Бачорски и златната ябълка - Тема 7

  • 38 294
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Силно съм изненадана от профила на Петър, като контрапункт на този на Даниел



Още преди време разбрах, че е това е “милото” . Бях гледала в някой профил не помня във фейсбук ли, има много стари снимки с Даниел и Емилия заедно. Беше ми леко странно. Те двамата май с Даниел са били приятели. Ще потърся снимките.
Намерих

Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 11:44 от Xtechnicus 1992

# 16
  • Мнения: 891
Благодаря за новата тема! Simple Smile

На мен милото не ми е еталон за красота, но изглежда интелигентно момче.
Успехи в начинанието му!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 126
Благодаря за темата!Милото на Емилия изглежда притеснително и срамежливо момче.За мен също не е красавец,но в пъти по добре той,отколкото Даниел.

# 18
  • Мнения: 32
Ето още снимки



Петър и Даниел са баджанаци🤣

А този Петър има фирма не знам как точно да се изразя то е нещо като помощник на различни фирми и работодатели да намират персонал.  Мен ми бяха звъняли от тази фирма по една обява за Токуда. Много не запознати ми се видяха по телефона питаха ме тъпи въпроси и накрая ме пита да ви препратя ли към телефона на Токуда🤣 А тя ми уби желанието да разговарям и с Токуда. И мисля, че точно сестра му ми звъня защото качва много често обяви в една група за медицински специалисти.

# 19
  • Мнения: 3 617
HR агенция се нарича, но явно е с насоченост за медицински профили.
Милото на мен изобщо не ми харесва.
Даниел е по-добре, ако трябва да ги сравня.

Не спорете за Брад Пит. То и на мен не ми допада, че Тейлър Суифт е избрана за личност на 2023 година (или каквато там класация беше спечелила), но факт. Брад Пит е, както наричаха едно време Ален Делон, като нарицателно. Разбира се, че всеки има различен вкус, но факт е че Брад Пит е харесван мъж (независимо колко е висок) и добре платен актьор.

# 20
  • Мнения: 1 787
Не спорете за Брад Пит. То и на мен не ми допада, че Тейлър Суифт е избрана за личност на 2023 година (или каквато там класация беше спечелила), но факт. Брад Пит е, както наричаха едно време Ален Делон, като нарицателно. Разбира се, че всеки има различен вкус, но факт е че Брад Пит е харесван мъж (независимо колко е висок) и добре платен актьор.
Абсолютно! А да не знаеш, че Брад Пит е масово харесван просто ми звучи нелепо. Аз дори не го харесвам, просто ми звучи смешно да се пише, че е гном. 😂
Аз напускам, че нещо ме напрягат пишещите тук.  Така и така няма какво да се обсъжда..

# 21
  • Мнения: 11 006
Молба: ако можеш, кропвай скрийншотовете преди да ги публикуваш, да не гледаме черни полета и цялото меню на телефона ти, важна е само снимката, не всичко останало, което заема над 50% от снимката. Можеш и от телефона да изрязваш, а може и директно като пейстнеш тук и преди да публикуваш... сайтът също ти дава опция да изрежеш излишното и тогава да публикуваш.
Ето така:



@Precious girl, права си, че "гном" звучи грубо. И е "харесван мъж" от едни, от други не.  Чувал съм точно от жени доста подигравателни изказвания за същия актьор. Идеята беше да не се обобщава и да не се говори от името на всички. А това, че някой си е доста добре платен... това вече пък е съвсем друга тема. Обсъждаме визията.

Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 12:17 от diziler

# 22
  • Мнения: 3 915
Аз просто като нарицателно го използвах, а то каква дискусия се заформи Grinning

# 23
  • Мнения: 11 006
Златна метличка

# 24
  • Мнения: 31 184
Новият приятел на Емилия не е хубавец, но си отива доста с нея.

# 25
  • Мнения: 8 774
Важното е да е с добро сърце!
  Най-вероятно с Даниел вече не са приятели. Пък може и да са , що да не са?! И за детето е добре, ако е в един дом с човек, който познава от малка.

# 26
  • Мнения: 3 617
Той не е много нов. Постоянно се събират и разделят.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
От Коледната фотосесия 👩👧👦
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 13:10 от Doli

# 28
  • София
  • Мнения: 6 254
Никой не е слагал задължителности. Това, че някой не е твой тип не означава, че е гном, грозен и т.н. Аз казах, че масово е харесван и това е факт.
Думата "грозен" никой не е използвал. Но и Вие не изказвайте собственото си мнение като общоприето. Как решихте, че е масово харесван?
Не си ли чувал че Ален Делон за по- старото поколение и Брат Пит за не толкова старото са еталон за мъжка красота в световен мащаб. Не е мой тип, аз предпочитам Златан Ибрахимович примерно, но фактите са си факти. Има много класации, които го казват.

# 29
  • Мнения: 8 774
Ликувай, народе! В четвъртък ще има епизод 8! Даниел е пуснал стори. Вече ще спя спокойно.
   А Емилия, уж Емели болна, с конюктивит , я повела да си върши работа. И нея не я слуша главата понякога. Макар че, ме съмнява да има проблем с очичките Емели, като й гледам щастливия поглед и нахиленото личице.Голямо сладурче е.

Общи условия

Активация на акаунт