Спечелете комплект натурална израелска козметика Mommy Care

  • 5 304
  • 194
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 128
"Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата?"
Като цяло не срещам сериозни трудности в тази част. Използвам подранващ лосион за тяло, подходящ за детската кожа. За устните купувам за моята девойка балсамче.

# 181
  • Мнения: 2 666
Ползвам специална козметика за лице и ръце през зимата,  за да няма проблеми.

# 182
  • Мнения: 10 210
Не само през зимата. Атопичната кожа поставя своите изисквания целогодишно и налага употребата на подходяща козметика.

# 183
  • София
  • Мнения: 1 304
Не се справям трудно, защото нищо не правим. За щастие нямаме проблем през зимата и с нищо не третирам.

# 184
  • Мнения: 5 386
Да, предизвикателство си е справянето със сухата кожа. Нанасянето на подходящите козметични и медицински продукти изисква търпение, отделяне на време преди излизане навън, допълнително натурални масла, стоплени и вложени в козм.продукти. Редовно и последователно включване на няколко продукта с цел по-добра грижа.

# 185
  • Мнения: 176
През зимата кожата има необходимост от повече грижи и това постигаме с допълнително хидратиране.
С удоволствие бихме пробвали Вашата козметика!

# 186
  • София
  • Мнения: 35 951
Ако се използват съответните, подходящи за сезона и типа кожа на детето продукти - никога не ми е било проблем.

# 187
  • Мнения: 215
Ползвам специална козметика за лице и ръце през зимата. Малкият ми син е с атопичен дерматит и използвам специална козметика, за да няма проблеми.

# 188
  • Мнения: 349
С течение на времето и изпробвани доста продукти вече не е трудно да се справям с кожните проблеми на децата през зимата. Баткото е с АД и въпреки всичко, все още не можем да го овладеем напълно през зимата.

# 189
  • Мнения: 5 366
Децата ми отключиха студова алергия в детската градина и през зимата кожата им е много чувствителна.
Трудно ми е да я поддържам в хубав вид, защото те не обичат да се мажат.

# 190
  • Мнения: 25
Да - кожата им е много чувствителна на студа и вятъра, затова преди излизане слагаме хидратиращ крем и балсам на устните.

# 191
  • Мнения: 811
C малкото ми дете се справям по-трудно, тъй като все още не съм уцелила точната козметика за него. Ужасният морски вятър в комбинация със студа действат изключително раздразнително, особено за детската кожа.

# 192
  • Мнения: 135
С голямото ми дете ми беше доста трудно- кожата му се обриваше при излагане на студен вятър и ако не съм го намазала. С малкото нямам тези проблеми. Вярвам, че е до кожа като за чувствителната трябват много постоянни грижи.

# 193
  • Мнения: 245
Кожата на моето детенце е много чувствителна, както през лятото така и през зимата, използвам различна козметика според сезон, но зимата се зачервява много, но все още не съм успяла да намеря точната козметика за нейното лице. Силно се надявам да опитаме продуктите ви. Успех на всички.

# 194
  • Мнения: 1 565


Изтеглени са късметлиите, които печелят коледен комплект Mommy Care. Това са:

Akroma
vili123
Jozepha


Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 11.01.2024 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в игратa на Mommy Care и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, както и данни за доставка на наградата:

✔️ три имена
✔️ адрес за доставка
✔️ телефон


Благодарим на всички за участието в играта!

Общи условия

Активация на акаунт