. А, Розалия му каза, че е малкия Азис 😃
Моментите със салсата бяха прекалено много. Нямаше нужда чак от толкова. Накрая вече беше досадно и епизода го гледах на 3 части.
Мисля, че тези зелени букви са ги добавяли сега. Звука при тях е изключително силен. Добавили са някаква реклама на някакво си Рерѐ. Само дето никой май не разбра за какво иде реч. Мисля, че са добавяли тези кадри, защото бяха с дълги ръкави всичките. Знаете как мъжете ходят по тениска до късна есен. Но тези кадри със зелените букви си бяха добавяни. И от там им е дошъл техническия проблем.

И аз през цялото време се чудех какво местят тия букви и за какво са им. На кадрите се чуваше само пукане и явно това е бил проблемът. Говорят за вафли, но не показаха нищо освен буквите. Голям смях са тези...

# 731
  • Мнения: 8 890
Кое точно е кич?

# 732
  • Мнения: 903
Изгледах и аз епизода. Нищо особено. Особено накрая със салсата направо се отегчих.

Тая снимка с маймуната е много яка. Grinning Маймуната визирам де.

# 733
  • Мнения: 11 170
Със салсата наистина е отегчително. Да не говорим, че ако на мен ми направят такава “изненада”, директно казвам “без мен”. Щях да си стоя в кафето отвън ш. Да караш мъже да се кълчат и да се чупят… не знам кой би се съгласил. Освен Георги де, поне му идва отвътре.

# 734
  • Мнения: 3 693
Антон беше толкова нелеп в неговата чалгосалса, чееее ми беше неудобно да го гледам.

Общи условия

Активация на акаунт