Бачорски и златната ябълка - Тема 7

  • 38 303
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 380
Ще има 8 епизод, мног народен. Кога ще гледаме рождения ден на Емели?

# 31
  • София
  • Мнения: 22 948
Днес казват, че ще има, до четвъртък не се знае. Grinning

# 32
  • Мнения: 170
На Милото дома показва доста стил, нищо общо с циганийката у Даниел. Жалко, че не се сетих да цъкна кухнята, докато той готви на Емилия. Определено създадено с доста повече вкус.

# 33
  • Мнения: 1 380
Милото живее в Драгалевци, а не в Абдовица и Атанаска не му е обзавеждала същата.

Блестящия тигър ми е върха на кича.

# 34
  • Мнения: 8 781
Мда, може би мама го е обзавеждала./шегувам се,идея нямам какъв и що е милото./ Но на една снимка отпреди, с розите и балоните, което е далеч от вкус и стил, върху един стол се мъдреше екран,на който гори огън.Може временно да е било.

# 35
  • Мнения: 710
И Атанаска беше качила чашата си днеслИ тя всяка сутрин качва.Това са техните профили и може да качват,каквото пожелаят.Някой път се чудя за какви глупости се дразните ..
Емилия пак с чашата. Така ли не се усеща, че е мега тъпо, безмислено и скучно.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 256
Розите и балоните, които са изненада за годишнината, ли са далеч от вкус и стил или екрана?Grinning

# 37
  • Мнения: 8 781
Ми в случая за мен и двете. Рози и балони, залепени за тавана - къде е стилът и класата?А картина на огън, излъчван на екран на тв, върху бял дървен стол- много класни. Опитвах се да намеря сторито, но не мога.
    За мен и двете са лишени от стил.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 256
Тука не се гони стил и класа, а изненада и романтика. Хубаво е и мило.
Ако мъж се постарае така за теб  се радваш, особено ако го обичаш. На мен поне ми става приятно и за други жени, които получават подобни изненади. Не бих търсила кусур дали в стилово издържано, жеста е хубав.

# 39
  • Мнения: 8 781
Да ,така е, права си.Но в контекста на обсъжданите селебрита и това,че едната е без стил , пък другата е изтъкана от такъв мнението ми е такова.
   Ако иска да е инфлуенсър, както се е обявила в ИГ, доста още усилия са нужни.

# 40
  • Мнения: 1 081
Да ,така е, права си.Но в контекста на обсъжданите селебрита и това,че едната е без стил , пък другата е изтъкана от такъв мнението ми е такова.
   Ако иска да е инфлуенсър, както се е обявила в ИГ, доста още усилия са нужни.

Ами като гледам последователите и доста се качиха, така че явно все пак някой я харесва. Не разбрах какво безвкусно има в балоните и сърцата по тавана, предвид че те са за изненада, не за постоянно обзавеждане.
Колкото и да ви е яд на нея и да хейтите момичето явно е щастливо и Петър я уважава достатъчно да и прави изненади.

# 41
  • Мнения: 170
Да ,така е, права си.Но в контекста на обсъжданите селебрита и това,че едната е без стил , пък другата е изтъкана от такъв мнението ми е такова.
   Ако иска да е инфлуенсър, както се е обявила в ИГ, доста още усилия са нужни.

Изобщо не ставаше дума за стила на Емилия, а за този в дома на Петър.
Все да се заядете и да се изкажете като последна инстанция. Чак се чудя като толкова не ви харесва нищо в никой от тях какво толкова ги обсъждате.

# 42
  • Мнения: 1 081
Да ,така е, права си.Но в контекста на обсъжданите селебрита и това,че едната е без стил , пък другата е изтъкана от такъв мнението ми е такова.
   Ако иска да е инфлуенсър, както се е обявила в ИГ, доста още усилия са нужни.

Изобщо не ставаше дума за стила на Емилия, а за този в дома на Петър.
Все да се заядете и да се изкажете като последна инстанция. Чак се чудя като толкова не ви харесва нищо в никой от тях какво толкова ги обсъждате.

И аз не разбрах какво общо има обзавеждането на Петър в апартамента с това дали Емилия ще стане или не добър инфлуенсър и колко ще трябва да се труди. Не знаех, че балоните по тавана са безвкусица, но ей на. Laughing
Явно госпожата се засяга пряко от мненията за Атанасия.

# 43
  • Мнения: 8 781
Аз ли се засягам?
  Неведнъж съм писала ,че и двете са ми на една плоскост.Нито едната ме дразни или ми харесва безумно, нито другата.Следвам ги в ИГ  от любопитство.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 256
Емилия се е обявила за блогър.

Общи условия

Активация на акаунт