Бачорски и златната ябълка - Тема 7

  • 38 391
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 694
Коя е съпругата на Даниел?

# 61
  • Мнения: 269
Това, ако бяха намерили продуцент от Турция, щяха да направят много гледаем сериал.

Ако не беше толкова самоделно всичко, можеше наистина да направят изключително рейтингов продукт.

Трябваше да работят със сценарист и режисьор, които да подчинят всичко това на една идея, сюжет и да го направят един завършен продукт, който публиката наистина да гледа с желание и нетърпение. Пак щеше да си е живия живот, ама някак позициониран и разказан правилно.

# 62
  • Мнения: 1 386
Коя е съпругата на Даниел?

имаше предвид майка му Олга. Тя кара смарт

# 63
  • Мнения: 3 694
Не, пише, че се е смяла на съпругата на Даниел с колата на майка му. Даниел няма съпруга. Та питах коя - Емилия или Наска визира?

# 64
  • Мнения: 4 254
В това стори не помня да е участвала Наска. Той много се забавляваше на малката количка и как трябва да събере багажа в нея.
А в друго стори, двамата с Наска пътуваха и тя трябваше да кара кола с ръчни скорости, но мисля че не беше тази на майка му. Ако не се лъжа беше на някаква екскурзия.

# 65
  • Мнения: 982
Извинете, исках да напиша " стори" , то написало съпругата. Моя грешка !

# 66
  • Мнения: 1 386
В това стори не помня да е участвала Наска. Той много се забавляваше на малката количка и как трябва да събере багажа в нея.
А в друго стори, двамата с Наска пътуваха и тя трябваше да кара кола с ръчни скорости, но мисля че не беше тази на майка му. Ако не се лъжа беше на някаква екскурзия.

Това за което говорите беше на ски почивката им в Италия. Нищо общо с майката.

# 67
# 68
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Гледам сторита на Емилия ,без грим колко е нежна ,изглежда като дете .
И да питам нещо ,защо носа на Наска е залепен до устата и?

# 69
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 915
Гледам сторита на Емилия ,без грим колко е нежна ,изглежда като дете .
И да питам нещо ,защо носа на Наска е залепен до устата и?
Доктор Енчев сигурно е гледал някъде другаде докато го е оправял 😆😆😆

# 70
  • Мнения: 1 342
Ама моля ви се , скрийншотвайте по някое стори на Наска,че ние тук блокираните сме в пълно неведение с нейното развитие😃

# 71
  • Мнения: 723
Даниел е качил клип за смъртта на баба си и се чува Наска на висок тон от др стая, явно на децата говори ,ама може ли човека говори сериозни неща и пак да се чува гласа й

# 72
  • Мнения: 1 116


Той може да не я и познава като им гледам  семейните отношения. Самата Розалия спомвнава, че дълги години не са имали добри отношения с бабата. Какво е това семейство вече им се чудя. Всеки в някакъв момент е бил скаран с някой и не подържали отношения. Олга избягала заради брат си, пък внучката с бабата не си говорили...
.

Как да не я познава? Нали е пускал сторите с нея.

Не съм ги гледала явно, сега видях, че е пуснал запис за баба му. Лека пръст на жената и съболезнования на семейството им!

# 73
  • Мнения: 4 254
Същото съм казала и аз. Говоря за 2 различни сторита. В сторито с майка му, той беше отишъл на гости в Швеция сам. Simple Smile
В това стори не помня да е участвала Наска. Той много се забавляваше на малката количка и как трябва да събере багажа в нея.
А в друго стори, двамата с Наска пътуваха и тя трябваше да кара кола с ръчни скорости, но мисля че не беше тази на майка му. Ако не се лъжа беше на някаква екскурзия.

Това за което говорите беше на ски почивката им в Италия. Нищо общо с майката.

# 74
  • Мнения: 170
Тоя Даниел даже клипа за смъртта на баба си качил на стори, за кликове. Какво ли не правят за гледания тези хора.
Между другото такъв тъп сбогувания винаги са ми много странни. Все едно починалия ще ти отвори фейса или инстаграма да те изслуша.
На хората се благодари и се казва обичам те приживе, тези инста излияния са излишна показност. Особено след сторито с рая в склада с алкохол.

Общи условия

Активация на акаунт