Бачорски и златната ябълка - Тема 6

  • 35 944
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 4 253
А щом е с конюНктивит дали е при баща си и около малкия Дани, въпреки хубавото време до обяд?
КонюНктивита е силно заразен, не е нужно да се “завират” в очите на детето. Може да се заразиш чрез кихане, кашляне, докосване на предмет на заразения.
Времето днес, поне до към обяд беше наистина слънчево.

# 692
  • Мнения: 1 787
Е това по запознатите ще кажете. 😉 Просто отбелязвам, че днес наистина беше хубаво времето.
Отбелязах как се пише, защото и майката не знае, не че се заяждам. 😉

# 693
# 694
  • Мнения: 32
Заради вашите критики и Емилия и Атанаска започнаха да готвят.
Боже, доживях да видя Емилия да меси питка! Какво ли не прави любовта! Пожелавам й много щастие....

Много добре изглежда!

# 695
  • Мнения: 723
Да, да, точно заради нас започнаха да готвят. 😁

# 696
  • София
  • Мнения: 35 163
Ма па Даниел го подсетих да промотира с локация, район, паркоместа.
Един дюнер на пета ми дължи, да ми пише кога ще ми го закупи Mr. Green

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 26 444
Атанаска и като модел ли заработва?
Сега я гледах в ревю по тв.


Последна редакция: нд, 10 дек 2023, 23:55 от Doli

# 698
  • Мнения: 4 253
Даниел от самото начало си промотира къде се намира, квартал, до кои магазини и че има паркинг, но се плаща отделно.
Атанаска, да, още докато е била под прикритие с Даниел. От време на време дъщерята на София Борисова я викаше  но сега на последното ревю не беше сред нейните лица. С онези бели пера мисля, че Радапола представяше.

# 699
  • Мнения: 3 958
Добре си е на вид Даниел, мъж като мъж. Оставам с впечатление, че всички мъже на пишещите в групата изглеждат минимум като Брад Пит Grinning И двамата не са нищо особено, средно статистически млади хора, не разбирам какъв е този шум около външния им вид.

# 700
  • Мнения: 11 170
всички мъже на пишещите в групата изглеждат минимум като Брад Пит Grinning
Според теб Брад Пит някакъв идеал за красив мъж ли е? Grinning Grinning Grinning Опазил ни Бог, мъжете тук да сме гномове като този.

Ето още една снимка. Наска е била 5 годишна, когато е правена тази снимка.

# 701
  • Мнения: 1 787
Ох, ама това ми се струва твърде кичозно дори за 2005 година. Започвам да мисля, че наистина са цигани тези хора.

# 702
  • Мнения: 11 170
Мисля, че това са родителите на Олга

# 703
  • Glasgow
  • Мнения: 4 438
Май не се обличаха така момчетата 2005та. Много Шекер махала. Иначе се изрусяваха на кичури

# 704

Общи условия

Активация на акаунт