🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 2

  • 19 511
  • 532
  •   1
Отговори
# 510
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 061
След финала видях коментар във Фейсбук,където се спомена за Асарел Медет Панагюрище.Това е едно доста богато дружество и защо не,може да са купили победата на...хм...мароканската Бионсе.И не че е толкова важно,но една корекция на по-горен коментар.Дара не бе в сезона на Славин,а на Християна Лоизу.

# 511
  • Мнения: 6 437
И все пак е факт, че Дара направи кариера в България. Както и Михаела Филева, Михаела Маринова, Тита и разни други, но все от Х фактор. И никой от Гласът на България. Не знам какъв е смисълът от това шоу честно казано.

# 512
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 061
Смисълът на това шоу ще се види когато Асарел Медет купи и него.Сегашният му смисъл според мен се изчерпва с това че имат да се вземат едни пари от реклами.

# 513
  • Мнения: 809
В какъв смисъл са виновни? Че не осигуряват пълен комфорт на певците, не им избират песни, които те искат, не им водят гост-певци, които те самите харесват? Това може да им се случи, когато станат толкова известни, че да могат да предявяват претенции. Тук са в музикален формат - формат, защото има предварително зададени рамки и изисквания на правещите го.
Научили сме си децата, че като не е на тяхната и трябва да се оплакват и обвиняват.
Виновни има, ако не са дали истинските данни за най-харесван певец. Но нищо чудно, точно победителката да е получила най-много смс-и, поне наблюдавайки извадката, която обикновено гласува - деца с телефони.
Виновни са затова,че не подбират качествени треньори.Не такива като тези , които само чупеха ръце и ръсеха клише ,след клише,всички до един.Не избираха правилните хора, които да помагат и насочват.Направиха аранжименти на повечето песни, които ги окепазиха! Всички бяха някаква пародия и личеше очевадно ! Че тя една Камелия преди години се изказваше професионално и с усет към певците и песните.А за гаврата с Арканджело не искам и да се сещам А водещият...............Но е вярно това че всеки записал се в такъв формат, трябва да се съобразява с условията и регламента.

# 514
  • Мнения: 15 654
Като изключим Надежда, за другите участници, дори и тези, които отпаднаха на по-ранен етап, не съм прочела лоши коментари специално под снимките им във ФБ страницата на предаването. Основно се сипят суперлативи. Дори и за нея имаше доста положителни коментари, въпреки слабото й представяне на финала. Така че не мисля, че ще се травмират по-младичките участници от коментарите в мрежата.

# 515
  • Мнения: 3 652
Мариана Попова пак е гръмнала, нарича Надежда дете, а не спира да я плюе, ми ако един ден, мила ми Мариано плюят твоите дъщери, сигурно ще ги браниш със същия този напън, с който плюеш детето Надежда! Да беше изчакала поне, детето да порасте, па тогава го наплюй, но ...помни, всичко се връща!☹️

# 516
  • България
  • Мнения: 1 263
Марияна Попова е написала, че Надежда има да учи вокално. Нищо обидно. Съвсем в реда на нещата и истината е мнението й. Даже е много мека!

# 517
  • Мнения: 3 652
Марияна Попова е написала, че Надежда има да учи вокално. Нищо обидно. Съвсем в реда на нещата и истината е мнението й. Даже е много мека!
"Аз съм без думи" е написала г-ца Мариана, което е красноречиво и право в целта! Ми то и аз съм без думи от нейното провокиращо бездумие!

# 518
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Като ставаш част от такова шоу трябва да си готов да се хвърлиш в устата на  лъва. Обществото винаги е от "Осанна" до "Разпни го", особено ако има дори малък повод.  Славата винаги е нож с две остриета.
   Но и това е ценен опит, ако искаш да си част от  бизнеса. И понеже не сме Щатите, тук звезди на 17 г. няма. Гледах едно интервю на Георги Христов и Нели Рангелова, струеше сериозен егоцентризъм и Той каза, че не е регулировчик, за да дава път на младите. Та сами трябва да си разчистят пътя, ако много им се пее.
   Иначе Г.Христов по принцип е страхотен изпълнител, но не е мръднал от естрадата.

# 519
  • Мнения: 15 654
Гледах едно интервю на Георги Христов и Нели Рангелова, струеше сериозен егоцентризъм и Той каза, че не е регулировчик, за да дава път на младите. Та сами трябва да си разчистят пътя, ако много им се пее.
   Иначе Г.Христов по принцип е страхотен изпълнител, но не е мръднал от естрадата.

И е прав. В този бранш всеки се бори със зъби и нокти. Той е блестящ изпълнител, но за да е такъв е вложил цял един живот труд. И няма причина да дава път на никого - всеки да се бори за своето място. А пък и той не е конкуренция на младите - от тях никой не се е насочил към този стил.  Така че младите могат само да взимат пример от изпълнители, като него

# 520
  • Мнения: 3 652
Да, абсолютно точно, но, не с агресивен тон да се брани личната територия.

# 521
  • Мнения: 2 821
Форматът не е ли за аматьори? Димитрина е професионалист. Много е добра и се реализира успешно с пеенето. Но ако идеята е да се даде шанс за развитие, то тя определено "изяде" хляба на други кандидати.

# 522
  • София
  • Мнения: 15 242
Никой не е казал, че е за аматьори. Иначе и Лейди Би нямаше да бъде допусната, и онзи мъж, който пееше в операта, и една жена, която беше музикален педагог (съжалявам, че не помня имената им). И в други сезони също е имало професионално занимаващи се с музика. Кой пял по кораби, кой в пиано барове.....

# 523
  • Мнения: 809
В какъв смисъл са виновни? Че не осигуряват пълен комфорт на певците, не им избират песни, които те искат, не им водят гост-певци, които те самите харесват? Това може да им се случи, когато станат толкова известни, че да могат да предявяват претенции. Тук са в музикален формат - формат, защото има предварително зададени рамки и изисквания на правещите го.
Научили сме си децата, че като не е на тяхната и трябва да се оплакват и обвиняват.
Виновни има, ако не са дали истинските данни за най-харесван певец. Но нищо чудно, точно победителката да е получила най-много смс-и, поне наблюдавайки извадката, която обикновено гласува - деца с телефони.
Виновни са затова,че не подбират качествени треньори.Не такива като тези , които само чупеха ръце и ръсеха клише ,след клише,всички до един.Не избираха правилните хора, които да помагат и насочват.Направиха аранжименти на повечето песни, които ги окепазиха! Всички бяха някаква пародия и личеше очевадно ! Че тя една Камелия преди години се изказваше професионално и с усет към певците и песните.А за гаврата с Арканджело не искам и да се сещам А водещият...............Но е вярно това че всеки записал се в такъв формат, трябва да се съобразява с условията и регламента.
Няма да е лошо,ако все пак бТВ решат за следващ сезон,да поканят за треньори композитори и музикални педагози.

# 524
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Преди не съм оставала с лошо чувство от това предаване, напротив, но тази година нещо се случи от един момент нататък, настъпи напрежение и фалш. Миро ме разочарова с празнодумие, фамилиарничене и толериране конкретно на двама човека, които отпаднаха, но стигнаха до там, където не им беше мястото. Лечев в началото беше ентусиазиран, после го налегна безразличие. След като Никола отпадна, в Дара нещо се пречупи. Помня, как клатеше глава невярваща. Мария вложи много енергия като за първа година, но на моменти сама не си вярваше.

Общи условия

Активация на акаунт