Спечелете комплект натурална израелска козметика Mommy Care

  • 5 297
  • 194
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 225
Детската кожа е много уязвима през зимата, но с редовно нанасяне на подходяща козметика се минимизират неприятни последици от студа. Използваме балсам за устни, колд крем, и хидратиращ крем за тяло. С удоволствие бих пробвала тази козметика, която е непозната за мен.

# 46
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата? Зимата полагам повече грижа, тъй като от студа кожата се нуждае от допълнителна хидратация.

# 47
  • Мнения: 750
Справям се като мажа с кремче преди излизане навън и след баня с овлажняващ крем, както и всеки път след прибиране от разходка ако видя, че кожата е суха Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 327
Аз и двете ми деца сме с АД. При едното е вследствие хранителни непоносимости. Ползваме изключително скъпа козметика. Просто нямам избор. Нищо друго не е ефективно. Зимата е ад. Дерматитът се обостря много.

# 49
  • Мнения: 3 652
Ползвам специална козметика за лице и ръце през зимата, децата ми имат студови алергии и се налага да сме стриктни с кремовете, за да няма проблеми.

# 50
  • Мнения: 2 839
Зимата полагаме повече грижа, тъй като от студа кожата се нуждае от допълнителна хидратация.

# 51
  • софия
  • Мнения: 2 913
Справям се с хидратация и богати продукти.

# 52
  • Мнения: 689
През зимата кожата става суха и чувствителна и изисква специални грижи .
Не винаги успявам да се справя.

# 53
  • Мнения: 1 357
През зимата полагам повече грижи, заради студа и вятъра кожата на децата изпръхва и се нуждае от допълнителна хидратация.

# 54
  • Мнения: 819
Ежедневните разходки изискват подготовка в зимния сезон. Освен  топлото облекло се налага да  се грижим и за детската кожа, за да бъде хидратирана и защитена. Изполвам само натурални продукти и козметика от детски серии, адаптирани към малкото човече.

# 55
  • София
  • Мнения: 13 151
Да, през зимата кожата се зачервява и изсъхва, а устните се напукват.

# 56
  • Мнения: 538
Вятърът създава по-големи проблеми, затова използвам крем против  вятър и студено време. 

# 57
  • Мнения: 117
През зимните месеци кожата има необходимост от повече грижи, затова използвам хидратиращи  лосиони.

# 58
  • Мнения: 916
Да, трудно.

# 59
  • Мнения: 374
Да трудно, главно защото не харесва да е мазно, лепкаво, мокро и т.н. и отказва да се маже.

Общи условия

Активация на акаунт