Спечелете комплект натурална израелска козметика Mommy Care

  • 5 306
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Да, зимата е по-трудно заради вятъра и ниските температури. Слагам  хидратиращ крем и глицерин за устни

# 16
  • Мнения: 1 026
Да трудно се справям. Предизвикателство е да нацеля и балсам за устни за да ги защитя да не изпръхват и да стават алено червени. Когато сме на пистите пък бузките и стават червени и след това кожата е страшно суха

# 17
  • Мнения: 3 915
С едното дете не, добра хидратация през цялата година и е ок, с другото трудно. Все не намирам подходящите продукти явно.

# 18
  • Мнения: 264
Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата?
 
Моето дете като цяло не страда често от кожни раздразнения. Разбира се зимата е една идея по-сложно заради вятъра и студа. Често устните се напукват, но се стараем да ги предпазваме при всяко излизане, както и лицето и ръцете.

# 19
  • Мнения: 737
Трудно да,защото през студените месеци кожата се зачервява и изсъхва.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 689
Да, трудно се справяме и все още не съм открила подходящата козметика.

# 21
  • София
  • Мнения: 939
От сухия въздух през зимата кожата се изсушава и има нужда от повече грижи и хидратация, но се справяме.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 022
Не е толкова трудно,когато ползваш подходяща за нуждите козметика.По-важното е да я намериш на нашия пазар.

# 23
  • Мнения: 293
До сега голямото дете не е имало проблем през зимата с кожата на лицето. Обаче още съм в търсене на подходящата козметика за бебето.

# 24
  • София
  • Мнения: 979
"Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата?"
Честита Коледа!! Когато родих дъщеря ми дори не знаех, че има специална козметика за децата през зимата. Случайно научих от педиатърката и започнах да се интересувам какво се предлага на пазара. Съответно почнах да ползвам за детето, а в един момент като видях резултата прехвърлих козметиката за грижа на цялото семейство през зимата и съм много доволна. Не мисля, че е трудно, по скоро е въпрос на информираност!

# 25
  • Мнения: 3 386
Вятърът и студът през зимата са проблем за детската кожа, особено, когато детето отказва да носи шал. Ползваме крем и балсам за устни.

# 26
  • Мнения: 7 284
Да, предизвикателство е да се уцели подходяща козметика за зимата, която да влияе добре на различните типове кожа. Дори допълнителната хидратация не винаги успява да ни спаси от напукани устни, червени бузи и изпръхнала кожа.

# 27
  • Мнения: 3 540
Трудно се справяме. През зимата устните се напукват и разраняват, бузите изпръхват и се зачервяват, затова полагаме повече и по-специални грижи.

# 28
  • Мнения: 29 375
Чак трудно не бих казала, но все пак по-често напукани устни и суха от студа кожа.

# 29
  • Мнения: 991
Хидратерам кожата на бебето максимално и винаги преди излизане мажа бузките с кремче за лице за студено време. През лятото е почти същото, но мажем със слънцезащитен.

Общи условия

Активация на акаунт