☃️ 🎄 ❄️ Започва радостта голяма, декември е и време не остана (тема 7 /януари 2024г.)

  • 26 115
  • 768
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 741
Аз съм с такива за кърмене и 4те са такива...но моя мъж ми е купил с дълъг ръкав,като оцапах другите ,а тук е адска жега...но тези нощници са супер удобни...

# 31
  • Мнения: 928
Момичета, пипнах малко темата. Ако ви идва твърде шарено или кичозно, казвайте. Гледам, че на доста от вас не съм отбелязвала какъв пол е бебенцето, сега ще гледам да коригирам в движение.
Гледайки списъка ни, виждам доста имена, които скоро не съм засичала из темите. Момичета, надявам се всички да сте добре!

За нощниците - приготвила съм си 2, въпреки че реших да раждам във Вита и там дават. Предния път ползвах само една и от втория ден минах на потници за кърмене от лидълските, но на мен все ми беше жега, а нощницата ми беше с дълъг ръкав. Подсещам тези, които сега почват да събират багаж за болницата да си вземат крем за зърна.

Последна редакция: чт, 14 дек 2023, 23:36 от Bobby_g

# 32
  • Мнения: 151
Аз съм приготвила 2 нощници, дано стигнат , ако не ще дадат от болницата.
Но това щях да кажа , до колкото знам е доста топло, не взимайте прекалено дебели.

# 33
  • Мнения: 53
Надежда Х честита радост!


Аз се чудя откъде да купя нощници за кърмене, дайте идеи 🤷🏽♀

#Sani# аз бях със задна ниска и АГ-то ми каза, че ако не мине 4см отстояние няма как да раждам естествено и трябва това да се случи до 28 г.с. - буквално в последния момент се вдигна.

# 34
  • Мнения: 175
Моята нощница е със къс ръкав и копчета до пъпа, дето се води за кърмене.
 В Токуда също дават, където ще раждам, но ми се искаше да си имам и моя за всеки случай.

Иначе, магнезиевият диаспорал действа разхлабващо и на мен, но след последния път в който една седмица не успях да отида до тоалетна, това направо ми е супер 🙈

Аз приключих с подреждането на дрешките, само трябва да изгладя чаршафчетата и съм май готова 🙈 Освен не и психически де 😂😂

# 35
  • Мнения: 151
Диди, ти при кого си в Токуда и започна ли с тоновете там?

# 36
  • Мнения: 1 741
Надежда Х честита радост!


Аз се чудя откъде да купя нощници за кърмене, дайте идеи 🤷🏽♀

#Sani# аз бях със задна ниска и АГ-то ми каза, че ако не мине 4см отстояние няма как да раждам естествено и трябва това да се случи до 28 г.с. - буквално в последния момент се вдигна.
Благодаря..моите ги поръчах от интернет...от базар намерих най изгодна цена 14 лв бр чисто нови...днес моя мъж ми е купил 2 бр от два различни магазина за бельо...аз съм от малък град,а той от там го е купил...значи в големите градове също ще има на много магазини

# 37
  • Мнения: 175
Диди, ти при кого си в Токуда и започна ли с тоновете там?

При Апостолова съм там. Другата седмица ще почваме с тоновете, тогава ще съм в началото на 35та.

Иначе доколкото чух, почват между 34 и 36 гс в зависимост от лекаря.

# 38
  • Мнения: 151
Оооо и аз съм при нея, и аз другата седмица съм за първи път 😁 но тъкмо ще влезна в 34та .. щях да питам след тоновете дали веднага се чака пред нейния кабинет или тя идва в стаята , че не ми стана много ясно как процедират там

# 39
  • Мнения: 175
Оооо и аз съм при нея, и аз другата седмица съм за първи път 😁 но тъкмо ще влезна в 34та .. щях да питам след тоновете дали веднага се чака пред нейния кабинет или тя идва в стаята , че не ми стана много ясно как процедират там

О, супер ❤ Каза, че ще мерят тоновете в друга стая и после тя ще ми ги разчете в нейния кабинет, така че предполагам ще трябва да отидем при нея. Ти кога си, аз съм на 19ти, да не се засечем😂

# 40
  • Мнения: 151
Оооо и аз съм при нея, и аз другата седмица съм за първи път 😁 но тъкмо ще влезна в 34та .. щях да питам след тоновете дали веднага се чака пред нейния кабинет или тя идва в стаята , че не ми стана много ясно как процедират там

О, супер ❤ Каза, че ще мерят тоновете в друга стая и после тя ще ми ги разчете в нейния кабинет, така че предполагам ще трябва да отидем при нея. Ти кога си, аз съм на 19ти, да не се засечем😂

Май, май.. и аз на 19ти от 09:20 😁❤

# 41
  • Мнения: 211
Момичета, пипнах малко темата. Ако ви идва твърде шарено или кичозно, казвайте. Гледам, че на доста от вас не съм отбелязвала какъв пол е бебенцето, сега ще гледам да коригирам в движение.
Гледайки списъка ни, виждам доста имена, които скоро не съм засичала из темите. Момичета, надявам се всички да сте добре!
Аз съм с розови гащи и термин 05.01.24, но преди няколко дни Ви писах, че очаквам първа среща с нашето слонче  на 20.12.23г 🐘🦛
Вече започва да ми става тръпно... Изникват глупави въпроси и притеснения, но смятам, че е нормално 🤔
Вече ми е много тежко и както виждате от часа, хич не ми  е до спане 🤣 ако успея да поспя по 4-5 часа на нощ си е рекорд 🤰🤰🤰

# 42
  • Мнения: 173
Стегнах багажа и аз, взела съм 2 нощници пък дано стигнат!
Вчера кумовете ни докараха ваничка със стойка, но някак огромна ми се вижда, съвсем обикновена е. Чудя се дали някоя сгъваема няма да е по-добре, но пък повечето са без стойки.. Вие на какви сте се спрели?

# 43
  • Мнения: 321
Здравейте, момичета!
Моя юнак се появи на 13.12. 😀 Отцепи се от колектива на януарските бебоци и реши, че 2023 е по-подходяща за негово изненадващо появяване.
Бебо Теодор се роди 2100 кг, 46 см.
Изненадващо ми изтекоха водите и спешно секцио направиха. Имах планово за 4.01, но не дочака. 😁 В момента е поставен в кувьозче. Надявам се скоро да се гушкаме с него! Появи се на прага на 36 гс. като Коледна изненада. 🎄
Нямах абсолютно никаква подготовка, дори събран багаж. 😀 Беше интересно приключение. Сега се възстановявам, относител добре.

Последна редакция: пт, 15 дек 2023, 07:06 от Sineochka_24

# 44
  • Мнения: 144
Синеочке, супер, да е честит Теодор ❤️
Идват си и те с намерения. Това, че си била без багаж, е още едно доказателство, че може и без големи приготовления.  Когато чудото се случи, все ще донесе таткото най-важното. Да се възстановиш бързо и да ти дават бебето възможно най-скоро ти желая! В коя болница си? Как мина раждането?

Иначе за Токуда с тоновете чакаш пред кабинета на следящия. Вика те за 5 мин да ти разпише листчето и да ти каже какво е положението и това е. И кръвното ти мерят на всеки път в залата за тонове.

Общи условия

Активация на акаунт