Бачорски и златната ябълка - Тема 7

  • 38 300
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 915
Олга не остава в Абдовица, защото очевидно имат кофти връзка. Колкото и да ни мажат очите с голямата, сплотена фамилия - не е така. Наистина са много счупени, сбъркани и това предаване им извади кирливите ризи. Всички са пълно куку, честно казано ми се струва, че Наска е най-нормалната там.

# 736
  • Мнения: 7 573
Атанаска и Емилия са най -нормалните , а и Георги .

# 737
  • Мнения: 784
Има разлика между това, че Рози казала че Емили й е любимка и това родителите да го кажат. Реално лели, чичовци нямат отговорност към децата, докато родителите имат. В първи епизод Даниел казва : “това е на всяка Коледа и празник, когато се съберем”, а сега става ясно, че такива събирания не е имало. Като цяло е един голям лицемер, обичал ги, обожавал ги, заучени реплики, а ги е отрязвал много пъти. Показателно е, че Олга не каза нищо за Йордан, докато в епизода с него, той говори за нея. Той ми е най-отрицателния персонаж и това, което вбесява Рози е, че въпреки всичко, което им е причинил, в момента той получава любов, а майка й която е искала да ги спаси от този, не получава дори телефонно обаждане.

# 738
  • Мнения: 3 915
Да, бащата несъмнено е бил звяр за тях като деца, но ми се струва, че и майката може би е станала такъв от друга гледна точка - заставането срещу жените им, по този начин срещу тях самите, предполагам си има причина за всичко.

# 739
  • Мнения: 7 573
Ами не смятам , че има голяма разлика .. деца са , аз за дете на познат не бих написала това .
Чак звяр към децата си .. Олга без съмнение е имала причина да го напусне , но той все пак им е баща , в момента и Атанас е в нормално отношения с него , само Розалия си живее в миналото.

# 740
  • Мнения: 784
Явно не сте се сблъсквали с насилник, било то психически или физически. Оказва огромно влияние на една психика, каквато е детската. Атанас е в нормални отношения, защото е задължен на Даниел, а той е в добри отношения с него. Пуснете си пак епизода с Генерала и какво казва Атанас. Рози му е простила, но може да не иска този човек в живота си. Защото очевидно той пак започва с мачкането, само че като си възрастен имаш избор да не го допуснеш.

# 741
  • Мнения: 11 012
ЗАПОВЯДАЙТЕ В ТЕМА 8

Новата анкета е: "Бихте ли плащали за extra content в профила на Даниел?"

# 742
  • Мнения: 8 806
Атанаска и Емилия са най - нормалните, а и Георги .
За Георги още не знаем какъв му е бил живота. Сигурно в следващите серии.
Както и историята на развода на Генерала и Олга, като гледам децата не са разбрали много добре и към днешна дата.

Общи условия

Активация на акаунт