Бачорски и златната ябълка - Тема 6

  • 35 947
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 098
Не знам на колко години са пишещите в темата, но Брад Пит беше еталон за красота в продължение на много години. И щом е 1,80, то значи е по-висок от средностатистическия български мъж.

# 721
  • Мнения: 11 178
Доня Олга с родителите:

# 722
  • Мнения: 908
Е да ме прощават всички съмняващи се в родословното дърво на Антон, но много ми прилича на бащата на Олга.

# 723
  • Мнения: 3 827
Е да ме прощават всички съмняващи се в родословното дърво на Антон, но много ми прилича на бащата на Олга.

Одрал му е главата!

# 724
  • София
  • Мнения: 622
Брад Пит беше секс символ и, ако някой не го знае, сигурно е живял в пещера.
Българските мъже са сравнително ниски, няма какво да се сърдят. Има статистики много, ето една - https://worldpopulationreview.com/country-rankings/average-height-by-country.
За Антон, някой тук нали каза, че го познавал като малък и било обществена тайна, че е осиновен..? Иначе, и на мен много ми прилича на майка си и на нейните родители, но пък човешките черти не са с безброй вариации - всеки двама души ще си приличат все по нещо.

# 725
  • Мнения: 11 178
Публикувам отново тази снимка, защото модератор ми изтри коментара.
Скрит текст:
А частта за Б.Пит я бях написал в скрит текст, защото все пак е офтопик. Но можеше да се редактира мнението, не да се трие всичко.



Скоро ще има нова тема.

# 726
  • София
  • Мнения: 16 092
А какво значение има дали е осиновен?
Нали и осиновените деца са част от семейството.

# 727
  • Мнения: 11 178
В нашата къща домашните любимци са най-важните и най-обичаните членове на семейството. Сериозно говоря Wink

Михаела и Гошко:

# 728
  • Мнения: 32
А какво значение има дали е осиновен?
Нали и осиновените деца са част от семейството. 
Това е така осиновените деца са част от семейството и се обичат като такива. Просто факта, че разкриват толкова лични неща от живота си пред всички нас. Буди интереса дали е осиновен или е техен. Те провокират този интерес изнасяйки толкова лични неща от семейството си. Ако не бяха толкова провокативни с нещата, които излезнаха нямаше да си врем носа дали е техен биологичен син. Нормално е поне според мен хората тук да се чудим дали е такъв. Пак казвам те провокират този интерес.

# 729
# 730
  • Мнения: 1 386
Може да е смях, но вече на 3 събития го канят. Бачоврски е последния човек, който ще ме убеди да се върна в България.

# 731
  • Мнения: 191
На мен лично той не ми е толкова убедителен като оратор, говори доста заучено и повърхностно, плюс му е, че не се притеснява. А тия милиони, които ще се изкарат в България за повечето хора са една химера.. Даниел да гледа повече Тед Толкс и да се учи.. с това ОБИЧАМ Жена си е банален!

# 732
  • Мнения: 11 178
На мен ми се ще да представят по-подробно Михаела в някой от следващите епизоди. Ако изобщо има още епизоди Grinning

# 733
  • Мнения: 3 695
Свикнахме да няма, защо ни е сега да ни развалят нагласите 😃😃😃

# 734
  • Мнения: 3 827
Може да е смях, но вече на 3 събития го канят. Бачоврски е последния човек, който ще ме убеди да се върна в България.

Той майка си и сестра си не успя да убеди да се върнат, както обещаваше по тези събития, че някой друг...ще върне.

Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 09:58 от Фрау К

Общи условия

Активация на акаунт