Бачорски и златната ябълка - Тема 7

  • 38 296
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 480
Да ,така е, права си.Но в контекста на обсъжданите селебрита и това,че едната е без стил , пък другата е изтъкана от такъв мнението ми е такова.
   Ако иска да е инфлуенсър, както се е обявила в ИГ, доста още усилия са нужни.
Няма как да знаем какъв е стила на Емилия, защото нищо не е обзавеждала - била е под наем, сега се е нанесла във вече готов и хубаво обзаведен апартамент.

Един ден ако завърши ремонта на апартамента - ще й разберем стила.

# 46
  • Мнения: 1 081
Да ,така е, права си.Но в контекста на обсъжданите селебрита и това,че едната е без стил , пък другата е изтъкана от такъв мнението ми е такова.
   Ако иска да е инфлуенсър, както се е обявила в ИГ, доста още усилия са нужни.
Няма как да знаем какъв е стила на Емилия, защото нищо не е обзавеждала - била е под наем, сега се е нанесла във вече готов и хубаво обзаведен апартамент.

Един ден ако завърши ремонта на апартамента - ще й разберем стила.

Преди Атанасия тя е живяла в Абдовица и от това, което са качвали тук изглежда нормално- нито кичозно, нито безвкусно.

# 47
  • Мнения: 191
Емилия не е никакъв блогър, но пък смятам, че човекът, с който е сега е по стойностен от Даниел, желая и на двете с Емели да имат стабилен дом, любов и подкрепа там!

# 48
  • Мнения: 54


Аз пък така и не разбирам къде и какво видяхте в Даньо, за да кажете че е нормално и добре изглеждащ мъж….. Не искам да се опитвате да ме убеждавате в противното, защото за мен всичко по този човек, от поведение и визия (най-вече туй костюмче) е грозно с главно Г.

# 49
  • Мнения: 3 915
Аз за себе си мога да кажа, че не съм казала, че е добре изглеждащ, а цитирам "мъж като мъж". Има и далеч по-грозни, просто не е нищо особено, но както не мога да кажа, че е красив, така не мога да кажа и че е грозноват.

# 50
  • София
  • Мнения: 35 101
Къде и какво сме видели или " Не искам да се опитвате да ме убеждавате в противното"?

# 51
  • Мнения: 1 380
Майката на Олга, Роза  е починала днес

# 52
  • Мнения: 45
Майката на Олга, Роза  е починала днес



Даниел в същото време качва сторита как се забавлява и пие в “Под метлите”.

# 53
  • Мнения: 2 724
Каква е била историята да ги върне от Швеция и какво би им предложил, да чистят?

# 54
  • Мнения: 3 756
Каква е била историята да ги върне от Швеция и какво би им предложил, да чистят?

На едно от тези събития за връщане на българи от чужбина, пускано е в темите, той се би в гърдите, че е приел за своя цел да върне майка си и сестра си от чужбина в България. Имаше и реплики, че майка му не е цъфнала и вързала там и той можел тук по-добър живот да и подсигури и звучеше оптимистично.
Но и майка му и сестра му са още в чужбина и няма и помен да се връщат.
Какво им е предложил не е казал. Но ако 2-ма от най-близките си не може да убеди да се върнат, как ще го направи с излезните навън, за мен е загадка.

Естествено съвсем нормално е всеки път да дава пример със себе си и колко му е добре тук, защото реално това е така. Няма никакъв шанс в чужбина да направи такъв бизнес, да пуска постове от обяд, че пие и хората да го възприемат сериозно.
Предполагам, че е възможно някои българи да харесат това и да се върнат.

# 55
  • Мнения: 710
Майката на Олга, Роза  е починала днес



Даниел в същото време качва сторита как се забавлява и пие в “Под метлите”.


Много тъп човек .... вечно пият и после ходят по срещи с клиенти...не ми е хич сериозно

# 56
  • Мнения: 1 081
Майката на Олга, Роза  е починала днес



Даниел в същото време качва сторита как се забавлява и пие в “Под метлите”.

Той може да не я и познава като им гледам  семейните отношения. Самата Розалия спомвнава, че дълги години не са имали добри отношения с бабата. Какво е това семейство вече им се чудя. Всеки в някакъв момент е бил скаран с някой и не подържали отношения. Олга избягала заради брат си, пък внучката с бабата не си говорили...

# 57
  • Мнения: 3 756
Отношенията в Бачорски са турски сериал.
Деца, родители, жени, любовници...
Всичко е един голям миш. Единият си дига чукалата, другият чака няколко хиляди, че на 18 години е успял да се размножи, третият наранява всички, защото не знае как да се справи със себе си.
Това, ако бяха намерили продуцент от Турция, щяха да направят много гледаем сериал.

# 58
  • Мнения: 1 380


Той може да не я и познава като им гледам  семейните отношения. Самата Розалия спомвнава, че дълги години не са имали добри отношения с бабата. Какво е това семейство вече им се чудя. Всеки в някакъв момент е бил скаран с някой и не подържали отношения. Олга избягала заради брат си, пък внучката с бабата не си говорили...
.

Как да не я познава? Нали е пускал сторите с нея.

# 59
  • Мнения: 925
Един път много се смях на стори на Даниел, с колата на майка му. Тя беше смарт , мисля, едва натъпкаха куфара му в нея.

Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 22:47 от Севда_

Общи условия

Активация на акаунт