Спечелете комплект натурална израелска козметика Mommy Care

  • 5 298
  • 194
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
СПРАВЕТЕ СЕ С ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВАТА НА ДЕТСКАТА КОЖА ПРЕЗ ЗИМАТА.
ВКЛЮЧЕТЕ СЕ В ИГРАТА И СПЕЧЕЛЕТЕ КОМПЛЕКТ С ПРОДУКТИ ОТ НАШАТА НАТУРАЛНА ИЗРАЕЛСКА КОЗМЕТИКА MOMMY CARE!


Козметиката за бебета и майки Mommy care използва най-висококачествените съставки, комбинирани с натурални плодови и растителни масла за защита и подхранване, като същевременно почиства, овлажнява, предпазва и успокоява кожата.
Продуктите Mommy care съдържат само най-висококачествени, естествени и органични съставки, а производствените методи (включително студеното пресоване) са гаранция, че съставките запазват своите оптимални ползи. Mommy care отговаря и дори надхвърля най-високите индустриални стандарти в производството на естествена и органична грижа за кожата.
Всички продукти Mommy care можете да разгледате в нашия онлайн магазин.



За мама:
Mommy care продуктите за бременни може да се използва за предотвратяване на стрии, намаляване на отоци и подпомагане на тялото да запази формата си след бременност.

За бебета и деца:
Продуктите ни за бебета и деца са особено подходящи за най-деликатната и чувствителна кожа.
Безопасността на вас и вашите деца е основна грижа за Mommy Care. В сезоните, в които това има най-голямо значение, може да се чувствате сигурни, докато използвате нашите продукти. В тях никога не прибавяме парабени, съставки на петролна основа, фталати и такива, чиято безопасност е съмнителна.



Студеният и сух въздух в студените сезони може да окаже неблагопроятно влияние върху деликатната бебешка кожа. Защитните балсами могат да я предпазят. Най-удачното време за нанасяне на балсама е след баня - подсушете с потупване и веднага намажете.

Участвайте в играта!

Включете се в дискусията в темата и споделете в коментар отговор на въпроса "Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата?"
На 08 януари 2024 г. ще изтеглим трима от вас, които ще спечелят по един от нашите коледни комплекти Mommy care, които съдържат:
People Baby Symbol Натурален ежедневен бебешки лосион за тяло 120 мл
People Baby Symbol Защитен балсам за лице против вятър и студ 50 мл
People Baby Symbol Екологични кърпички за нос и лице

Всички Коледни пакети са налични до 07.01.2024 г. в онлайн магазина.


Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: чт, 28 дек 2023, 14:38 от Адри

# 1
  • Мнения: 1 557
"Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата?" -  В началото ми беше по-трудно, да открия подходяща козметика за детската кожа през зимата. Но с времето се научих какво да използвам, за да няма зачервявания и сърбежи по лицето. Бихме пробвали Вашата козметика с удоволствие.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 445
Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата? Зимата полагаме повече грижа, тъй като от студа кожата се нуждае от допълнителна/повече хидратация.

# 3
  • Мнения: 2 682
С малкото ми дете се справям по-трудно, тъй като все още не се уцелила точната козметика за него. Ужасният морски вятър в комбинация със студа действат изключително раздразнително, особено за детската кожа.

# 4
  • София
  • Мнения: 769
През зимата най-трудно се справям със зачервените бузки и устните на детето.С подходящо кремче се справяме.

# 5
  • Мнения: 249
Не бих казала, че се справям трудно. Ползвам подходящата за сезона козметика, а ако има някакъв дискомфорт или проблем, се обръщам към дерматолог за преглед, съвет и лечение, ако се налага.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 098
Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата?

Да, и със своята, и с тази на детето, което отказва да носи шал и се прибира от училище и игра с почти атопична кожа. Хидратирам с детска козметика, но не успявам изцяло да го защитя.

# 7
  • Мнения: 1 757
Старая се да мажа лицето на детето ми сутрин и вечер, а кожата на тялото всеки път след къпане. Използвам дълбоко хидратиращи лосиони и кремове.

# 8
  • Мнения: 381
Трудно се справихме, сега използваме дълбоко хидратиращи лосиони,  опитвам се да използвам подходяща козметика за сезона .

# 9
  • Мнения: 1 329
Трудно да,защото през студените месеци кожата се зачервява и изсъхва. Нужна е ежедневна грижа.

# 10
  • Мнения: 1 048
Със сигурност през студените месеци грижите за кожата са голямо предизвикателство. С времето съм натрупала знания и практика кога какво да използвам, но никога не е късно да изпробваме и нови натурални продукти.

# 11
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Да, трудно, макар и децата ми вече да са големи. Голямо предизвикателство са устните на голямото дете. При най-слабия вятър изпръхват, зачервяват и напукват.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 496
Да, кожата на децата ми през зимата е много суха. Бузките им се белят, а устните им са винаги напукани. Старая се да ползвам подходяща козметика, която да им помага.

# 13
  • Мнения: 607
Кожата на детето ми е изключително не  претенциозна,за мой голям късмет!
Судоволствие бих изпробвала Вашата козметика.

# 14
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 813
През зимата кожата има необходимост от повече грижи и това постигаме с допълнително хидратиране.

Общи условия

Активация на акаунт