☃️ 🎄 ❄️ Започва радостта голяма, декември е и време не остана (тема 7 /януари 2024г.)

  • 26 080
  • 768
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 195
Буболина, честит да е Михаил! 💙 и на теб бързо възстановяване!

 Стана ми интересно колко му е била кръвната захар, има ли някаква връзка и с твоето състояние, че да му предпишат глюкоза?

# 766
  • Мнения: 280
Да се запиша и аз при родилите мами. Днес в 9:49 се роди нашата Кая.. 3,390 и 50 см. в 37+4 г.с. В крайна сметка заложихме на секциото, защото се завъртя отново, а и предвид размерите не беше най- добрия вариант да чакаме термин. ❤❤❤

Честита бебка ,живи и здрави бъдете ❤️❤️

Записвам се и аз ,днес в 10:50 се роди Михаил -2,910 , 49 см. в 39 г.с и двамата сме добре ,той е бил с малко ниска кръвна захар и са дали глюкоза. Родих секцио , раздвижване само в леглото, утре ще ни вдигат. Бебчо го доведоха за 2-3 часа да стои при мен ,но от системите не можах да го взема на ръце,вече утре дано успея😊
Късмет на оставащите мами за този месец ❤️

Честит да ти е малкият юнак! В коя болница роди? Изненада ме, че са го довели да го видиш.

В Торакс в Пловдив съм и аз се изненадах че го доведоха , при положение че не мога и да стана

 
На мен също ми доведоха бебето, още докато бях на системи, в леглото, не бях ставала. Звъннах по телефона, казах, че го искам и ми го доведоха. Не беше за 2-3 часа, но за няколко минути, пипнах го, дадох си телефона да го наснима сестрата и го отведоха. Това се случва в болница Селена, гр. Пловдив.

Да в Селена като се обадиш ти го водят още на същия ден,баткото ми е роден там   и тогава ми го доведоха пак още в същия ден след като се обадих

Буболина, честит да е Михаил! 💙 и на теб бързо възстановяване!

 Стана ми интересно колко му е била кръвната захар, има ли някаква връзка и с твоето състояние, че да му предпишат глюкоза?

Казаха че не е била много под нормата ,в рамките на допустимото ,не е с моето състояние свързано ,а със смяната на средата поне така го обявява педиатърката в Торакс,просто е нямало да издържи до същинското захранване и за това са му дали глюкоза. На момичето в стаята с мен по същия начин казаха че е станало с нейното бебе

# 767
  • Мнения: 928
https://m.bg-mamma.com/?topic=1619477.new#new

Новата тема. Моля, гласувайте в анкетата

Благодаря за  отговорите, момичета.

# 768
  • Мнения: 25
Да се запиша и аз при родилите мами. Днес в 9:49 се роди нашата Кая.. 3,390 и 50 см. в 37+4 г.с. В крайна сметка заложихме на секциото, защото се завъртя отново, а и предвид размерите не беше най- добрия вариант да чакаме термин. ❤❤❤
Честито да ви е жива и здрава малката . Бързо възстановяване ☺️

Общи условия

Активация на акаунт